Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem w Dębnicy Kaszubskiej

• Zamknięty Temat jest zamknięty
741 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~miejscowy44~

~miejscowy44~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 20:43:04

Czy Wójt Gminy Dębnica Kaszubska Eugeniusz Dańczak jest przestępcą? Jest tajemnicą gminną, że skaarbnikowi gminy Markowi M. zabrano wyrokiem sądowym za jazdę po pijaku prawo jazdy na 3 lat. Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych z 21 listopada 2008r. Pracownik skazany za przestępstwo umyślne powinien zostać niezwłocznie zwolniony! Wójt zaniechał działań i powinien podlegać odpowiedzialności karnej! Czy tak musi być? Co o tym sądzicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 07:16:17

Byłam zdziwiona, że pan skarbnik jeździ autobusem a na imprezy przywożą go samochodem służbowym! Nawet nie pomyślałam że tak może być. Ale z naszego wójta Dańczaka jest numerant.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 07:26:37

No i mamy problem! Pijaczek chroni pijaczka. Coś w tym wszystkim śmierdzi. Jak można zatrudniać skazanego? Oj Dańczak -mocno to śmierdzi. Chyba to gruby problemik
zwolennik :rolleyes:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 08:54:29

Dlaczego ? zadaję sobie pytanie - pracują osoby w GMINIE które mając prawomocny wyrok nie mogą piastować stanowiska pracownika samorządowego, a pracują, biorą dużą kasę i róznego rodzaju nagrody.
To jest granda! Gdzie jest nasze prawo? Jak można z wyrokiem być skarbnikiem?
Wójt łamie prawo śmiejąc się z wszystkich. Kto go chroni ?
Co ma Dańczak nadrapane że jest tak jak jest? i nie boi się że to się wydało?
nowy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 10:01:59

miejscowy 44

Dziękuję za zasygnalizowanie sprawy o której my mieszkańcy gminy Dębnica Kaszubska wiedzieliśmy od dawna. Szybko godzimy się z objawami chamstwa, złodziejstwa, naciąganiem prawa . Machamy na to tzw. ręką, mawiając a niech mu tam będzie.
Ale czy tak być musi?
Jeżeli złamane jest prawo to ukarany musi być wójt, a skarbnik wyrzucony na pysk!
W jakim my kraju żyjemy.
katoliczka

#6 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 10:12:10

miejscowy 44

Dziękuję za zasygnalizowanie sprawy o której my mieszkańcy gminy Dębnica Kaszubska wiedzieliśmy od dawna. Szybko godzimy się z objawami chamstwa, złodziejstwa, naciąganiem prawa . Machamy na to tzw. ręką, mawiając a niech mu tam będzie.
Ale czy tak być musi?
Jeżeli złamane jest prawo to ukarany musi być wójt, a skarbnik wyrzucony na pysk!
W jakim my kraju żyjemy.
katoliczka

Hmmm, skoro moja droga podpisujesz się jako katoliczka, to gdzie w Twoim poście jest miejsce na przebaczenie bliźniemu, na to by dać drugą szansę? Kazdy popełnia błędy, ale stwierdzenie "wyrzucić na pysk" raczej nie powinno być merytoryką osoby podpisującej się jako katoliczka. W momencie takiego podpisania dajesz do zrozumienia, ze wiara jest dla Ciebie niezmiernie wazna, natomiast swoim komentarzem temu zaprzeczasz, ale przede wszystkim zaprzeczasz swojej wierze.
Przykro mi, ale dla mnie nie jestes wiarygodna. Co nie znaczy ze nie jestem przeciwny takim sytuacjom jaka jest opisana.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:44:26

miejscowy 44

Jeżeli jest prawdą to co piszesz - włosy dęba stają!
Jeżeli ktoś jest gorliwym katolikiem powinien również napiętnować panoszące się zło. Uważam że dla katolika jest to świętym obowiązkiem.
Słyszałem ze w Dębnicy Kaszubskiej rządzi - banda czworga. ŁAPKA ŁAPKĘ MYJE !
Powinny się tym zająć organy ścigania .TAK jak u nas w Czarnej.
sąsiad

#8 ~dębniczan~

~dębniczan~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 09:08:50

ale numer

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 09:31:06

To wstyd dla wszystkich mieszkańców że mamy takiego wójta.Oczywiste jest że sprawę trzeba zgłosić wyżej.Nie może tak być -i to przed wyborami.Prawie cztery lata wójt nas mieszkańców okłamywał z tą sprawą I NIE TYLKO Z TĄ . A tak apropo dlaczego mieszkańcy sołectw mają płacić ponad 200zł za 1m przyłączenia kanalizacji, za pana GRABOWSKIEGO -kanalizacja w m.Krzywań,......przyłączenie było za darmo.Panie GRABOWSKI czekamy na pona.

#10 ~D48771~

~D48771~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 11:07:41

ja chcę znać prawdę. Może pan przewodniczący Rady Gminy zajął by się to sprawą, a gdzie Komisja Rewizyjna Rady Gminy.
I pan Dańczak niech tę sprawę czym prędzej wyjaśni dla własnego dobra. Też tak uważam, że ten wójt "uszczęśliwia" nas pomysłami za które będziemy płacić ciężkie pieniądze

#11 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 18:02:19

Czytając te informacje nie dowieżam !
Jak mogło do tego dojść! Ogólna tajemnica to tak jak prowizorka - najtrudniej ją naprowadzić na właściwą drogę.
Osoby z którymi wczoraj i dzisiaj rozmawialem na ten temat (a wiedzą bardzo dużo rożnych ciekawostek gminnych)potwierdzają ten fakt.
Jeżeli te fakty są prawdziwe - a nie ma powodu aby je kwestionować to p. Dańczak jest przestępcą.
Obecnie jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem. Pracownikiem samorządowym może być osoba o nieposzlakowanej opinii.
A Pan Dańczak powinien odpowiadać karnie wg. Kodeksu karnego rozdział I Art.2. Można zastosować również inne.
Panie Przewodniczący Adamowicz - należy szybko sprawdzić w rejestrze skazanych czy potwierdza się fakt ukarania Pana Marka M. za jazdę po pijaku.

#12 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 18:05:00

Jeżeli jest prawdą to co piszesz - włosy dęba stają!
Jeżeli ktoś jest gorliwym katolikiem powinien również napiętnować panoszące się zło. Uważam że dla katolika jest to świętym obowiązkiem.
Słyszałem ze w Dębnicy Kaszubskiej rządzi - banda czworga. ŁAPKA ŁAPKĘ MYJE !
Powinny się tym zająć organy ścigania .TAK jak u nas w Czarnej.
sąsiad

#13 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 18:09:31

Dlaczego ? zadaję sobie pytanie - pracują osoby w GMINIE które mając prawomocny wyrok nie mogą piastować stanowiska pracownika samorządowego, a pracują, biorą dużą kasę i róznego rodzaju nagrody.
To jest granda! Gdzie jest nasze prawo? Jak można z wyrokiem być skarbnikiem?
Wójt łamie prawo śmiejąc się z wszystkich. Kto go chroni ?
Co ma Dańczak nadrapane że jest tak jak jest? i nie boi się że to się wydało?
nowy

#14 ~mecenas~

~mecenas~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 18:32:10

Jest to wszystko bardzo ciekawe. Informacje przekazywane na forum są prawdziwe. NIE wiedzialam że za ukrywanie tych fakto są takie kary. Sprawdziłam w internecie. Ukrywanie kary za pijanego skarbnika jest przestępstwem i można iść za to nawet siedzieć. MUSi w tym wszystkim dodatkowe dno. Ci pseudo menagerowie musza mieć wspólne ciemne interesy. Słyszałam że ostatnia kontrola wykazała duże machlojki. Nawet płacili pieniędzmi gminnymi za szkolenia których nie pozdawali. Boże mój toć to chore.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 20:27:32

Jest problem. My Dębniczanie mamy wielki problem. Wybraliśmy sobie hochsztaplerów do rządzenia. Co to będzie jak będą kwestionowane umowy? Popędzić to towarzystwo w kibień ni mać!!!!
bezrobotny

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:42:25

Czy to prawda?

#17 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:36:34

Niestety to prawda!!!
Wyrok skazujący skarbnika Marka M. uprawomocnił się 15 grudnia 2007 r.
Dańczak uchylający się od zwolnienia w trybie do 30 dni, jest współwinny przestępstwa.
Mamy gorzej aniżeli Czarna Dabrówka ze swoim Wojtkiem.
Miejmy nadzieję ze będzie szybka reakcja Rady Gminy oraz prokuratury.
Aby wyjść jako osoba bezstronna pan Adamowicz powinien w trybie nadzwyczajnym zwołać Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Gminy celem wyjasnienia sprawy i podkjęcia stosownych decyzji. Jestem zdruzgotany. A ja na niego głosowałem. Zrobił mnie w jajo!!!
zawiedziony

#18 ~panda~

~panda~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:04:34

Jest to granda. Czyżby to była prawda co kreuje mentor PO, że Ż Y J E M Y W D Z I K I M K R A J U ??
Nie może być równych i równiejszych
:rolleyes:

#19 ~naska~

~naska~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:55:33

nic tymi postami nie zwojujecie, może wam ulży jak sobie tu pipiszecie, ale władz tym nie zmienicie:( pozdrawiam dębniczan

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:19:05

Nie chodzi o zmianę władzy tylko czy Dańczak wiedział a nie powiedział.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych