Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wkręt w dupę~

~Wkręt w dupę~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 07:44:54

Nie martw się o przyszłość swoich dzieci!
Nie dbaj o dobro swojego miasta!
Nie idź na referendum!

A mi żyje się lepiej.Niech żyje Donald i nasza zielona wyspa!

#22 ~Magrey~

~Magrey~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 07:47:25

Jestem za odwołaniem szkodnika Kobylińskiego ale jestem również za tym żeby po odwołaniu wprowadzić CBA do ratusza jeżeli tego nie zrobią to referendum nie ma sensu on musi odpowiedzieć za swoje czyny niezgodne z prawem to jest mój apel do radnych żeby żeby to uczynić.

#23 ~parcela 77~

~parcela 77~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 09:21:20

A mój ulubiony Pan Kunda jeździ swoim kundowozem po Słupsku i propaguje referendum.

Przynajmniej coś dzieje się w mieście za sprawą Grzesia Kundy.

Bez tego pozostaje marazm i przyglądanie się z konieczności

stetryczałemu dziadkowi-Prezydentowi z uwiądem starczym, który już drugi raz w ciągu 3 miesięcy ubolewa nad własną arogancją.

Ubolewający Prezydent.

Po 28 października będzie miał dużo czasu na żal za grzechy, a nawet  po marksistowsku

poleżeć krzyżem w kościele.

Od swoich kolegów partyjnych na koniec urzędowania w ratuszu powinien dostać order HIPOCRISI SEMPER FIDELIS (Zawsze Wierny Hipokryzji)

.

#24 ~nik t~

~nik t~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 09:21:27

no tak ..,ale dyspensy nie było na ub olewanie?

#25 ~beza~

~beza~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 09:43:43

Skomuszałe dziadki zostają w domu,

Oni jeszcze nie odkryli, że różnica miedzy moralnością, a moralnością socjalistyczną jest taka sama jak miedzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym.

Skomuszała zgraja

robi z demokracji jaja.

#26 ~Laska~

~Laska~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 10:05:37

Ale nad tym co zrobił miastu, mieszkańcom i swoim podwładnym to już nie ubolewa ? Egoista i Hipokryta !

#27 -ing

-ing

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 25 październik 2013 - 10:19:43

A mi żyje się lepiej.Niech żyje Donald i nasza zielona wyspa!

Załapało się na urzędniczy stołek, co? :lol:

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 10:58:57

nie pytaj co miasto zrobilo sla ciebie - zapytaj cos ty zrobil dla miasta….. taka trawestacja JFK …. jak czytam to forum to mi sie cofa…. co za ludzie ???? za JE MK przynajmiej cos sie w miescie zmiena…. najwieksza zapasc to rzady solidaruchow… pelna wyprzedaz majatku likwidacja zakladow etc….  a jak juz odwolywac MK to razem z cala rada - bo on tylko realizowal jaj uchwaly …. kto zatwierdzal budowy "piramid" ??? sa uchwaly i jest realizacja…. kto zatwierdzal branie kredytow… sam MK nie ma takich uprawnien…. nad wszystkim czuwa rada …. sami niewinni… do urny z nimi !!!!

#29 ~power~

~power~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:24:50

nie pytaj co miasto zrobilo sla ciebie - zapytaj cos ty zrobil dla miasta….. taka trawestacja JFK …. jak czytam to forum to mi sie cofa…. co za ludzie ???? za JE MK przynajmiej cos sie w miescie zmiena…. najwieksza zapasc to rzady solidaruchow… pelna wyprzedaz majatku likwidacja zakladow etc….  a jak juz odwolywac MK to razem z cala rada - bo on tylko realizowal jaj uchwaly …. kto zatwierdzal budowy "piramid" ??? sa uchwaly i jest realizacja…. kto zatwierdzal branie kredytow… sam MK nie ma takich uprawnien…. nad wszystkim czuwa rada …. sami niewinni… do urny z nimi !!!!

Kto skrycie powiększył akwapark, że koszty wzrosły o 30 milionów?

Uczynił to Prezydent czyli główny realizator inwestycji, a potem ukrywał ten fakt przed radnymi aż do czasu wybuchu afery.

Kto jak nie Prezydent zamiast wykazywać szczególną troskę o słabszych ekonomicznie urządza bale biznesmenom, grile swoim kamratom w Łupawie, urlopuje gdy w mieście płonie budynek, a rodziny przeżywają tragedię.

Teraz gdy mieszkańcy poczuli się gospodarzem w swoim mieście i pytają o prawdę ty uprzedzasz fakty i wskazujesz winnych.

Na wszystko przyjdzie czas.

Do udawania wielkorządców było wielu ale do odpowiadania za swoje błędy już nie ma nikogo.

Niestety, mleko się rozlało.

#30 ~ARTUR~

~ARTUR~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:43:04

http://www.tv-slupsk...morzadowe".html

#31 ~stanislaw~

~stanislaw~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 20:32:11

Najwięksi szkodnicy w Słupsku to radni z PO.
Gdyby nie oni to śłupsk wyglądałby o wiele lepiej a akwapark
już dawno byłby czynny.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: niepełnosprawne dziecko, pomoc, blog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych