Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bezczynszowiec~

~bezczynszowiec~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:31:21

jak by nie darował długów to i tak by ich nie ściągnął jedynie na bruk musiał by wypierd....... a to by nie było miłe dla co niektórych niech sprawdzą kto wynajmuje takie mieszkanie i zabiorą dochodowe miejsca  

To po co PAJACU reszta ludzi ma płacić, jak tacy prymitywy jak ty mają takie rozumowanie. Też nie płać i zobaczymy co sie z tobą PAJACU stanie. Powinieneś pracować w cyrku jako klaun. Twoje wypowiedzi są bezsensowne. Tak a moje mają  na celu ośmieszenie takich wypowiedzi.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:33:53

fotka z ,,urokliwej,, uliczki podgornej - okolice planowanej filii biblioteki miejskiej

A swoja droga - mozna bylo w promocyjnej cenie wykupic i wiele wspolnot pieknie zadbalo

o kamienice inni marudza wyviagajac łapy zrobta,dajta

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:36:58

Jak jesteś taki mądry, a nie wygląda na to, to trzeba było kupić sobie pajacu mieszkanie bez czynszowe a nie płakać, że jest sie idiotą i kupuje mieszkanie z wysokim czynszem. Wiesz ile PAJACU wynosi czynsz na ul. Sołdka? W mieszkanieach dla ubogich, bo tylko tacy mieli szanse je dostać. "tak trzymać Panie prezydencie" to cytat prawdziwego geja który chce coś potrzymać. 

nie ma podwyżek źle paodwyżka źle ludzie zdecydujcie w końcu nalepiej nic nie robić w tym miescie

#24 ~reset~

~reset~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:39:05

slumsy to sobie sami robią lokatorzy. grosze płacą a 10% to niewiele.. każdego stać na samochód, kredytu za mieszkanie nie maja to niech płaczą. niech się cieszą, że nie maja funduszy remontowych, opłaty za grunty, użytkowania wieczystego itd..  wyremontuj im coś to i tak bez poszanowania zniszczą. jak komuś nie pasuje to niech mieszkanie na własność kupi to wtedy się zdziwi i będzie miał powody do narzekań.

#25 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:47:34

Złodzieje

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:56:09

Gdyby nie darowało się wszystkich długów za mieszkania komunalne to pięniędzy na remonty byłoby więcej.

Poprzedni prezydent miał sporo za uszami, ale jego działania rozumiałem dużo bardziej niż bieżącego. P. Biedroń chyba w ogóle nie ma rozeznania jak zarządzać miastem.

Obawiam się, że ty masz sieczkę w głowie dlatego gadasz od rzecz.y. gdybyś był prezydentem to miałbyś większą wiedzę, dlaczego prezydent podniósł czynsze i jakie przepisy to regulują. Jak się nie wie o co chodzi to lepiej nie otwierać japy.

#27 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:00:10

Litości, ludzie dostają mieszkania za darmo. Inni, którym się chce pracować muszą brać kredyty na 30 lat i płacić mało, że kredyt, to jeszcze czynsz. A remontować też muszą na własny koszt, jak to często mówią mieszkańcy komunalni. ja co miesiąc płacę 1tysiąc kredytu plus czynsz 220zł. I jakoś nie płaczę. Z przyjemnością przyjmę każde mieszkanie komunalne i będę płacić sam czynsz, bez kredytu na 30 lat. Nawet jeśli karzą mi remont tam zrobić. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:22:14

Obawiam się, że ty masz sieczkę w głowie dlatego gadasz od rzecz.y. gdybyś był prezydentem to miałbyś większą wiedzę, dlaczego prezydent podniósł czynsze i jakie przepisy to regulują. Jak się nie wie o co chodzi to lepiej nie otwierać japy.

Odezwało się pustogłowie.Durniejsze postu nie mogłeś stworzyć prezydencki wrzaskunie.Każdy kto umie szukać i czytać przepisy i regulacje znajdzie.Twoja choroba to lizawość.Czego oczekujesz w zamian?

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:38:38

Odezwało się pustogłowie.Durniejsze postu nie mogłeś stworzyć prezydencki wrzaskunie.Każdy kto umie szukać i czytać przepisy i regulacje znajdzie.Twoja choroba to lizawość.Czego oczekujesz w zamian?

Masz możliwość wyprodukować tu na forum swoją mądrość wal i nie wstydź się jak napiszesz głupoty, co najwyżej wylejemy na ciebie wiadro pomyj. Tu na forum takich cwaniaków wszystko wiedzących nie brakuje, tylko jest jedno ale ich nie stać na nic więcej tylko mieszkanie komunalne. Także wyjaw na czym polega zarządzanie mieniem komunalnym aby nie trzeba było podnosić czynszu. Przecież w innych miastach nie "podnoszą". Pajaców jak ty nie brakuje.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:47:37

Biedroń trzasnął ponad 130% podwyżkę na wywóz śmieci, a teraz to.

Podwyżki, podwyżki, podwyżki...

Ile jeszcze Słupszczanie bez pracy, fabryk i perspektyw są w stanie znieść?

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 13:03:58

Biedroń trzasnął ponad 130% podwyżkę na wywóz śmieci, a teraz to.

Podwyżki, podwyżki, podwyżki...

Ile jeszcze Słupszczanie bez pracy, fabryk i perspektyw są w stanie znieść?

To nie żadna złośliwość Biedronia tylko rzeczywistość stanu budynków, która zmusza do znalezienia pieniędzy na remonty budynków. Tak samo jak wspólnoty mieszkaniowe, jak również miasto poszukują pieniędzy na remonty. Najemcy lokali muszą sobie uświadomić, że to co oni płacą nie wystarcza aby posiadać środki na remonty. Takie wspólnoty, w których znajdują się lokale komunalne nie mogą wstrzymywać się z remontem tylko dlatego, że miasto nie ma  z czego dołożyć do się do lokali komunalnych. Dlaczego na tym mają cierpieć wspołnoty. Można podać przykłady, że po wykonaniu remontu przez wspólnotę nie jest realizowana faktura ponieważ miasto nie posiada funduszy na opłacenie za remont od lokali komunalnych. To jest problem złożony,  i nie jest wszystkim znany. Także krytyka tego czego się nie zna jest bezpodstawna.

#32 ~Kulfon~

~Kulfon~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 13:11:22

Oto pomysl Prezydenta na to by mieszkancom Slupska zylo sie lepiej. A ja sie pytam gdzie nowe miejsca pracy w ktorych ludzie mogliby zarobic na te ciagle podwyzki?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 13:40:08

czego płaczeta - prezydencik załatwił wam pendolino - wsiadajta

i wyjezdzajta daaaaleko z tej krainy zaniedban i przekretow za  ktore to teraz MY musimy placic a wladza pławi sie dalej

#34 ~LOKATOR~

~LOKATOR~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:47:35

Litości, ludzie dostają mieszkania za darmo. Inni, którym się chce pracować muszą brać kredyty na 30 lat i płacić mało, że kredyt, to jeszcze czynsz. A remontować też muszą na własny koszt, jak to często mówią mieszkańcy komunalni. ja co miesiąc płacę 1tysiąc kredytu plus czynsz 220zł. I jakoś nie płaczę. Z przyjemnością przyjmę każde mieszkanie komunalne i będę płacić sam czynsz, bez kredytu na 30 lat. Nawet jeśli karzą mi remont tam zrobić. 

Tylko ty płacisz kredyt i po 30 latach te mieszkanie będzie twoje,ja płacę za czynsz przeszło 900 i w ten sposób spłacam kredyt który wzięło miasto na wybudowanie bloku a po 20 latach kiedy będę chciał wykupić to mieszkanie to miasto mi go sprzeda  i znów będę płacić kredyt.

#35 offshore

offshore

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:49:50

slumsy to sobie sami robią lokatorzy. grosze płacą a 10% to niewiele.. każdego stać na samochód, kredytu za mieszkanie nie maja to niech płaczą. niech się cieszą, że nie maja funduszy remontowych, opłaty za grunty, użytkowania wieczystego itd..  wyremontuj im coś to i tak bez poszanowania zniszczą. jak komuś nie pasuje to niech mieszkanie na własność kupi to wtedy się zdziwi i będzie miał powody do narzekań.

Grosze to moze placa za sam czynsz, w ktory sie nic nie wlicza poza zimna woda i smieciami. Za wszystko inne musza placic mieszkancy. Widzisz stan tych kamienic, obskurne toalety na polpietrach, rozpadajace sie klatki schodowe? A w kamienicach ktorych zrobiono porzadne remonty mieszkancy dbaja. To chuliganeria z okolic czesto niszczy zewnetrzne elewacje, jak ich upilnowac?

#36 offshore

offshore

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:50:51

To nie żadna złośliwość Biedronia tylko rzeczywistość stanu budynków, która zmusza do znalezienia pieniędzy na remonty budynków. Tak samo jak wspólnoty mieszkaniowe, jak również miasto poszukują pieniędzy na remonty. Najemcy lokali muszą sobie uświadomić, że to co oni płacą nie wystarcza aby posiadać środki na remonty. Takie wspólnoty, w których znajdują się lokale komunalne nie mogą wstrzymywać się z remontem tylko dlatego, że miasto nie ma  z czego dołożyć do się do lokali komunalnych. Dlaczego na tym mają cierpieć wspołnoty. Można podać przykłady, że po wykonaniu remontu przez wspólnotę nie jest realizowana faktura ponieważ miasto nie posiada funduszy na opłacenie za remont od lokali komunalnych. To jest problem złożony,  i nie jest wszystkim znany. Także krytyka tego czego się nie zna jest bezpodstawna.

jak ma wystarczac na remonty jak sami sie przyznaja, ze nie sciagaja dlugow z tych co nie placa a maja po kilkadziesiat tys dlugow. dlaczego inni ktorzy placa uczcicwie maja za to odpowiadac finansowo

#37 ~Paulina S.~

~Paulina S.~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 15:01:58

i bardzo dobrze!!! dostają mieszkanie od miasta za darmo muszą płacić tylko czynsz i jeszcze płaczą. niestety nie wszyscy mają tak dobrze. mieszkanie musiałam sobie kupić sama płace rate za kredyt i czynsz też musze płacić i nikogo nie interesuje to czy mam na to pieniądze a i remontu też nikt nie przyjdzie i mi nie zrobi za darmo z miasta. źle im niech sobie kupią własnościowe i płacą ratę + czynsz.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 15:16:50

jak ma wystarczac na remonty jak sami sie przyznaja, ze nie sciagaja dlugow z tych co nie placa a maja po kilkadziesiat tys dlugow. dlaczego inni ktorzy placa uczcicwie maja za to odpowiadac finansowo

Ta sytuacja jaka wystąpiła w mieście nie jest tylko problemem Słupska. Abolicja jest podaniem przez miasto dłużnikom ręki i odzyskanie częściowego zadłużenia.  Na przyszłość miasto  ma także perspektywę regularnego  opłacania czynszu. Ta abolicja w swoim założeniu ma także charakter wychowawczy. Po abolicji tej z całą pewnością miasto nie dopuści już do powstania takiego zadłużenia. Na pewno najemcy na przyszłość muszą się też liczyć z tym, że po nie płaceniu np. przez trzy miesiące będzie wszczynane postępowanie egzekucyjne. Z całą pewnością najemcy będą z tym poinformowani, że nie mogą liczyć na dalsze zadłużanie. Także abolicja pokazuje, że Biedroń potrafił także zrozumieć dłużników.

#39 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 16:12:48

mieszkanie musiałam sobie kupić sama płace rate za kredyt i czynsz też musze płacić

Droga Pani Paulino, niektóre czynsze za komunalne są większe niż niektóre czynsz i rata razem. A skoro dostała Pani kredyt na mieszkanie to zapewne nie były takie złe zarobki. Zapewniam, że gdyby mnie było stać na zakup własnościowego to bez wahania bym to zrobił.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 16:14:04

i bardzo dobrze!!! dostają mieszkanie od miasta za darmo muszą płacić tylko czynsz i jeszcze płaczą. niestety nie wszyscy mają tak dobrze. mieszkanie musiałam sobie kupić sama płace rate za kredyt i czynsz też musze płacić i nikogo nie interesuje to czy mam na to pieniądze a i remontu też nikt nie przyjdzie i mi nie zrobi za darmo z miasta. źle im niech sobie kupią własnościowe i płacą ratę + czynsz.

Powinnaś się cieszyć, że mogłaś wziąć ten kredyt, ale  nie każdy może to zrobć. Mieszkana komunalne są dla ludzi mniej zamożnych. A Ty swoją wypowiedzią  pokazałaś jaka jesteś pusta  ile jest w tobie wrogości do ludzi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: POdwyżka, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych