Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent dla kobiety?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 amelka

amelka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 10:32:45

Jak na moje fajnym rozwiązaniem jest skorzystanie z [SPAM]. Jest tam masa ciekawych rzeczy, produkty są super jakości, a co najważniejsze nawet tanie. Dlatego myślę, że każdy powinien zapoznać się z taką ofertą. Aczkolwiek no nie każdy uważa to za dobry prezent.

#22 elizabella

elizabella

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 15:07:37

ja już mam schowany pod łóżkiem beard  designer :)  jeżeli twój facet jest  brodaczem to na pewno takie babayliss mu sie przyda :)

#23 gp789

gp789

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 13:03:24

Albo jakaś dobra książka, sprawdź sobie w tej księgarni internetowej [SPAM] z tego co czytałam na forum, to jest z najnowszych i najlepszych książek.

#24 alb.kla

alb.kla

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 13:24:27

kobiecie o wiele łatwiej kupić coś na prezent - wejdziesz do obojętnie jakiego sklepu odzieżowego i możesz wziąć bon podarunkowy

#25 agzen

agzen

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:08:56

najlepszym prezentem będa dobre kosmetyki. Sądząc po nowej akcji reklamowej - Kosmetyki dla mojej urody -sklepu z kosmetykami Kontigo z udziałem modelek programu Top Model maja tam dobre kosmetyki. Więc podpowiedź macie panowie 

#26 marszu91

marszu91

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 15:41:47

Ja swojej daje bon na zakupy w ddrogerii. Dostaje 4 stówki na kosmetyki i sprawę mam załatwioną (odwdzięczyć też się potrafi ;))

#27 darek3

darek3

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:11:29

Ja zwykle daję biżuterię :)

Użytkownik darek3 edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 07:12:08

#28 Andrew

Andrew

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:44:37

Biżuteria to taki standard już. Lepiej wymyślić coś oryginalnego. Dobrym pomysłem będzie jakiś wyjazd na weekend w góry lub w inne strony. Do tego dorzucić wizytę w jakimś Spa, a w górach mogą to być termy.

#29 rafall

rafall

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 maj 2017 - 10:00:47

Ja polecam jakieś ładne perfumy i kwiaty - ja to zawsze kupuje i moja dziewczyna jest zadowolona ;) Jak nie będziesz wiedział jakie perfumy wybrać to pewnie jakaś ekspedientka w sklepie Tobie pomoże ;)

#30 Stasienka

Stasienka

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 04 czerwiec 2017 - 21:53:01

Prezent trzeba dobrze przemyśleć, nie każda kobieta lubi takie erotyczne zabawki. Ja chętnie kupuję kosmetyki, na przykład moja siostra, której problemem jest odwodniona skóra twarzy, dostała ode mnie kosmetyki, dopasowane do jej cery. Najpierw szukałam wytycznych na blogu [SPAM] żeby wiedzieć, czego dokładnie szukam. 

#31 Agnieszka95

Agnieszka95

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 17:49:26

Erotyczne gadżety niekoniecznie. Za to kwiaty, kosmetyki, perfumy albo buty na pewno.

Może tutaj uda się co znaleźć [SPAM]

#32 Slezaczka

Slezaczka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 09:24:16

Kwiaty i jeszcze raz kwiaty!

#33 Bratek

Bratek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:38:35

Spersonalizowany prezent zawsze będzie dobry. Nie ma chyba nic gorszego niż prezent nieprzemyślany, kupiony, "bo trzeba". A nie trzeba przecież wiele wysiłku, żeby kupić albo zrobić coś wyjątkowego.

#34 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:00:14

Prezenty, niezależnie od tego czy dla kobiety czy dla kogoś innego powinny być dostosowywane indywidualnie, przecież każdy człowiek jest inny, ma inne gusta i upodobania.

#35 ewciia

ewciia

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:47:17

Nie każda kobieta lubi takie akcje.

#36 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:15:49

moze zegarek?

Może parę gram mózgu ?

#37 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:52:41

Witam,
Poradźcie bo znalazłem na emilosc.pl fajne gadżety erotyczne. Zastanawiam się czy bielizna erotyczna będzie dobrym prezentem dla mojej dziewczyny. Co o tym sądzicie?

To kup je i użyj - nigdy nie używamy zwrotu - "witam" - w ten sposób jedynie kretyni się witają.

Zwrot "witam" używamy wtedy, gdy do ciebie przychodzą goście i ich "witasz" - w internecie nie masz czegoś takiego, jak "goście" - to są zwykli menele podszywający się pod użytkowników - reszty i tak idiotom nie mogę wyjaśnić - powód prosty - oni nie rozumieją prostych określeń, a co dopiero, gdy im zaaplikuję trudniejsze - masakra umysłowa. 

#38 rude_dude234

rude_dude234

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 08:43:48

Wydaje mi się, że jeśli jesteś z tą kobietą już jakiś czas to powinieneś wiedzieć, co lubi, a czego nie. Ja od siebie mogę Ci polecić ten sklep [SPAM] Sam robiłem tam zakupy przed świętami i narzeczona była naprawdę zadowolona :D Może i skarpetki nie są jakimś super oryginalnym prezentem, ale z wiekiem człowiek coraz bardziej cieszy się z praktycznych rzeczy :D

#39 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:41:49

Wydaje mi się, że jeśli jesteś z tą kobietą już jakiś czas to powinieneś wiedzieć, co lubi, a czego nie. Ja od siebie mogę Ci polecić ten sklep [SPAM]

. Sam robiłem tam zakupy przed świętami i narzeczona była naprawdę zadowolona :D Może i skarpetki nie są jakimś super oryginalnym prezentem, ale z wiekiem człowiek coraz bardziej cieszy się z praktycznych rzeczy :D

Wydaje mi się, że jeśli jesteś z tą kobietą już jakiś czas to powinieneś wiedzieć, co lubi, a czego nie. Ja od siebie mogę Ci polecić ten skle Sam robiłem tam zakupy przed świętami i narzeczona była naprawdę zadowolona :D Może i skarpetki nie są jakimś super oryginalnym prezentem, ale z wiekiem człowiek coraz bardziej cieszy się z praktycznych rzeczy :D

Mam propozycję - zgłoś się do działu reklamy GP - opłać i nadawaj

Twój post zawiera więcej niż jeden link/obrazek w treści. Usuń nadmiarowe linki z treści posta.

Was chyba po-je-bało. Idiota zamieszcza link zgłoszony do usunięcia, a wy kutafony wszystko zwalacie na odpisujacego.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 marzec 2018 - 11:58:27

#40 franek321

franek321

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 14:22:58

A co sądzicie o hulajnodze? Moim zdaniem to bardzo dobry prezent. Na [SPAM] możecie sobie poczytać na ten temat. Wygląda na to, że takie coś to strzał w dziesiątkę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych