Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent dla nastolatka musi być na czasie :: zobacz komentowany artykuł

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bosteks~

~bosteks~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 08:23:46

To nie jest prezent dla każdego, ale uważam, że sam pomysł jest sto razy lepszy, niż zdecydowana większość z nich. Żadne gry, bzdury - niech to będzie pomysł ambitny.

#22 ~Kogut~

~Kogut~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 13:28:58

Nie trzeba wcale wydawać kupy kasy na prezent dla nastolatka. Nie ejstem zwolennikiem materializmu w prezentach tylko stawiałbym na emocje które budują relacje, jakiś lot paralotnią dla dwojga na przykład. Na wyjatkowyprezent.pl jest mnóstwo inspiarcji na takie prezenty i kupę kasy mozna zaoszczędzić. 

#23 ~Igo~

~Igo~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 21:23:26

Albo skok na bungie :) dziś bardzo na zcasie dla nastolatków ;) a ta strona jest rzeczywiście bardzo fajna :)

#24 ~Jaknoo~

~Jaknoo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:05:16

Teraz można na najróżniejsze sposoby kombinować z prezentami. Wystarczy tylko trochę pomysłu i za niewielką aksę można coś naprawdę fajnego podarować. wyjatkowyprezent.pl itp. itd. 

#25 ~parpatem~

~parpatem~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 09:16:59

Tak powinien wyglądać odpowiednio dopasowany prezent, zobaczcie to - prezentmarzen.com/jazda-gokartem/ Oczywiście w praktyce wszystko zależy od oczekiwań, ale wydaje mi się, że np. większość chlłopców będzie z takiego zadowolona.

#26 ~Jily~

~Jily~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 13:41:29

Nie uważam, by gry to był głupi prezent. W końcu większość nastolatków się z niego ucieszy, a przecież o to chodzi ;) Poza tym gry rozwijają. Na dystryktzero.pl jest mnóstwo gadżetów związanych z książkami, grami, komiksami, serialami itd. Myślę, że taki prezent też może cieszyć młodą osobę, szczególnie wielkiego fana jakiegoś tytułu.

#27 ~SebastianEry~

~SebastianEry~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 09:12:07

Kupiłem dla mojego syna okulary VR 3D bo teraz to właśnie one najbardziej na czasie z elektroniki. Co doc ceny nie jest wysoka w Lefant, a jakość wykonania zdecydowanie ich wyróżnia. 

#28 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 07 maj 2017 - 20:08:36

Wydaje mi się, ze bardzo dużo zalezy od konkretnej osoby :) Ostatnio znajoma powiedziała mi, że jej syn nadal lubi układać klocki lego, a ma już z 15 lat :) Zamawia mu specjalnie zestawy na xxx

;) Mają duzy wybór :) Każdy nastolatek jest więc inny i potrzebuje czegoś innego!

#29 ~Grażż~

~Grażż~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 16:47:43

Power bank . Praktyczne i ładne. Sama kupiłam synkowi i bardzo dużo z niego korzysta z resztą sama czasami mu go podkradam:) kupiłam na epowerbank.pl

#30 ~Bożena90~

~Bożena90~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 12:14:56

Mój syn sobie zażyczył na przykład głośnik bluetooth teraz. Ale się naszukałam żeby był dobrej jakości :D No ale na mikołaja dostał Xblitz Emotion i teraz ciiągle biega i muzykę nam jakąś puszcza

#31 jacek2121

jacek2121

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2019 - 20:35:56

Albo jescze znam sklep gdzie można kupić akcesorię do pontonów.

Naprawdę mają dobre ceny w świetny sprzęt.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych