Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problemy z erekcją

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bukon~

~Bukon~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 19:06:02

Mamy problemy z partnerką.. jesteśmy w związku już 3 lata, planujemy ślub, rodzinę, dom.. wiecie normalna sprawa.. ale od jakiegoś pół roku nie układa nam się w łóżku.. nie to, że nie jesteśmy na siebie napaleni, bo jesteśmy, ale jak tylko igraszki się kończą i mamy przejść do sedna sprawa, moja kuśka opada.. robię się strasznym flakiem, jestem tym zażenowany i strasznie mi wstyd. jeśli już dochodzi do seksu, to ja dochodzę po 3 minutach, nie jestem w stanie dłużej wytrzymać.. nie wiem, może to stres spowodowany trudną sytuacją w życiu i w pracy, nadmiar obowiązków, czy złe odżywianie się, nie wiem.. możecie polecić mi jakieś tabletki typu maxon, najlepiej bez recepty z sildenafilem, coś sprawdzonego żebym mógł w tym trudnym czasie chociaż raz na jakiś czas usatysfakcjonować moją partnerkę, kocham ją bardzo a tu takie rzeczy.. 

#2 ~co by tu doradzic~

~co by tu doradzic~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:18:26

Jak konar nie plonie to nie zatonie

#3 ~Walter~

~Walter~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 08:45:15

Jak dla mnie maxon active jest jak najbardziej ok. To ci powinno wystarczyć. U mnie był podobny problem z utrzymaniem erekcji i przy maxon on przestał występować. Przy czym nie biorę stale, ale jak czuję, że mam problem z erekcją, bo on nie zawsze występuje. Kiedyś częściej, teraz już jakby problem się zmniejszył. No i maxon jest też łatwo dostępny w aptece, a to takze zaleta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych