Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent dla nastolatka musi być na czasie :: zobacz komentowany artykuł

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~zaq2004~

~~zaq2004~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 13:05:30

Proponuję automat z dopalaczami!!! ;) ;) ;) ;) ;)

#2 ~małpa z brzytwą~

~małpa z brzytwą~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 13:39:35

W d***ch się pewnie niektórym dzieciakom poprzewracało...

#3 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 13:57:21

W d***ch się pewnie niektórym dzieciakom poprzewracało...

Dokladnie jak powiedziales

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 14:55:12

Za cenę Playstayision mam prezenty dla całej rodziny i jeszcze reszta zostanie.

#5 ~poprostu nowy~

~poprostu nowy~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 17:14:29

nie no kurw# PS3 to spory wydatek. Mnie nigdy tak nie ropieszczano mimo, iz kasy jakos nie brakowalo w domu;/(;D), moze i dlatego jestem normalnym czlowiekiem. KUPOWAĆ 12 latkom Ipody, Iphony, komputery czy inne rzeczy. to niezla przesada potem bedzie liczylo tylko na to ze cos dostanie za nic.

#6 ~Dęciak~

~Dęciak~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 17:16:26

nie no kurw# PS3 to spory wydatek. Mnie nigdy tak nie ropieszczano mimo, iz kasy jakos nie brakowalo w domu;/(;D), moze i dlatego jestem normalnym czlowiekiem. KUPOWAĆ 12 latkom Ipody, Iphony, komputery czy inne rzeczy. to niezla przesada potem bedzie liczylo tylko na to ze cos dostanie za nic.

Święta racja :)

#7 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 19:23:49

PS3 to najlepszy prezent jaki można kupi. Ktos pisał że potem takie dziecko będzie chciało niewiadomo co i za ile. Nieprawda. Potem można z na każdą okazję typu urodziny, święta, kupować gry na PS3 i dziecko będzie się cieszyć ogromnie a nie będzie liczyć na coś droższego niż to co dostało poprzednio tzna. PS3. Gry na akcjach można kupić już od 30zł a nowości średnio po 130zł.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 20:56:48

Sorki, ale PS3 nie wszystkich inetrsi w moim wieku. I nie wszystkie nastolatki są takie wybredne. hmm... Może to zależy od klasy... Gim 5 rządzi ;)

#9 ~spodnie~

~spodnie~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 20:58:39

Ciuchy dla gimnazjalistek rządzą, szczególnie spodnie ... hi hi xD

#10 ~sql~

~sql~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 21:01:01

Ciuchy dla gimnazjalistek rządzą, szczególnie spodnie ... hi hi xD

może jakby dostawały te dziewczyny spodnie to im by może nie wystawał tyłek

#11 ~duppppaaa~

~duppppaaa~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 22:02:23

Idioctwo i kretyństwo . Tylko nie wyrośniete albo dzieci rozpieszczone grają na takim czymś non stop.;/ Powinni to zakazac jak alkohol od 18- nastki:)

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 00:53:10

Rodzice sami psuja dzieci  , widzę czasami na ulicy telefony takie dzieciaki mają jakby jakieś biznesy prowadzili . Ale buty za to z dermy i nos zasmarkany i szary na twarzy  . 

#13 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 28 październik 2014 - 08:47:43

Znowu ktoś ze "znajomków" gazety ma jakiś interes.

Ten artykuł, to takie pieprzenie o wszystkim i niczym.

Nie bądźcie "rycerzami" z zakutymi łbami, a używajcie tego organu o nazwie mózg - nie używany - głupieje, czego efektem jest powyższy artykuł.

Zaraz rozpęta się burza - niejeden napisze - stary, głupi, zacofany, ale to tylko o nich będzie świadczyć.

#14 ~kacielan~

~kacielan~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:38:23

U mnie prezent był zamówiony - ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217

Ale akurat sam od dawna o tym marzyłem, po prostu to mnie pasjonuje, sam dołożyłem też kilka złotych do takiego zakupu.

#15 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 15:39:37

Kwestia tego ile chcecie wydać pieniędzy, no i jeszcze zainteresowania tej osoby, zobaczcie - ematador.pl/pl/c/Zestawy-Raspberry-Pi/234 Kto powiedział, że odpowiedni prezent musi od razu specjalnie dużo kosztować? Wcale nie musi...

#16 ~klisa~

~klisa~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 14:31:18

Jeśli w tym kierunku to zdecydowanie bardziej coś takiego - ematador.pl/pl/p/Banana-Pi-R1-300MBps-Open-Source-Router/886 Po prostu najsolidniejszy zestaw tego urządzenia. Lepiej wyłożyć kilka złotych więcej.

#17 Basia81

Basia81

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2015 - 19:09:58

Wiem, że to jest aktualnie potępiane, ale nastolatek byłby w siódmym niebem gdyby dostał w prezencie laptop do gier. Na co zwracać uwagę, czy jaki laptop wybrać, warto zajrzeć tu http://digitalpc.pl/laptop-do-gier/

#18 kolu33

kolu33

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 czerwiec 2015 - 05:23:02

Najważniejsze by prezent odpowiadał jego zainteresowaniom. Ja swojemu synowi kupiłem ostatnio na urodziny nowy sprzęt wędkarski

#19 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 czerwiec 2015 - 13:48:05

Kurde możliwości jest cała masa bardzo fajny prezent i na czasie to wszystko co lata w Toys 4 Boys macie bardzo ciekawy samolocik sterowany przy pomocy telefony - http://toys4boys.pl/...m-item6967.html fajna zabawka można więc się zastanowić czy czegoś takiego nie sprezentować. Ogólnie sklep typowo nastawiony na prezenty i to dla każdego więc jak poszukać to można znaleźć kilka ciekawych propozycji. 

#20 ~kardons~

~kardons~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 13:17:57

Jeśli tylko ten ktoś ma takie zainteresowania, to czemu nie, zobaczcie - ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 Kwestia budżetu - i to też nie jest prosty sprzęt, tutaj trzeba naprawdę ogarniać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych