Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem w Dębnicy Kaszubskiej

• Zamknięty Temat jest zamknięty
741 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 09:42:54

moi drodzy Dębniczanie, do kogo macie pretensje, wybraliście sobie bufona, imprezowicza i leniuszka na wójta, to teraz macie. Dzięki Bogu ma dobrych pracowników w gminie, to oni ciągną cały ten wózek, inaczej dawno rozpadłaby się Wam gminna władza...Wójt owszem, zawsze na imprezy pierwszy i gotowy, zawsze garść dowcipów sypie z rękawa, naobiecuje i poprzemawia. Ale merytorycznie cieniutko...Wspominacie stara władzę????? Tamci też popijali, tylko podobno jak już obiecali to wykonali. Oj, żal mi Was Dębniczanie...Teraz jak będziecie wybierać to szukajcie pracowitych i uczciwych a nie kumpli od kufelka. Powodzenia...

#42 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 09:59:21

...co racja to racja...w urzędzie na niego ostro pracują, no to Wójt ma czas na jeżdżenie po gminie po wszystkich imprezach, taką już ma pracę, musi tu wypić , musi tam wypić, z tymi musi i z tamtymi. No i ma grono swoich ulubieńców i pupilków ( np sekretarz)i trudno mu się dziwić, że tylko o tych dba...

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 11:29:39

Podskakiwał, podskakiwał aż się doczekał. Panie Dańczak (jeszcze zwracam się per Pan) nareszcie zabiorą się Panu za d....ę! Nie można bezkarnie oszukiwać ludzi.Co piękne szybko się kończy na własną prośbe. Podziękuj sobie sam. Poszukamy sobie po kwitach. Jest dużo takich którzy aż piszcza aby wskazać kwity.
Głupiego nie sieją sam się rodzi.
gość

#44 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 12:52:22

nie wspominajcie "starej władzy"...Czas na nowe, czas na zmiany, czas na MŁODYCH,oby sie tylko nie okazało, że niestety , ale "lepiej to już było..." Starych się już nie zmieni, dajcie teraz szanse młodym

#45 ~średni~

~średni~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 13:06:28

młody, stary - ale uczciwy. Młody masz prawo jazdy?

#46 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 13:11:29

młody, stary - ale uczciwy. Młody masz prawo jazdy?

...mam, czy to znaczy "młody na SEKRETARZA"?

#47 ~kasia12~

~kasia12~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 13:28:48

to jest straszne co sie dzieje w naszej gminie. Aż dziwne że to dopiero teraz wyszło na jaw. po kilku latach. Tyle razy widziałam Pana M. pod wpływem alkoholu i
mnie nie dziwi, że mu zabrali prawko

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 07:24:52

Ja też. Jest to smutne. Ważne aby oczyścić urząd z tego plugastwa. Musimy przeanalizować wszystkie wspólne grzechy i dokonać jedynie oczywistych decyzji.
Mamy nadzieję że również ,,nasza prokuratura " sprawą się zainteresuje.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 07:36:39

popieram Niedoszły Mieszkaniec

Miałem kupić działkę rekreacyjną w miejscowości Dobra w ramach ogłaszanego przetargu przez Gminę Dębnica Kaszubska.
Przeglądałem ofertę promocyjną w Kurierze z gospodarzem gminy.
Popatrzyłem na tego pana, skonfrontowałem to z wypowiedziami forumowiczów i zrezygnowalem!!
Facet jest niewiarygodny. Nie mogę kupować działki od faceta który ma nadrapane i nachlapane.
Kochani ! Jak może zapraszać do kupna facet, ktory może już niedługo mieć zarzuty!
Będę namawiał znajomych aby przynajmniej odłożyli zakup na przyszły rok, a faceta tego powinniście pogonić.
Powiadam - pogonić.

#50 ~mecenas~

~mecenas~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 10:01:52

Panie MŁODY !

Nie bądź aż taki skromny ?
Sądząc po Twoich wypowiedziach stać Cie na bardzo dużo, Posiadasz jednak w swoim działaniu jakiś hamulec. Dlaczego nie możesz być MŁODYM SEKRETARZEM ?

Takiej kiepskiej sytuacji w jakiej jest obecnie Gmina Dębnica Kaszubska pod wodzą p. Dańczaka najstarsi wiekiem autochtoni nie pamiętają. Kant kanta kantuje !
Panie Młody - masz okazję i obowiązek pozamiatać.

mecenas

#51 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 12:44:59

to co tu wypisujecie to czysta propaganda pana grabowskiego,az zal to czytac bo wypowiadaja sie ci ktorzy najmniej wiedza.obrazacie pana danczaka a nikt dla naszej gminy tyle nie zrobil co on.powiedzcie co zrobil pan grabowski?ile dlugu narobi?czy ktos wie?umiecie tylko krytykowac obecna wladze a tak naprawde czepiacie sie szczegolow.malo jest pojemnikow na smieci?za pana grabowskiego nie bylo ich wcale,bo to pan danczak je dopiero wprowadzil.krzywe chodniki?za pana grabowskiego byly w jeszcze gorszym stanie.nikt nie wywalczyl tyle dotacji i funduszy z unii europejskiej co ekipa pana danczaka

#52 ~mecenas~

~mecenas~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 13:03:47

do - mieszkanka #51

Dlaczego puszczają nerwy ? Trzeba jednak założyć normalne okulary i na problemy gminy patrzeć w miarę bezstronnie. Jest to trudne, ale nie niemożliwe. Życzę Pani/Panu dużo zdrowia.

Nie można pozostawić niektórych spraw bez reakcji społecznej. Powinniśmy przekazywać sobie informacje które są przez osoby publiczne wpychane pod dywan. Jeżeli ktoś popełnił błąd, uchybienie, przestępstwo zaniechania to powinien być ,,wynagradzany " zgodnie z ciężarem udowodnionego przestępstwa. W przeciwnym wypadku sami dajemy przyzwolenie na brak skuteczności prawa.
Przy tego rodzaju sprawach uwidacznia się nepotyzm, klakierstwo, mafijność dzialań i inne tego typu choroby.
Na to przyzwolenia być nie może.
mecenas

#53 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 17:03:03

poniesc konsekwencje...hmmm zgadzam sie bo jesli to prawda z ta sprawa karna to fakt balagan jest,ale nie mozna mowic ze nic nie zrobil nie robi i tylko pije bo to czyste bzdury.bo uwazam ze nikt tyle dla gminy nie zrobil i za niczyjej kadencji nie powstalo az tyle co za kadencji pana danczaka.trzeba pamietac jednak ze nikt nie ejst idealny.mam tylko nadzieje ze ta sprawa sie wyjasni bo pan grabowski napewno lepszym wojtem nie byl i nie bedzie.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 08:42:34

Czy dokument zapytanie o karalność znajduje się w szufladzie pana wójta? Jako pracodawca miał obowiązek sprawdzić wszystkich urzędników.

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 08:45:01

Dziękuję za zasygnalizowanie sprawy o której my mieszkańcy gminy Dębnica Kaszubska wiedzieliśmy od dawna. Szybko godzimy się z objawami chamstwa, złodziejstwa, naciąganiem prawa . Machamy na to tzw. ręką, mawiając a niech mu tam będzie.
Ale czy tak być musi?
Jeżeli złamane jest prawo to ukarany musi być wójt, a skarbnik wyrzucony na pysk!
W jakim my kraju żyjemy.

#56 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 12:32:27

Dziękuję za zasygnalizowanie sprawy o której my mieszkańcy gminy Dębnica Kaszubska wiedzieliśmy od dawna. Szybko godzimy się z objawami chamstwa, złodziejstwa, naciąganiem prawa . Machamy na to tzw. ręką, mawiając a niech mu tam będzie.
Ale czy tak być musi?
Jeżeli złamane jest prawo to ukarany musi być wójt, a skarbnik wyrzucony na pysk!
W jakim my kraju żyjemy.

sam gosciu się nakręcasz wpisując różne bzdety niby to pisze wiele osób a niby zaco ma być ukarany wójt czy obecny wójt go zatrudniał czy poprzedni i na czas zatrudnienia był czysty a że niby coś wyszło w trakcie pracy to powiedz gdzie jest napisane że pracownik na tym stanowisku musi co roku składać oświadczenie czy był lub nie był karany zapewne nie było tego w wyroku więc cisza a ty najpierw poczytaj prawo a potem się czepiaj gdyby w polsce więcej takich osób jak ty to strach tu mieszkać od razu widać w giench śmierdzi od ciebie faszyzmem

#57 ~mecenas~

~mecenas~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 12:34:22

Czy dokument zapytanie o karalność znajduje się w szufladzie pana wójta? Jako pracodawca miał obowiązek sprawdzić wszystkich urzędników.

na etapie zatrudnienia gamonie

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 13:59:28

Przypadkowo wszedłem na to forum, bo znajomy opowiadał mi o Waszej wsi. Wygląda na to, że strasznie jesteście skłóceni. Nie chcę nikogo urazić, ale w tym wątku aż zionie nienawiścią. Może tak spróbujcie jeden dla drugiego coś zrobić bezinteresownie?

#59 ~pierwszy raz na forum~

~pierwszy raz na forum~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 20:11:17

Do Mieszkanki:
więcej koszy dla Dębnicy, niech wieś słynie z ilosci koszy.bedzie miała władza w co rzygać.

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 09:54:08

popieram - ULKA

moi drodzy Dębniczanie, do kogo macie pretensje, wybraliście sobie bufona, imprezowicza i leniuszka na wójta, to teraz macie. Dzięki Bogu ma dobrych pracowników w gminie, to oni ciągną cały ten wózek, inaczej dawno rozpadłaby się Wam gminna władza...Wójt owszem, zawsze na imprezy pierwszy i gotowy, zawsze garść dowcipów sypie z rękawa, naobiecuje i poprzemawia. Ale merytorycznie cieniutko...Wspominacie stara władzę????? Tamci też popijali, tylko podobno jak już obiecali to wykonali. Oj, żal mi Was Dębniczanie...Teraz jak będziecie wybierać to szukajcie pracowitych i uczciwych a nie interesownych i od kufelka. Powodzenia...

gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych