Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~marek nn~

~marek nn~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 17:04:28

Uwielbiam czytać te wszystkie komentarze. Polacy / jak podają / to ponad 94% katolików. I widać to " miłuj bliżniego swego jak siebie samego ". Cudowny kraj, cudowni mieszkańcy jego. Sami się podusicie z tej nienawiści i zazdrości.Ja z kolei mam kredyt w CHF i płacę nie oglądając się na tych katolików i póki co ma wszystko w D....E!. Liczę tylko na siebie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 17:08:52

fotka z ,,urokliwej,, uliczki podgornej - okolice planowanej filii biblioteki miejskiej

A swoja droga - mozna bylo w promocyjnej cenie wykupic i wiele wspolnot pieknie zadbalo

o kamienice inni marudza wyviagajac łapy zrobta,dajta

Nie wiem o jakiej ty fotce mówisz, a  raczej piszesz.  Ja widzę tylko fotkę ul.  Długiej w kieruku ratusza.

#43 ~łuki677~

~łuki677~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 18:05:21

Ja zgadzam się z tym że to jest ul. Długa a jak ktoś nie zna planu miasta to nie moja wina

#44 ~luki607~

~luki607~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 18:08:19

Na 100 procent zgadzam się z tym z kimś że to Długa

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 18:24:56

Uwielbiam czytać te wszystkie komentarze. Polacy / jak podają / to ponad 94% katolików. I widać to " miłuj bliżniego swego jak siebie samego ". Cudowny kraj, cudowni mieszkańcy jego. Sami się podusicie z tej nienawiści i zazdrości.Ja z kolei mam kredyt w CHF i płacę nie oglądając się na tych katolików i póki co ma wszystko w D....E!. Liczę tylko na siebie.

100%. Tu wypływa niesamowita ilość jadu. Człowiek człowiekowi wilkiem. Niby katolicki kraj a w łyżce wody by utopili. Polaka tak jak w poprzednich czasach potrafiła tylko połączyć wojna i szukanie wspólnego wroga. Takim w poprzednim okresie był komunizm, który potrafił przy pomocy Solidarności rozbić system. Mamy przykład płynący ze strony obecnego rządu. Po nocy bez konsultacji społecznych roi się społeczeństwu pod górkę. Z jednej strony daje się naiwnym marchewkę w postaci 500zl a z drugiej zaciskanie pasa. Polak lubi być trzymany za przysłowiową mordę, bo poluzowanie odbiera społeczeństwu  i politykom rozum.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 20:43:34

Masz możliwość wyprodukować tu na forum swoją mądrość wal i nie wstydź się jak napiszesz głupoty, co najwyżej wylejemy na ciebie wiadro pomyj. Tu na forum takich cwaniaków wszystko wiedzących nie brakuje, tylko jest jedno ale ich nie stać na nic więcej tylko mieszkanie komunalne. Także wyjaw na czym polega zarządzanie mieniem komunalnym aby nie trzeba było podnosić czynszu. Przecież w innych miastach nie "podnoszą". Pajaców jak ty nie brakuje.

Ciskaj się durniu mający się za najmądrzejszego.Jesteś tylko kamyczkiem w ręku prezydenta,kamyczkiem,który on odrzuci gdy będzie niepotrzebny.

#47 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 20:46:04

Oto pomysl Prezydenta na to by mieszkancom Slupska zylo sie lepiej. A ja sie pytam gdzie nowe miejsca pracy w ktorych ludzie mogliby zarobic na te ciagle podwyzki?

W BORMECHU

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 21:33:09

Ciskaj się durniu mający się za najmądrzejszego.Jesteś tylko kamyczkiem w ręku prezydenta,kamyczkiem,który on odrzuci gdy będzie niepotrzebny.

Interesujący komentarz idealnie psujący dla ludka z poziomu STAŃCZYKA. Pajaców nie brakuje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: POdwyżka, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych