Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

147 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~ala k~

~ala k~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 06:38:52

Masz rację, że dziadkowie to bardzo szczególne osoby w naszym życiu. Ja mam już tylko jedną babcię i jestem bardzo z nią zżyta. Uwielbiam ją odwiedzać i zawsze mam dla niej jakiś upominek. Co do prezentu to muszę przyznać, że zamierzam tak samo kupić jej fotel i to uszak. Wiecie one są jednak najwygodniejsze, w nim można naprawdę komfortowo się rozsiąść i zrelaksować. Oglądałam kilkanaście i chyba zdecyduje się na ten z slf24.pl świetnie wygląda i nawte nie jest tak drogi jak w innych sklepach. Co zaś podnózka to tak, jak najbardziej warto go wziąć, mój będzie właśnie z podnóżkiem.

#142 Grab22

Grab22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:42:30

Myślę, że doskonałym prezentem dla babci będzie wspaniały projekt wykonany z pięknych kwiatów, a także możesz dodać pudełko czekoladek, jeśli ona to lubi lub jeśli może. Właśnie znalazłem stronę, na której można kupić od nas takie fajne kwiaty, całe bukiety adeldeflores.pl/bukiety/.

#143 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:17:17

Moja babcia jest bardzo nowoczesną kobietą. Mimo swojego wieku nauczyła się korzystać ze smartfona. Ostatnio kupiłam jej nawet iRobota którego uruchamia dzięki aplikacji w telefonie. Jest nim zachwycona :) 

#144 olirikka

olirikka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:09:08

Daj swojej babci dobry ekspres do kawy. Będzie to dobry powód, aby gromadzić dziewczyny i rozmawiać. Tak, i będzie ci smacznie pójść do babci z ciastem. Starzy ludzie nie mają wystarczającej komunikacji. Dobry wybór ekspresów do kawy znajduje się na  https://allmega.pl/coffee_machine/.

#145 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:15:15

Prezent jest rzeczą, którą dawca prezentu dobrowolnie przedstawia do pełnego posiadania w celu sprawienia przyjemności, korzyści dla odbiorcy prezentu. Prezent ma podobne znaczenie do prezentu i darowizny. Ale co do zasady, prezent jest związany z pewnym powodem: określonym wydarzeniem, zwyczajem lub świętem. Powody prezentu są bardzo różne

#146 xmant

xmant

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 15 październik 2019 - 10:08:03

Moja babcia uwielbia gotować, dlatego postanowiłem kupić dla niej jedną z koszulek z nadrukiem https://koszulkowy.p...zety-na-prezent

jest zadowolona

#147 BOSS

BOSS

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2019 - 11:51:55

co dać babci? hmm .. potrzebujesz czegoś niezapomnianego i niezbyt drogiego, ponieważ babcie zawsze martwią się o nasz budżet), więc jak dokonać właściwego wyboru? Mam tendencję do prezentów takich jak statuetki. a ostatnio znalazłem mega fajną drewniane modele do składania są eleganckie i doskonale uzupełniają wnętrze)

#148 farah557

farah557

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 16 październik 2019 - 15:52:24

Niedawno moja babcia miała okrągłe 70 urodziny. Jest kobietą ze wsi, więc ogród i praca w ogrodzie towarzyszą jej od dziecka. Nigdy nie używała żadnej chemii i teraz także stara się jej nie używać. Uprawia rośliny zgodnie z zasadami ekologicznymi https://terracottem....wozenie-roslin/ i widać efekty tej pracy. Musi się trochę bardziej napracować ale wychodzi nam to wszystkim na zdrowie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych