Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~byly~

~byly~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 06:35:23

JAKIE TO OŚWIADCZENIE FIRMY? OSWIADCZENIE żONY

wczesniej bylo oswiadczenie firmy(gie….go)

#42 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:55:00

Rutkowski nie jest Detektywem! Sprawdzajcie informacje jakie wrzucacie! Facet stracił licencje już dawno.

#43 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:55:55

Rutkowski nie jest Detektywem! Sprawdzajcie informacje jakie wrzucacie! Facet stracił licencje już dawno.

#44 ~Grzechu~

~Grzechu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:56:03

Mam dla nich nowe, fajne i na czasie hasło reklamowe Drutex Windows of Widows

#45 ~ut~

~ut~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:37:03

pan detektyw słabo się stara - powinien być co najmniej jeden czołg + transporter opancerzony oraz jakieś działko a hummer to powinien ciągnąć za sobą motorówkę abordażową, wszak w okolicy sporo jezior.

#46 ~Rambo~

~Rambo~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 10:22:37

pan detektyw słabo się stara - powinien być co najmniej jeden czołg + transporter opancerzony oraz jakieś działko a hummer to powinien ciągnąć za sobą motorówkę abordażową, wszak w okolicy sporo jezior.

Szacun! Rozbawiłeś mnie do łez tym komentarzem.

#47 ~Łysy~

~Łysy~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 10:43:53

"Udało się zapobiec tragedii" ;D

oni robią reklamę bo wiosna a w Słupsku konkurencja

#48 ~man_with~

~man_with~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 11:52:12

darmowa reklama... a interes się kręci  :)

#49 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 13:02:46

Jest.....

no a te na boku

#50 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:29:03

Pani Grażyno - trzymam kciuki za pomyślność,Szkoda uwiedzionego starszego Pana - oby nie skończył jak p.były premier !

#51 ~staś~

~staś~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:24:01

mam nadzieje że już w firmie posprzątane, zonulka, córuńka i zieciulko wstepu nie maja i nie benda miec. barwo Leszek pokazales kto tu rzadzi, trzymam za Ciebie kciuki. zasłuzyłes na to od Bytowiaków i nie tytlko, skurcefynstwo trzeba tepic i wypalac do zywego, niesubordynacje równiez, zamoarzylo sie im, za te marzenia zaplacan kasa i dobrbutem, zapomneli  komu do zawdzieczaja, zazdrosci pazernosc ich zgubila, brawo Leszek, nuiezaleznie od "grześków" Leszka nie powinni sie do tego posunac i mam nadzieje ze soatana posunieci...

#52 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:25:59

zaufania już nie będzie... a to w każdych relacjach jest rzecz bezcenna a tym bardziej biznesowych

#53 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:28:57

ktoś nie dorósł do sytuacji i podstępem tak jak piszą chcieli przejąc władzę w firmie, takich rzeczy się po prostu nie robi, nie robi, nie robi....

#54 ~sheikin~

~sheikin~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:31:59

ktoś nie dorósł do sytuacji i podstępem tak jak piszą chcieli przejąc władzę w firmie, takich rzeczy się po prostu nie robi, nie robi, nie robi.... tym bardziej pod nieobecność Prezesa

#55 ~tw_b0lek~

~tw_b0lek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 19:47:07

mam nadzieje że już w firmie posprzątane, zonulka, córuńka i zieciulko wstepu nie maja i nie benda miec. barwo Leszek pokazales kto tu rzadzi, trzymam za Ciebie kciuki. zasłuzyłes na to od Bytowiaków i nie tytlko, skurcefynstwo trzeba tepic i wypalac do zywego, niesubordynacje równiez, zamoarzylo sie im, za te marzenia zaplacan kasa i dobrbutem, zapomneli  komu do zawdzieczaja, zazdrosci pazernosc ich zgubila, brawo Leszek, nuiezaleznie od "grześków" Leszka nie powinni sie do tego posunac i mam nadzieje ze soatana posunieci ...

Ty dupku akurat masz najwięcej do powiedzenia ... ! Kapcie telewizor i wnuki bawić !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych