Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent na walentynki?

190 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jalik~

~Jalik~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 17:26:57

Walentynki to czysta komercja.
Miłośc i szacunek na co dzień a nie od "święta"

dobrze by tak było, ale tak nie ma ,życie na co dzień pokazuje co innego, moin 9daniem nie ma takich cudów na pewno nie u chłopów ;) za dużo testosteronu , zobacz Rosa ile jest pokus wokół nas. Czy ty Rosa wierzysz źe istnieje miłość bezgraniczna, jak tak to daj mi dowody ;)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 18:06:34

dziś rano miał wypadek : http://alle.pl/ronalddo <--  zobacz jaki poobijany 

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 18:29:20

dziś rano miał wypadek : http://alle.pl/ronalddo <--  zobacz jaki poobijany 

Nie klikać - oszust!!!

#44 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 19:23:24

dobrze by tak było, ale tak nie ma ,życie na co dzień pokazuje co innego, moin 9daniem nie ma takich cudów na pewno nie u chłopów ;) za dużo testosteronu , zobacz Rosa ile jest pokus wokół nas. Czy ty Rosa wierzysz źe istnieje miłość bezgraniczna, jak tak to daj mi dowody ;)

U chłopców może i nie ale u mężczyzn już tak :)

Tobie dowody? ;)

Wyraziłam swoje zdanie. Dla mnie ten dzień jest jak każdy inny .

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 19:31:19

Chłopaki zamiast się kłócić to pomyślcie trochę jaki prezent dać dla swojej walentynki ;). Na pewno jest tyle możliwości, ja np. jako kobieta chciałabym coś słodkiego :)

chłopaki u szewca obcasy naprawiają, kup sobie sama słodkie.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 19:47:00

U chłopców może i nie ale u mężczyzn już tak :)
Tobie dowody? ;)
Wyraziłam swoje zdanie. Dla mnie ten dzień jest jak każdy inny .

nie chodziło mi Rorpa o chłopców ale ogólnie o wszystkie chłopy, i nie chodziło mi o to żebyś mi dawała dowody, tylko ogólnie czy ktoś daje całe życie dowody swojej miłości, żle mnie zrozumiałaś, ja twierdze że nie ma,ja od ciebie żadnych dowodów nie chce,uf ale cieżkie twoje zrozumienie tekstu

#47 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 luty 2014 - 19:53:38

Chłopaki zamiast się kłócić to pomyślcie trochę jaki prezent dać dla swojej walentynki ;). Na pewno jest tyle możliwości, ja np. jako kobieta chciałabym coś słodkiego :)

Ja im nie zazdroszczę ;) dziewczynie prezent chyba jest łatwiej kupić, mówię oczywiście o jakiś walentynkowych drobiazgach typu serduszka, czekoladki, kwiaty itp.

A jaki drobiazg kupić mężczyźnie ? bo jak gdzies wyżej napisałam, nie uważam żeby kupowanie "dużych" prezentów z okazji tego święta miało sens. Nie o prezenty w tym dniu chodzi ;)

nie chodziło mi Rorpa o chłopców ale ogólnie o wszystkie chłopy, i nie chodziło mi o to żebyś mi dawała dowody, tylko ogólnie czy ktoś daje całe życie dowody swojej miłości, żle mnie zrozumiałaś, ja twierdze że nie ma,ja od ciebie żadnych dowodów nie chce,uf ale cieżkie twoje zrozumienie tekstu

zalezy o jakie dowody Ci chodzi. Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem ale dla mnie takim dowodem może być całe wspólne życie, wspieranie się w trudnych sytuacjach, pomaganie sobie, to nie są dowody ? pudełko czekoladek czy kwiaty to tylko symbole - bardzo miłe ale to żadne dowody miłości ;)

#48 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 19:54:43

Ja bardzo dobrze Cię zrozumiałam . Uwierz  mi ;)

#49 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 19:59:27

zalezy o jakie dowody Ci chodzi. Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem ale dla mnie takim dowodem może być całe wspólne życie, wspieranie się w trudnych sytuacjach, pomaganie sobie, to nie są dowody ? pudełko czekoladek czy kwiaty to tylko symbole - bardzo miłe ale to żadne dowody miłości ;)

Zgadzam się z tym.

Poza tym dla mnie całe życie liczyły i liczą się czyny drugiej osoby. Nie to czy dostanę np. kwiaty albo czekoladki na urodziny .

#50 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:06:01

Zgadzam się z tym.

Poza tym dla mnie całe życie liczyły i liczą się czyny drugiej osoby. Nie to czy dostanę np. kwiaty albo czekoladki na urodziny .

No dokładnie, wielu mężczyzn nie kupuje kwiatów prawie wcale ale czy to znaczy że nie kochają ? Mądra kobieta nie przywiązuje zbytniej wagi do takich drobiazgów, jesli facet na co dzień jest dobry i wierny.

Widziałam już takich z gestem, obsypywanie kwiatami itp. powiem tyle, że na tych gestach się kończyło ;)

#51 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:06:40

Ja im nie zazdroszczę ;) dziewczynie prezent chyba jest łatwiej kupić, mówię oczywiście o jakiś walentynkowych drobiazgach typu serduszka, czekoladki, kwiaty itp.

A jaki drobiazg kupić mężczyźnie ? bo jak gdzies wyżej napisałam, nie uważam żeby kupowanie "dużych" prezentów z okazji tego święta miało sens. Nie o prezenty w tym dniu chodzi ;)

Takie uczucie powinna trwać i trwać, ale uważam że to jest niemożliwe, bo często płeć męska, tak jak jeden wyżej gość napisał to wieczni poszukiwacze bodżców.

#52 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:09:08

Naprawdę nikt tak nie zna psychiki męskiej z nas kobiet jak sam facet, dzisiaj jest słodki a jutro oschły

#53 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:19:12

Takie uczucie powinna trwać i trwać, ale uważam że to jest niemożliwe, bo często płeć męska, tak jak jeden wyżej gość napisał to wieczni poszukiwacze bodżców.

nie wiem czy często, zdarzają się i tacy oczywiście ale nie zawsze na szczęście :)

Naprawdę nikt tak nie zna psychiki męskiej z nas kobiet jak sam facet, dzisiaj jest słodki a jutro oschły

pewnie tak bywa ale nie generalizujmy Witraż

#54 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:19:56

No dokładnie, wielu mężczyzn nie kupuje kwiatów prawie wcale ale czy to znaczy że nie kochają ? Mądra kobieta nie przywiązuje zbytniej wagi do takich drobiazgów, jesli facet na co dzień jest dobry i wierny.

Widziałam już takich z gestem, obsypywanie kwiatami itp. powiem tyle, że na tych gestach się kończyło ;)

Oczywiście, że nie .

Dokładnie tak. Prezenty i nic więcej od siebie.

#55 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:20:56

Nie wszyscy, nie można generalizować

Emka byłaś szybsza :)

Użytkownik Rosa edytował ten post 06 luty 2014 - 20:21:18

#56 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 20:22:21

Oby :P

a więc jeżeli chodzi o ten dzień zakochanych ,to ja zawsze tylko kolację :wub: wiadomo jaką i z jakim klimatem , a zamiast prezentu jakieś czekoladki :wub:

...i trochę lodu w kostkach trzeba zamrozić, żeby wieczorkiem można było taką kosteczką lodu ujętą ustami przejechać ukochanej od szyi w dół....aż do końca w dół. ;)

Walentynki to czysta komercja.

Miłośc i szacunek na co dzień a nie od "święta"

W rzeczy samej absolutnie ! :)

#57 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:23:48

nie wiem czy często, zdarzają się i tacy oczywiście ale nie zawsze na szczęście :)

pewnie tak bywa ale nie generalizujmy Witraż

dobrze nie będę, ale dobrze że te święto jest ponieważ w tym dniu może kobieta czy mężczyzna poczuć że istnieje uczucie :)

#58 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:24:17

Nie wszyscy, nie można generalizować

Emka byłaś szybsza :)

heh widocznie mamy podobne zdanie na ten temat ;)

Pozdrawiam.

#59 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:25:43

heh widocznie mamy podobne zdanie na ten temat ;)

Pozdrawiam.

Pozdrawiam Emko :)

#60 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 06 luty 2014 - 20:26:21

dobrze nie będę, ale dobrze że te święto jest ponieważ w tym dniu może kobieta czy mężczyzna poczuć że istnieje uczucie :)

życzę wszystkim, żeby każdego dnia to czuli :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych