Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

325 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:30:57

kobyla tragedia

#22 ~józia~

~józia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:32:05

macie co chcecie

#23 Andymon

Andymon

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:35:13

Komuniści, ubeki, sbeki czy nie, wkur*wia mnie za to takie wciskanie każdemu przeszłości :angry: Ciekawe ilu waszych rodziców powstało z gwałtów hitlerowskich żołnierzy na polskich kobietach <_< Weźcie się ludzie ogarnijcie, bo wytykanie cudzej przeszłości mija się z celem. Co ra różnica, czy ktoś był kiedyś Bolkiem czy Lolkiem, ważne co każdy zrobił dobrego dla Polski - teraz. A pani Bogucka, jako adwokat, powinna bardziej się kulturą popisać, a nie jak prostak <_<
GP też już osiągnął poziom Faktu, więc skąd ten bulwers, panie Marecki.

To ma duży wpływ - każdy kto był SB-kiem, UB-kiem, czy PZPR-owcem - był nie sługą Polski tylko ZSRR. Układy, układziki pozostały do dziś, i właśnie takie, a nie inne pochodzenie wpływa na to kim ten ktoś jest dziś. Stop "Czerwonej zarazie" w Słupsku!

#24 ~OBIEKTYWIZM~

~OBIEKTYWIZM~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:36:12

dokładnie, popieram w 100%, tak durnego społeczeństwa jak słupszczanie w życiu nie widziałem, a Kobyła robi zaje..ście, powinien was wszytskich nawyzywać i zmieszać z błotem,jesteście bandą pieprzonych nieudaczników, umiecie tylko szczekać bez sensu, była taka okazja, znaleźli się ludzie, którzy wszystko przygotowali,nawet pogoda sprzyjała, wystarczyło ruszyć swoje opasłe dupska z domu i zwyczajnie zakreślić na karcie do głosowania TAK,ale po co???siedźcie zatem i narzekajcie, a ja życzę Panu Prezydentowi,żeby was rąbał na potęgę,żeby jeszcze nabrał kredytów, bo jak z budżetu wynika to następne 60 mln weźmie, i bardzo dobrze, wiwat Prezydent, a wy nędzne śmieciuchy zdychajcie i spłacajcie do końca życia długi i wara wam teraz od oceny Prezydenta!!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:40:40

Komuniści, ubeki, sbeki czy nie, wkur*wia mnie za to takie wciskanie każdemu przeszłości :angry:

Szczególnie, gdy ktos jakoś tak swoje zasługi sam pomniejsza albo przemilcza.
Lubimy okrągłe rocznice, więc 10-lecie prezydentury ładnie się rysuje.
Dlaczego jednakże mielibyśmy jakąś kreską odcinać zasługi prezydenta PRL-owskiego Słupska w latach 1986-1990?

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:41:16

dokładnie, popieram w 100%, tak durnego społeczeństwa jak słupszczanie w życiu nie widziałem, a Kobyła robi zaje..ście, powinien was wszytskich nawyzywać i zmieszać z błotem,jesteście bandą pieprzonych nieudaczników, umiecie tylko szczekać bez sensu, była taka okazja, znaleźli się ludzie, którzy wszystko przygotowali,nawet pogoda sprzyjała, wystarczyło ruszyć swoje opasłe dupska z domu i zwyczajnie zakreślić na karcie do głosowania TAK,ale po co???siedźcie zatem i narzekajcie, a ja życzę Panu Prezydentowi,żeby was rąbał na potęgę,żeby jeszcze nabrał kredytów, bo jak z budżetu wynika to następne 60 mln weźmie, i bardzo dobrze, wiwat Prezydent, a wy nędzne śmieciuchy zdychajcie i spłacajcie do końca życia długi i wara wam teraz od oceny Prezydenta!!!

popieram wypowiedz w 10000%

#27 ~nie wielki~

~nie wielki~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:41:58

noto mam mlodym zostalo tylko wyjechac ostatni gasi swiatlo nara

#28 ~saksy~

~saksy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:42:06

"Dziękuję słupszczanom za to, że docenili mój dziesięcioletni wysiłek"

A o pracy w PRL jakoś zapomniało się. O trolejbusach, prezydentowaniu z nadania PZPR wojewodowaniu jakoś też zapomniało się.
Człowieku naiwnej wiary.
Uratował cię próg wyborczy, późna jesień, brak młodziezy studenckiej, saksy mieszkańców i czerwona pajeczyna a nie zasługi dla miasta.
Demoktrację to ty masz w poniżej pleców.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:42:55

czas na baszte czarownic na miotełke,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

#30 ~saksy~

~saksy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:43:03

"Dziękuję słupszczanom za to, że docenili mój dziesięcioletni wysiłek"

A o pracy w PRL jakoś zapomniało się. O trolejbusach, prezydentowaniu z nadania PZPR wojewodowaniu jakoś też zapomniało się.
Człowieku naiwnej wiary.
Uratował cię próg wyborczy, późna jesień, brak młodziezy studenckiej, saksy mieszkańców i czerwona pajeczyna a nie zasługi dla miasta.
Demoktrację to ty masz w poniżej pleców.

#31 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:43:42

zachciało się handlarom z manhatanu targowiska przy wileńskiej i hali pod wierzą zmiany prezydenta miasta już mażyli o handlu ulicznym bez podatków i opłat na wojska polskiego i jumie z berlina hahahahaha teraz pan prezydent powinien ich zaorać i w miejsce tych targowisk budować markety

#32 ~o-N-a~

~o-N-a~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:46:17

Nawet nie umie nic powiedzieć od serca .... Ciągle czyta gotowce... wstyd.

#33 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:47:42

W słupsku miejsc pracy jest pod dostatkiem trzeba tylko powywalać wsioków co zajmuja miejsca pracy słupszczanom to nie do pomyślenia by załoga pierwszej lepszej firmy produkcyjnej w słupku była rodem np. z Budowa , Główczyc czy damnicy kaszubskiej zamiast ze SŁUPSKA , praca jest dla słupszczan ale te miejsca pracy zajmują okoliczna wiocha

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:47:44

Pan Prezydent używa języka z lat 50-tych.Natomiast poseł Konwiński mógł postawić kropkę nad i.Nie zrobił tego w związku z tym został w naszym środowisku najbardziej przegranym politykiem mimo,że wszyscy wraz z rodzinami na niego głosowaliśmy.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:47:48

Degradacja i upadek miasta.
rok 2002 liczba mieszkańców 99.526,ZADŁUŻENIE MIASTA -NADWYŻKA 20mln
rok 2012 liczba mieszkańców 95.542 ZADŁUŻENIE MIASTA- 283 mln!!!!

1.Oznacza to,że każdy mieszkaniec słupska,obarczony będzie długiem niemal 3.000zł. 4-osobowa rodzina ma do spłacenia prawie 12.000zł. To równowartość używanego samochodu.
2.W 2013r. za obsługę kredytów zaciągniętych za kadencji Macieja Kobylińskiego zapłacimy 40mln zł.
3.Nieudolność w pozyskiwaniu środków unijnych. W tej kategorii,w rankingu S-sk zajął 55 wśród 60 miast na prawach powiatu w Polsce.
4.Niegospodarność, poprzez sprzedaż działek nieobjetych Miejscowym Planem Zagospodarowania.
Przykład: sprzedaż działki w 2004r. przy ul. Tramwajowej za ok. 220 tyśzł a po oproacowaniu planu Prezydent proponuje Radnym w 2007r. wykupienie przez miasto tej samej działki za ok. 4,5 mln zł.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:49:39

Kim jesteś chamie,że wyzywasz nas Słupszczan od śmieciuchów.Zdychał nie będę jak i wszyscy z nas.Ty natomiast już zginąłeś owładnięty nienawiścią do wszystkiego co wokól Ciebie.Kościól i spowiedź Ci też nie pomoże ,Ciebie trzeba poprostu wyeliminować z życia publicznego,żeby nie powiedzieć ubić powiem ubeswłasnowolnić.Poprostu idiotą jesteś bracie, taka jest prawda.

#37 ~siema~

~siema~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:49:57

Ja z Siemianic.
Zobaczymy ile ten wasz radosny prezio zdoła jeszcze zaciągnąć kredytów przez dwa lata. Stawiam na 65 milionów w 2013 i 75 milionów w 2014r.
Potem popłyniecie w sina dal.
A w Siemianicach są ładne tereny do budowy domków.
Chodźcie do nas a nie siedźcie w tym umarłym mieście.
Można na Słupsk patrzeć z góry i podziwiać jak pogrąża się w ciemnosciach.
Akwapark mi nie potrzebny bo jeżdżę do Darłowa

#38 ~Feeks~

~Feeks~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:50:23

Rozpiszcie kolejne referendum na którym będą WSZYSCY ZAMELDOWANI. Skutek będzie podoby, nie ważne w jakiej kwestii. W Polsce musi się zmienić prawo, prawo głosu mają ci którzy tu mieszkają i płacą podatki, po domach powinni chodzić zatrudnieni przez państwo wolontariusze, rozdawać karty do głosowania i listy wyborcze. Czemu w tym kraju nic się nie zmienia? Bo nie myślicie! Ci ludzie na listach wyborczych albo już nie istnieją bo umarli albo stąd wyjechali 20 lat temu, zameldowany nie oznacza fizycznie człowieka. W jakim my kraju żyjemy? Znieść ten pie.. obowiązek meldunkowy.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:50:56

W słupsku miejsc pracy jest pod dostatkiem trzeba tylko powywalać wsioków co zajmuja miejsca pracy słupszczanom to nie do pomyślenia by załoga pierwszej lepszej firmy produkcyjnej w słupku była rodem np. z Budowa , Główczyc czy damnicy kaszubskiej zamiast ze SŁUPSKA , praca jest dla słupszczan ale te miejsca pracy zajmują okoliczna wiocha

slupsk został opanowany przez wieś a slupszczanie siedzę bez pracy!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:51:03

BULWERSUJĄCE!!!!!!!!!!
jedyne co dobrze robił to nabijał sobie kabzy kosztem miasta i swoim przydupasom.
ach szkoda słów!!! za parę lat to miasto będzie miastem emerytów!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych