Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

325 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sierota po stalinie~

~sierota po stalinie~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:03:38

ile jeszcze lat wam słupszczanie potrzeba by odkomuszyć miasto?

#2 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:05:41

Wynik referendum to wynik naszego lenistwa,nieodpowiedzialności.Smutne,to co się wydarzyło :( Jestem wkurzona :angry:

#3 ~hazag~

~hazag~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:07:05

TY JE...NY ZŁODZIEJU!! MASZ CZELNOŚĆ JESZCZE SZCZEKAĆ!!! A swoją drogą Słupszczanie to tępacy... ale widocznie im to wszystko pasuje, co się tam dzieje. Dobrze, że od 10 lat nie mieszkam w Słupsku, jak przyjeżdżam to normalnie jakbym na wioskę przyjechał... masakra.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:07:30

Wynik referendum to wynik naszego lenistwa,nieodpowiedzialności.Smutne,to co się wydarzyło :( Jestem wkurzona :angry:

paniusiu z małego ciesz się ,że masz prace a nie narzekasz. Lepiej tu czy u nas?

#5 Andymon

Andymon

Swojak

• PipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:07:56

Nie mogę patrzeć na ten opasły, komunistyczny wyraz twarzy. Na referendum byłem - mam tylko żal, że większość ludzi w moim wieku (18-25 lat) ma w du*** to miasto...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:08:36

Przynajmniej moglby to powiedziec z pamieci a nie czytac ;/ no ale tyle ma przeciez na glowie tu splacic dlug tam splacic dlug... tu zaciagnac tam dobrac...

#7 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:13:19

To żal komentować Twarz i słowa tego człowieka są najlepszym komentarzem

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:14:05

Wiecie jaki jest wasz problem?? WY sami!!!! każde miasto w Polsce ma długi i zaciaga nowe. WY liczycie tylko na darmowe i drapane a czy to będzie ten czy inny to za darmo nic Wam nie da. Moja rada wziąć się za robote a nie za polityke

#9 VOLVO-Rider-ka

VOLVO-Rider-ka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4593 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:15:57

Komuniści, ubeki, sbeki czy nie, wkur*wia mnie za to takie wciskanie każdemu przeszłości :angry: Ciekawe ilu waszych rodziców powstało z gwałtów hitlerowskich żołnierzy na polskich kobietach <_< Weźcie się ludzie ogarnijcie, bo wytykanie cudzej przeszłości mija się z celem. Co ra różnica, czy ktoś był kiedyś Bolkiem czy Lolkiem, ważne co każdy zrobił dobrego dla Polski - teraz. A pani Bogucka, jako adwokat, powinna bardziej się kulturą popisać, a nie jak prostak <_<
GP też już osiągnął poziom Faktu, więc skąd ten bulwers, panie Marecki.

Użytkownik VOLVO-Rider-ka edytował ten post 19 listopad 2012 - 20:17:46

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:17:17

Masz takie prawo ,ja jestem zadowolony

#11 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:17:23

paniusiu z małego ciesz się ,że masz prace a nie narzekasz. Lepiej tu czy u nas?

Paniusią nie jestem,nie narzekam,pracuję,bo nie brzydzę się pracą,tak jak wielu z Was.Mam tak,że wszędzie mi dobrze,a Ty możesz mi tylko pozazdrościć.

Nie marudzę,że mi się nie opłaca,nie marudzę,że jest zle.Idę po prostu do przodu,wbrew trudnościom,bo i te się pojawiają.

#12 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:17:55

TY JE...NY ZŁODZIEJU!! MASZ CZELNOŚĆ JESZCZE SZCZEKAĆ!!! A swoją drogą Słupszczanie to tępacy... ale widocznie im to wszystko pasuje, co się tam dzieje. Dobrze, że od 10 lat nie mieszkam w Słupsku, jak przyjeżdżam to normalnie jakbym na wioskę przyjechał... masakra.

Używając słów...złodziej, tępak i szczekanie...rozumiem, że masz na myśli siebie....

#13 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:19:39

Komuniści, ubeki, sbeki czy nie, wkur*wia mnie za to takie wciskanie każdemu przeszłości :angry: Ciekawe ilu waszych rodziców powstało z gwałtów hitlerowskich żołnierzy na polskich kobietach <_< Weźcie się ludzie ogarnijcie, bo wytykanie cudzej przeszłości mija się z celem. Co ra różnica, czy ktoś był kiedyś Bolkiem czy Lolkiem, ważne co każdy zrobił dobrego dla Polski - teraz. A pani Bogucka, jako adwokat, powinna bardziej się kulturą popisać, a nie jak prostak <_<

100% RACJI

#14 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:21:00

Masz takie prawo ,ja jestem zadowolony

Oczywista,że w każdej sytuacji są dwie strony,tak jak my.Zadowolony i niezadowolona :) ,samo życie.

#15 ~Artos~

~Artos~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:22:25

macie swoje referendum słupszczanie xdd - nie chciało się dupy ruszyć to teraz macie ;D

#16 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:22:36

Hej,Volvo,jak zdrówenko?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:23:09

Paniusią nie jestem,nie narzekam,pracuję,bo nie brzydzę się pracą,tak jak wielu z Was.Mam tak,że wszędzie mi dobrze,a Ty możesz mi tylko pozazdrościć.

Nie marudzę,że mi się nie opłaca,nie marudzę,że jest zle.Idę po prostu do przodu,wbrew trudnościom,bo i te się pojawiają.

Fakt paniusią nie jesteś,ale narzekać na szefa swojego to już nie takt .Ciekawe jak się dowie to co będzie z Twoja karierą ?

#18 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:25:30

Fakt paniusią nie jesteś,ale narzekać na szefa swojego to już nie takt .Ciekawe jak się dowie to co będzie z Twoja karierą ?

Jakoś tam będzie,przyjmij do wiadomości,że znajdę się w każdej sytuacji,więc jak narazie nie przewiduję niespodzianek.

Nie ufaj zbytnio swojej intuicji,zawodzi Cię na całego :)

#19 ~Humanista~

~Humanista~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:27:41

Baranie kto docenia twój 10 letni wysiłek a raczej długi które będą do spłacenia. Jesteś chamem bez szacunku dla swoich podwładnych i nie tylko. Co znaczy twoja wygrana wielkie nic ponad 10000 głosów za odejściem a tylko 1000 za więc dane mówią same za siebie. Wyp... z urzędu tępaku

Z powodu takiej właśnie kultury jak tu prezentujesz Ty (Zaślepiony kłamstwem) referendum nie mogło się udać.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 20:28:52

Oczywista,że w każdej sytuacji są dwie strony,tak jak my.Zadowolony i niezadowolona :) ,samo życie.

Tak jak kiedyś pisałem przyjdzie wiosna slonko mocniej przygrzeje, dziewczyny co nie co, więcej odkryją i będzie weslej, a na przyszłą jesień i zwolennicy i przeciwnicy tłumem w jesienie długie dni bedą swe dupska pluskać w nowo otwartym aquaparku

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych