Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

128 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anielcia~

~Anielcia~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 14:57:34

A w nagrodę żeście mnie wybrali dostaniecie podwyżki.Wzrosną czynsze i opłaty za wywózkę śmieci i nieczystości.Koszty kampanii wyborczej muszą się zwrócić:za te zjedzone ciasteczka,kosztowne foldery z retuszem kandydatki,tańce z orkiestrantami na ulicach i.t.p.Słupszczanie,otworzyliście serca,twierdzicie,że kierowaliście się rozumem,to teraz czas na otwarcie portfeli.

#2 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:00:44

Mam prośbę - czy można skończyć z tym "prezydentka"??? - przecież to się nawet dobrze nie czyta. Pozostańmy przy ogólnie przyjętych zasadach , które w tym przypadku nie umniejszają absolutnie  roli Pani Prezydent.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:03:55

Uuu widzę, że Pani Prezydent niestety kontynuuje piękna tradycję Pana Biedronia a mianowicie brak herbu Miasta Słupska przyczepionego do koszuli/marynarki którą ma na sobie.

#4 ~On 40~

~On 40~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:05:14

Miałem podpisaną umowę na segregowanie śmieci ale zrezygnowałem ze wzgledu na buca, który wydzielał mi worki na odpady zielone. Mam dużą dzialkę wiec potrzebowałem paru worków wiecej na odpady zielone. Za kazdym razem gdy przyjeżdżałem na ul Bałtycką i prosiłem o worki to wiecznie stękał i musiałem sie tlumaczyć a po co a na co mi tyle worków wiec zrezygnowałem . Teraz wystawiam trzy duże pojemniki w ktorych jest wszystko i mam spokój.
Myślę,że miasto najpierw niech zrobi porządek u siebie to i ludzie bedą z chcecią podpisywali umowy na segregację. PRLowskie czasy już się skończyły dawno ale jak widać nie zmieniono jeszcze do konca ludzi którzy pracują dla nas i mają pensję z naszych podatków

#5 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:15:07

Jak czytam "prezydentka" a, jak to słyszę -  to mam już dość - toż to dziwoląg, jakiego świat nie widział... Nie można pisać i mówić normalnie: pani Prezydent???????? Czyżby ta forma została już zakazana?????????????

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:16:00

Można zadać Pani prezydent pytanie, dlaczego ja mam płacić więcej za śmieci, a nasi potencjalni robotnicy z Ukrainy, których jest w naszym Słupsku ogrom (nie mam nic przeciwko temu), nie płacą. Wynajmują pokoje na całym osiedlu akademickim i nie tylko i co ???. Gdzie są ich opłaty. Czym oni się różnią od nas, czyżby nie wyrzucali śmieci. To człowieka najbardziej boli, prawo jest ale nie dla wszystkich. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:21:51

Co mnie interesują ludziska co zadeklarowali się na segregację a tego nie robią( „kozaki” z blokowisk pewnie bo tam nie idzie tego sprawdzić) , ja nie segreguję i płacę za niesegregowane. A że PGK budżet się nie spina to ich problem niech uszczelnią system chyba mają rozpiskę kto segreguje a kto nie i jak zabierają śmieci to widzą co tam jest to im się cyfry zaczną zgadzać, a nie skomlić co chwilę o podwyżce bo tak najprościej. Niech upublicznią roczne koszty jakie mają, to sie okaże że pewnie wcale do tyłu nie są na tym „ biznesie” z miastem tym bardziej że od września do czerwca śmieci wywożone są co 2 tygodnie!!!!

#8 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:38:53

Kto to jest prezydentka?

#9 ~Brrr~

~Brrr~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:41:06

Boże. Jaka „prezydenka”, oczy bolą.

#10 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:44:37

Dla mnie nie ma żadnego problemu z oddzielaniem plastiku, makulatury i butelek od odpadów komunalnych. Ci co tego nie robią to zwykla patologia dla której czas sie zatrzymał w glębokim prlu.

#11 ~York~

~York~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:49:57

"Jednak konsultacje z radnymi przed sesją się odbędą, bo prezydentka i jej zastępca spotkają się z prezydium rady oraz szefami klubów radnych w Radzie Miejskiej w Słupsku"
Pani Prezydent jak zwykle mówi inaczej. NIE MA PREZYDIUM, bo nie ma wybranych wiceprzewodniczących i nie ma jeszcze komisji. Kiedy będą te rozmowy jak w środę sesja?

#12 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:52:57

Proszę "ukarać" tych, którzy deklarowali segregowanie a tego nie robią. Dlaczego wszyscy mamy płacić więcej?

#13 ~Uważny~

~Uważny~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:55:43

Problem nie leży w segregowaniu, bo segregacja ani nie powiększa, ani też nie zmniejsza ilości śmieci. Kłopot tkwi w prawie. Otóż nie ma w Polsce obowiązku podpisywania umowy na wywóz śmieci. Na słupskiej ulicy Pułaskiego taką umowę ma podpisane jedno!!!! gospodarstwo domowe. Gdzie zatem podziewają się ich śmieci? Otóż kochane GSLe z uporem godnym maniaka podrzucają śmieci  do spółdzielczych kontenerów. Ludzie jeśli  nie stać was na wywóz śmieci, to jakim cudem stać was na domki jednorodzinne. Nowobogaccy.

#14 ~Stach~

~Stach~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:56:32

Zacząć trzeba od śmietników, które w Słupsku są w fatalnym stanie. Szczury i inne gryzonie to widok każdego dnia. Brak utrzymania czystości i porządku. W związku z tym prawie każdy oddala swoje śnieci z dużej odległości gdzie tylko się da. Nikt nie dba o porządek.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:08:54

Co mnie interesują ludziska co zadeklarowali się na segregację a tego nie robią( „kozaki” z blokowisk pewnie bo tam nie idzie tego sprawdzić) , ja nie segreguję i płacę za niesegregowane. A że PGK budżet się nie spina to ich problem niech uszczelnią system chyba mają rozpiskę kto segreguje a kto nie i jak zabierają śmieci to widzą co tam jest to im się cyfry zaczną zgadzać, a nie skomlić co chwilę o podwyżce bo tak najprościej. Niech upublicznią roczne koszty jakie mają, to sie okaże że pewnie wcale do tyłu nie są na tym „ biznesie” z miastem tym bardziej że od września do czerwca śmieci wywożone są co 2 tygodnie!!!!

PGK przynosiło zyski.W pewnym momencie Biedroń i ska wydrenowali im finanse zmuszając do zapłacenia długów miejskich.Teraz Danilecka pragnie ciągnąć profity z tej spółki.Jeżeli firma nie chce wpaść w pętlę zadłużenia musi podnieść opłaty.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:11:22

A w nagrodę żeście mnie wybrali dostaniecie podwyżki.Wzrosną czynsze i opłaty za wywózkę śmieci i nieczystości.Koszty kampanii wyborczej muszą się zwrócić:za te zjedzone ciasteczka,kosztowne foldery z retuszem kandydatki,tańce z orkiestrantami na ulicach i.t.p.Słupszczanie,otworzyliście serca,twierdzicie,że kierowaliście się rozumem,to teraz czas na otwarcie portfeli.

Słupczanie co tam w tle na wszystkich spotkaniach pani prezydent robi pani Krawczykiewicz czyżby była odpowiedzialna za konferencje albo doradza zamiast być w pracy SOK .

#17 ~Marek nn~

~Marek nn~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:14:30

Dla mnie nie ma żadnego problemu z oddzielaniem plastiku, makulatury i butelek od odpadów komunalnych. Ci co tego nie robią to zwykla patologia dla której czas sie zatrzymał w glębokim prlu.

Marysiu. Ten kto nie segreguje płaci więcej. Jeżeli chodzi o te inwektywy , to przedstawicielką patologi to może jesteś ty. Młoda, która edukację sprowadziła do nauki rozsuwania kolan i pobierania 500+. Tak, patologio lat 20-tych XXI wieku.

#18 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:28:52

Dlatego obok Lasku Północnego, od strony południowej koło działek wysypano  ogromna ilość śmieci m.in ubrań. 

#19 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:44:51

I bardzo dobrze jakżeśta wybrali tak będzieta mieli. Wytowno górą!!! a i jeszcze Kolbudy !!! A Wy płaćta barany.

#20 ~Slupszczanka~

~Slupszczanka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 16:49:21

Pani prezydent żeby zdać ludziom wybór segregowania smieci to proszę wstawić odpowiednie pojemniki przy ul Wileńskiej 20

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych