Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

325 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:51:05

dokładnie, popieram w 100%, tak durnego społeczeństwa jak słupszczanie w życiu nie widziałem, a Kobyła robi zaje..ście, powinien was wszytskich nawyzywać i zmieszać z błotem,jesteście bandą pieprzonych nieudaczników, umiecie tylko szczekać bez sensu, była taka okazja, znaleźli się ludzie, którzy wszystko przygotowali,nawet pogoda sprzyjała, wystarczyło ruszyć swoje opasłe dupska z domu i zwyczajnie zakreślić na karcie do głosowania TAK,ale po co???siedźcie zatem i narzekajcie, a ja życzę Panu Prezydentowi,żeby was rąbał na potęgę,żeby jeszcze nabrał kredytów, bo jak z budżetu wynika to następne 60 mln weźmie, i bardzo dobrze, wiwat Prezydent, a wy nędzne śmieciuchy zdychajcie i spłacajcie do końca życia długi i wara wam teraz od oceny Prezydenta!!!

Tak sformuowane słowa mogą wyjść z ust MOTŁOCHU- Tak MOTŁOCHU, bo jak można nazwać ludka, który nie jest w stanie uszanować decyzji innych. Jak trudno to zrozumieć, że ninni maja prawo w swój sposób spostrzegać i oceniać, że Kobyliński wiele w mieście zmienił. Możemy się spierać, ale mamy tekże prawo na swój sposób widzieć zmieniający się świat.

#42 ~o-N-a~

~o-N-a~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:52:08

Komuniści, ubeki, sbeki czy nie, wkur*wia mnie za to takie wciskanie każdemu przeszłości :angry: Ciekawe ilu waszych rodziców powstało z gwałtów hitlerowskich żołnierzy na polskich kobietach <_< Weźcie się ludzie ogarnijcie, bo wytykanie cudzej przeszłości mija się z celem. Co ra różnica, czy ktoś był kiedyś Bolkiem czy Lolkiem, ważne co każdy zrobił dobrego dla Polski - teraz. A pani Bogucka, jako adwokat, powinna bardziej się kulturą popisać, a nie jak prostak <_<
GP też już osiągnął poziom Faktu, więc skąd ten bulwers, panie Marecki.

Skoro osiągną swój poziom faktu to co tu robisz, skąd ten " bulwers " Volvo ? Widać lubisz czytać takie gazetki więc nie narzekaj. A co do przeszłości... tak nie ma co wspominać , tylko szkoda że metody owych ludzi są identyczne w teraźniejszości jak w przeszłości więc zainteresuj się trochę tym i potem się wypowiadaj. Co do Pani Skowrońskiej .... Brawo dla niej !

#43 ~Beta~

~Beta~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:52:30

Wielka szkoda że słupszczanie tak leniwi bądź strachliwi nie poszli na referendum - to smutne. Już chyba czas aby pan Prezydent ustąpił miejsca młodszym (ma już wiek emerytalny) oraz posiadającym większą kulturę kandydatom. Co takiego jest we władzy? ...

#44 ~LOLITKA~

~LOLITKA~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:54:00

W słupsku miejsc pracy jest pod dostatkiem trzeba tylko powywalać wsioków co zajmuja miejsca pracy słupszczanom to nie do pomyślenia by załoga pierwszej lepszej firmy produkcyjnej w słupku była rodem np. z Budowa , Główczyc czy damnicy kaszubskiej zamiast ze SŁUPSKA , praca jest dla słupszczan ale te miejsca pracy zajmują okoliczna wiocha

dokładnie miałam okazje pracować z typiarami z wiochy jakie pazerne na prace to po prostu szokkkkkkk hehheheehehheehehhe ROBOLE Z WIOCHY

#45 ~o-N-a~

~o-N-a~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:55:07

Tak sformuowane słowa mogą wyjść z ust MOTŁOCHU- Tak MOTŁOCHU, bo jak można nazwać ludka, który nie jest w stanie uszanować decyzji innych. Jak trudno to zrozumieć, że ninni maja prawo w swój sposób spostrzegać i oceniać, że Kobyliński wiele w mieście zmienił. Możemy się spierać, ale mamy tekże prawo na swój sposób widzieć zmieniający się świat.

"Kobyliński wiele w mieście zmienił " piesek dostał kosteczkę i już ma w doopie resztę ? Tak to widzę z Twojej strony . To poczekajmy aż w końcu takowej kosteczki nie dostaniesz.

#46 ~kats~

~kats~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:55:57

W słupsku miejsc pracy jest pod dostatkiem trzeba tylko powywalać wsioków co zajmuja miejsca pracy słupszczanom to nie do pomyślenia by załoga pierwszej lepszej firmy produkcyjnej w słupku była rodem np. z Budowa , Główczyc czy damnicy kaszubskiej zamiast ze SŁUPSKA , praca jest dla słupszczan ale te miejsca pracy zajmują okoliczna wiocha

No i jak czytam takiego oszołoma to mi się nóż w kieszeni otwiera. Cwaniaczku, a 3 miliony Polaków w zachodniej Europie i 10 milionów w USA co robi?! Też zgrywa mieszczan ze śmierdzącego zadupia słupskiego? Naucz się dzielić z rodakami pracą i pieniędzmi, egoisto! Mimo że mieszkam w Słupsku od dawna to takich parobasów nie przerabiam. To twój rodak, nie ważne czy tu mieszka, on też płaci podatki na ciebie!

#47 ~Z ukosa~

~Z ukosa~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:57:54

Mam nadzieję, że na przestrzeni dwóch lat (nadzieja matką głupich - wiem) dzielących nas od wyborów, wejdą w życie JOW.
To , jako jedyne może zmienić coś w naszym życiu.
Życiu szarego Słupszczanina, Polaka.

Bo teraz to gra.
Grają NAMI.
Wygrywają ONI.
Zawsze.
MY nigdy.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:59:03

dokładnie miałam okazje pracować z typiarami z wiochy jakie pazerne na prace to po prostu szokkkkkkk hehheheehehheehehhe ROBOLE Z WIOCHY

Człowieku opanuj się co za brednie wypisujesz. Uważasz, że ludzie z wiosek nie maja prawa pracować w mieście.Człowieku szaleju się napiłeś. Czy zastanawiałeś się skąd pochodzą produkty rolnicze. Powiedz, kto dzisiaj nie jest pazerny na pieniądze. Szkoda dalej pisać, bo nie jesteś człowiekiem z którym da się prowadzić merytoryczną dyskusję.

#49 ~tetys~

~tetys~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:00:16

dokładnie, popieram w 100%, tak durnego społeczeństwa jak słupszczanie w życiu nie widziałem, a Kobyła robi zaje..ście, powinien was wszytskich nawyzywać i zmieszać z błotem,jesteście bandą pieprzonych nieudaczników, umiecie tylko szczekać bez sensu, była taka okazja, znaleźli się ludzie, którzy wszystko przygotowali,nawet pogoda sprzyjała, wystarczyło ruszyć swoje opasłe dupska z domu i zwyczajnie zakreślić na karcie do głosowania TAK,ale po co???siedźcie zatem i narzekajcie, a ja życzę Panu Prezydentowi,żeby was rąbał na potęgę,żeby jeszcze nabrał kredytów, bo jak z budżetu wynika to następne 60 mln weźmie, i bardzo dobrze, wiwat Prezydent, a wy nędzne śmieciuchy zdychajcie i spłacajcie do końca życia długi i wara wam teraz od oceny Prezydenta!!!

Niedobra wypowiedź.
11,5 tysiąca Słupszczan powiedziało gromkim głosem - won z miasta.
Złe zasady demokratyczne osłoniły tego nieudacznika i jego klikę.
Tylko 1 tys. osób z głosujacych poparło prezydenta.
Będą mieli nad czym mysleć on i jego czerwona druzyna a zwłaszcza "dobrze zapowiadajaca się młodzież" ze słupskiego SLD.

#50 ~ojo joj~

~ojo joj~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:01:42

ty to dopiero jesteś wsiok - damnicy kaszubskiej hehehehehehe

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:02:57

człowieku opanuj umysł. Kto narzeka????? chyba ci co ,,stworzyli te referendum"

#52 ~enegetyK~

~enegetyK~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:03:01

mówisz oszukańcza? a ile osób Ty oszukałeś? ile kasy na lewo poszło z miejskiej kasy? te wszystkie premie, odprawy... powinni ciebie na taczce wywieźć, a nie referendum robić... ;)

#53 ~sŁ~

~sŁ~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:04:33

a ja mam nadzieje ze za zorganozowanie referendum zaplaca Grupa Inicjatywna, na czele której stanął Jarosław Madej, nauczyciel, prywatny przedsiębiorca i były prezes Klubu Pływackiego "Skalar” a także: Grzegorz Kunda (przedsiębiorca), Michał Lichocki (emeryt), Elżbieta Szymanowicz (nauczycielka) i Danuta Dyjecińska (emerytka).

NIECH ZAPŁACĄ ZA TO !!!!

a nie podatnicy ze SŁUPSKA

PANIE PREZYDENCIE CZAS WYSTAWIC RACHUNEK TYM OSOBOM !!!

#54 ~Z ukosa~

~Z ukosa~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:05:17

To ma duży wpływ - każdy kto był SB-kiem, UB-kiem, czy PZPR-owcem - był nie sługą Polski tylko ZSRR. Układy, układziki pozostały do dziś, i właśnie takie, a nie inne pochodzenie wpływa na to kim ten ktoś jest dziś. Stop "Czerwonej zarazie" w Słupsku!

Naprawdę wiesz o czym mówisz?
Mając dwadzieścia kilka lat chyba nie za bardzo?
'89 pamiętasz?
A przed?
Lata '80?
'70?
Chyba słabo - sądząc po Twoim wieku.

Więc "co ty, k.urwa, wiesz o zabijaniu" że wspomnę klasyka? ;)

ps. nie bazuj tylko i wyłącznie na książkach. one zmieniają się jak w "1984" Orwella. co władza, to nowa historia.

#55 ~kopiec~

~kopiec~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:07:47

"

liński wiele w mieście zmienił " piesek dostał kosteczkę i już ma w doopie resztę ? Tak to widzę z Twojej strony . To poczekajmy aż w końcu takowej kosteczki nie dostaniesz.

"Kobyliński wiele w mieście zmienił"
Tu masz rację - zatopił w długach ładne miasto i to na dziesiatki lat.
Rozdarł słupszczan, zantagonizował, poróżnił.
To jego najwazniejsze zasługi.

#56 ~Z ukosa~

~Z ukosa~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:08:01

Wielka szkoda że słupszczanie tak leniwi bądź strachliwi nie poszli na referendum - to smutne. Już chyba czas aby pan Prezydent ustąpił miejsca młodszym (ma już wiek emerytalny) oraz posiadającym większą kulturę kandydatom. Co takiego jest we władzy? ...

Odpowiedź jest prosta: WŁADZA.
Władza dla samej siebie.

#57 ~gilu~

~gilu~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:08:55

Jaki prezydent taki briefing !!! Żenujący poziom .

#58 ~kopiec~

~kopiec~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:09:14

"

liński wiele w mieście zmienił " piesek dostał kosteczkę i już ma w doopie resztę ? Tak to widzę z Twojej strony . To poczekajmy aż w końcu takowej kosteczki nie dostaniesz.

"Kobyliński wiele w mieście zmienił"
Tu masz rację - zatopił w długach ładne miasto i to na dziesiatki lat.
Rozdarł słupszczan, zantagonizował, poróżnił.
To jego najwazniejsze zasługi.

#59 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:09:14

"Dziękuję słupszczanom za to, że docenili mój dziesięcioletni wysiłek"

A o pracy w PRL jakoś zapomniało się. O trolejbusach, prezydentowaniu z nadania PZPR wojewodowaniu jakoś też zapomniało się.
Człowieku naiwnej wiary.
Uratował cię próg wyborczy, późna jesień, brak młodziezy studenckiej, saksy mieszkańców i czerwona pajeczyna a nie zasługi dla miasta.
Demoktrację to ty masz w poniżej pleców.

"Dziękuję słupszczanom za to, że docenili mój dziesięcioletni wysiłek"

A o pracy w PRL jakoś zapomniało się. O trolejbusach, prezydentowaniu z nadania PZPR wojewodowaniu jakoś też zapomniało się.
Człowieku naiwnej wiary.
Uratował cię próg wyborczy, późna jesień, brak młodziezy studenckiej, saksy mieszkańców i czerwona pajeczyna a nie zasługi dla miasta.
Demoktrację to ty masz w poniżej pleców.

z tym mogę się zgodzić, ale najważniejszym powodom, był brak alternatywnego, konkretnego kandydata w jego miejsce.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:09:42

a ja mam nadzieje ze za zorganozowanie referendum zaplaca Grupa Inicjatywna, na czele której stanął Jarosław Madej, nauczyciel, prywatny przedsiębiorca i były prezes Klubu Pływackiego "Skalar” a także: Grzegorz Kunda (przedsiębiorca), Michał Lichocki (emeryt), Elżbieta Szymanowicz (nauczycielka) i Danuta Dyjecińska (emerytka).

NIECH ZAPŁACĄ ZA TO !!!!

NIECH ZAPŁACĄ ZA TO !!!!

JESTEM ZA w 1000000%. Może stworzymy grupę ,która odbierze kase od tych biznesmenów bo pewnie maja szmal jak tak się wożą po mieście ....maluchem lol

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych