Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Knot~

~Knot~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 07:54:14

Ahahahha, wizyty plastykowej Krupy czy wycieczki do tęczowych w Las Vegas trzeba za coś opłacić. 

Przepraszam Słupszczan, że na niego głosowałem.

#2 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 07:58:21

Spokojnie. Od maja wchodzi 500 zł na dziecko od PiSu będzie za co płacić wyższe czynsze.

#3 ~sm kolejorz~

~sm kolejorz~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:01:00

jak się nie podoba to kupić sobie własne M2 i płacić czynsz do spółdzielni a tam płacisz i nic w zamian się nie ma. tak trzymać Panie prezydencie.

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:05:03

Dobrze się nazwałeś KNOT, wszyscy wszystko chcą za darmo. W spółdzielniach też jest czynsz i nikt nie płacze.Nie znacie się na finansach to nie zabierajcie głosu.

#5 ~KDJ~

~KDJ~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:07:16

Gdyby nie darowało się wszystkich długów za mieszkania komunalne to pięniędzy na remonty byłoby więcej.

Poprzedni prezydent miał sporo za uszami, ale jego działania rozumiałem dużo bardziej niż bieżącego. P. Biedroń chyba w ogóle nie ma rozeznania jak zarządzać miastem.

#6 ~sm kolejorz~

~sm kolejorz~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:14:41

Gdyby nie darowało się wszystkich długów za mieszkania komunalne to pięniędzy na remonty byłoby więcej.

Poprzedni prezydent miał sporo za uszami, ale jego działania rozumiałem dużo bardziej niż bieżącego. P. Biedroń chyba w ogóle nie ma rozeznania jak zarządzać miastem.

jak by nie darował długów to i tak by ich nie ściągnął jedynie na bruk musiał by wypierd....... a to by nie było miłe dla co niektórych niech sprawdzą kto wynajmuje takie mieszkanie i zabiorą dochodowe miejsca  

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:25:05

Lange kto to jest moze to slupski celebryta

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:27:38

Ahahahha, wizyty plastykowej Krupy czy wycieczki do tęczowych w Las Vegas trzeba za coś opłacić. 

ja nie zaluje ze glosowalem na tak prawego czlowieka a ty wolalbys zeby byl piowiec

#9 ~mahmoud ahmadinejad~

~mahmoud ahmadinejad~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:47:16

jak by nie darował długów to i tak by ich nie ściągnął jedynie na bruk musiał by wypierd....... a to by nie było miłe dla co niektórych niech sprawdzą kto wynajmuje takie mieszkanie i zabiorą dochodowe miejsca  

co to za bełkot? na miejsce tych wyrzuconych czeka mnóstwo osób 

#10 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:59:48

Ci ludzie sa prymitywni. Nie znaja innej metody gospodarowania mieniem oprocz podwyzki.

50% proc ich argumentow to lgarstwa usprawiedliwiajace ich nieudolnosc.

#11 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:00:09

10%,to dużo i jak możńa płącić za takie slamsy.

Paranoja.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:01:01

Gdyby nie darowało się wszystkich długów za mieszkania komunalne to pięniędzy na remonty byłoby więcej. Jak nie jest się prezydentem miasta to pisze sie takie głupoty jak ty

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:05:20

Ahahahha, wizyty plastykowej Krupy czy wycieczki do tęczowych w Las Vegas trzeba za coś opłacić. Zapewniam Slupszczan, że następnym razem też na Biedronia oddam swój głos

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:10:49

Dobrze się nazwałeś KNOT, wszyscy wszystko chcą za darmo. W spółdzielniach też jest czynsz i nikt nie płacze.Nie znacie się na finansach to nie zabierajcie głosu.

Brawo Janko muzykant!!! Grasz melodie z Tytanica...o,przepraszam,ze Słupska

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:32:48

Kmiot i knot.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:34:35

10%,to dużo i jak możńa płącić za takie slamsy.

Paranoja.

Jak ci nie pasują takie slumsy to kup własne albo wynajmij apartament.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:55:04

Kmiot i knot.

Cyngiel Biedronia,a może radny bezradny.Ciągle u stóp swego pana i waha się czy w rękę pocałować ,a może od razu wejść w cztery litery

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:02:02

Od razu podwyższyć o 100%! To przyciągnie naszych emigrantów z powrotem. Przecież wygoniły ich z Polski wysokie pensje i niskie podatki, trzeba to jak najszybciej odwrócić i nie zabraknie tu nigdy rąk do pracy.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:12:31

Nie na temat.  Na pl.Dabrowskiego ,przy wjezdzie w ul.Deotymy wielki ,ruchomy  kawal asfaltu.Kazdy przejezdzajacy samochod powoduje halas.Jeszcze troche to sie calkiem to rozleci.Moze ktos odpowiedzialny zajalby sie tym.

#20 ~bezczynszowiec~

~bezczynszowiec~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 10:26:41

jak się nie podoba to kupić sobie własne M2 i płacić czynsz do spółdzielni a tam płacisz i nic w zamian się nie ma. tak trzymać Panie prezydencie.

Jak jesteś taki mądry, a nie wygląda na to, to trzeba było kupić sobie pajacu mieszkanie bez czynszowe a nie płakać, że jest sie idiotą i kupuje mieszkanie z wysokim czynszem. Wiesz ile PAJACU wynosi czynsz na ul. Sołdka? W mieszkanieach dla ubogich, bo tylko tacy mieli szanse je dostać. "tak trzymać Panie prezydencie" to cytat prawdziwego geja który chce coś potrzymać. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: POdwyżka, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych