Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

157 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~ala k~

~ala k~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 06:38:52

Masz rację, że dziadkowie to bardzo szczególne osoby w naszym życiu. Ja mam już tylko jedną babcię i jestem bardzo z nią zżyta. Uwielbiam ją odwiedzać i zawsze mam dla niej jakiś upominek. Co do prezentu to muszę przyznać, że zamierzam tak samo kupić jej fotel i to uszak. Wiecie one są jednak najwygodniejsze, w nim można naprawdę komfortowo się rozsiąść i zrelaksować. Oglądałam kilkanaście i chyba zdecyduje się na ten z slf24.pl świetnie wygląda i nawte nie jest tak drogi jak w innych sklepach. Co zaś podnózka to tak, jak najbardziej warto go wziąć, mój będzie właśnie z podnóżkiem.

#142 Grab22

Grab22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:42:30

Myślę, że doskonałym prezentem dla babci będzie wspaniały projekt wykonany z pięknych kwiatów, a także możesz dodać pudełko czekoladek, jeśli ona to lubi lub jeśli może. Właśnie znalazłem stronę, na której można kupić od nas takie fajne kwiaty, całe bukiety adeldeflores.pl/bukiety/.

#143 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:17:17

Moja babcia jest bardzo nowoczesną kobietą. Mimo swojego wieku nauczyła się korzystać ze smartfona. Ostatnio kupiłam jej nawet iRobota którego uruchamia dzięki aplikacji w telefonie. Jest nim zachwycona :) 

#144 olirikka

olirikka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:09:08

Daj swojej babci dobry ekspres do kawy. Będzie to dobry powód, aby gromadzić dziewczyny i rozmawiać. Tak, i będzie ci smacznie pójść do babci z ciastem. Starzy ludzie nie mają wystarczającej komunikacji. Dobry wybór ekspresów do kawy znajduje się na  https://allmega.pl/coffee_machine/.

#145 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:15:15

Prezent jest rzeczą, którą dawca prezentu dobrowolnie przedstawia do pełnego posiadania w celu sprawienia przyjemności, korzyści dla odbiorcy prezentu. Prezent ma podobne znaczenie do prezentu i darowizny. Ale co do zasady, prezent jest związany z pewnym powodem: określonym wydarzeniem, zwyczajem lub świętem. Powody prezentu są bardzo różne

#146 xmant

xmant

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 15 październik 2019 - 10:08:03

Moja babcia uwielbia gotować, dlatego postanowiłem kupić dla niej jedną z koszulek z nadrukiem https://koszulkowy.p...zety-na-prezent

jest zadowolona

#147 BOSS

BOSS

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2019 - 11:51:55

co dać babci? hmm .. potrzebujesz czegoś niezapomnianego i niezbyt drogiego, ponieważ babcie zawsze martwią się o nasz budżet), więc jak dokonać właściwego wyboru? Mam tendencję do prezentów takich jak statuetki. a ostatnio znalazłem mega fajną drewniane modele do składania są eleganckie i doskonale uzupełniają wnętrze)

#148 farah557

farah557

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 16 październik 2019 - 15:52:24

Niedawno moja babcia miała okrągłe 70 urodziny. Jest kobietą ze wsi, więc ogród i praca w ogrodzie towarzyszą jej od dziecka. Nigdy nie używała żadnej chemii i teraz także stara się jej nie używać. Uprawia rośliny zgodnie z zasadami ekologicznymi https://terracottem....wozenie-roslin/ i widać efekty tej pracy. Musi się trochę bardziej napracować ale wychodzi nam to wszystkim na zdrowie.

#149 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 13:59:25

Do dnia babci niby jeszcze 3 tygodnie, ale polecam zastanowić się nad prezentem trochę wcześniej tak aby nie odkładac tego na ostatnią chwilę. Przynajmniej ja tak robię, nie muszę potem chodzić po sklepach w poszukiwaniu prezentu.

Proponowałabym

rękawiczki

parasolkę

kolorowy szalik

koszulę nocną

Ewentualnie jeśli babcia lubi gotować i dobrze czuje się w kuchni możecie zastanowić się nad minutnikiem :) https://ostry-sklep....y-kh-3177-11149

Ten model wyglada bardzo fajnie. 

Użytkownik prr edytował ten post 14 styczeń 2020 - 14:28:42

#150 Saturnny

Saturnny

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 16:22:32

Babcie nie potrzebują dużo, mają główną uwagę i dlatego radzę ci spróbować zobaczyć coś ciekawego tutaj na tej stronie https://www.cintapun...bands/34-19-mm/ , ponieważ tutaj są opcje z dobrymi akcesoriami, które przypadną do gustu wszystkim

#151 tomek56

tomek56

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 14:50:46

zależy co babcie lubią... moja gotować, więc bardziej cieszy się z nowej patelni, brytfanny, kompletu garnków niż z eleganckiej biżuterii czy tam egzotycznej wycieczki ;) no co kto lubi.

#152 Patricia Livingstone

Patricia Livingstone

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 12:01:45

Jeśli dziewczyna uwielbia gry online, będzie absolutnie kochać https://drfun.pl/hot-target/ strony do gier. Zawiera on różne gry z dokładnym opisem każdej z nich, co jest bardzo wygodne i bezpieczne. 

#153 ~znajomy z bardzo daleka~

~znajomy z bardzo daleka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 12:05:15

W latach 2008 do 2015 Platforma Obywatelska opłacała i nadal opłaca całą armię swoich cyber żołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać PO pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu.

W ramach projektu Computational Propaganda Project przeprowadzili oni badania w 48 krajach, w tym w Polsce. Okazało się, że wyborczych bitwach w USA, Rosji oraz u nas, brały udział internetowe trolle opłacane przez partie.
Według tych badań Platforma Obywatelska wykorzystywała fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania wtedy opozycji a teraz rząd, oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. 
To żywe osoby
Co ciekawe, w Polsce zatrudniano do tego ludzi, w innych krajach wykorzystywano raczej zautomatyzowane rozwiązania informatyczne.
– Ten raport analizuje, jak peowskie wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej – piszą twórcy raportu.

Na łamach INN:Poland pisaliśmy już o tym, jak kandydat PO na prezydenta Warszawy, wykorzystywał fałszywe konta (boty) do swojej promocji. Niedawno zaczął używać też metody push poll, którą jako pierwszy stosował skompromitowany później Richard Nixon.

Dziś robi to totalna opozycja.

Z cyklu: znalezione w Sieci... 

Projekt "Zatrzymać aborcję” powstały z inicjatywy m.in. Kai Godek powraca do Sejmu po sześciu miesiącach. Czytanie odbędzie się 15 kwietnia. Jego wprowadzenie oznacza zaostrzenie ustawy aborcyjnej. Swój sprzeciw wobec projektu wyraziło kilka polskich gwiazd. Większość gwiazd jest jednak przeciwna zabijaniu nienarodzonych dzieci w łonie matki. Dołączył do tych którzy są za zabijaniem dzieci w łonie matki. Dawid Podsiadło.

Projekt "Zatrzymać aborcję” zaostrza ustawę aborcyjną. Zakazuje aborcji dokonywanej ze względu na choroby lub uszkodzenie płodu. Wiele Polek i Polaków wyraża sprzeciw wobec takiej zmiany. Według nich łamałaby ona podstawowe prawa kobiet i skazywała je na cierpienie. Mimo epidemii koronawirusa obywatele znaleźli sposoby, by protestować.

W wielu polskich miastach odbyły się protesty samochodowe organizowane przez Strajk Kobiet. Do uszanowania praw kobiet namawiają też gwiazdy. Głos zabrał również Dawid Podsiadło, który rzadko udziela się w social mediach. Jeżeli już to robi, oznacza to, że sprawa jest dla niego szczególnie ważna.

Jak to ma w zwyczaju - nie pisze długich postów, tylko krótki i celnie podsumowuje sytuację. Teraz zamknął swój komentarz w jednym, krótkim zdaniu. Napisał na Facebooku: “Walczcie z wirusem, nie z Kobietami”.

Post muzyka już bije rekordy popularności wśród lemingów.  :) 

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 16:35:09

W latach 2008 do 2015 Platforma Obywatelska opłacała i nadal opłaca całą armię swoich cyber żołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać PO pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu.

W ramach projektu Computational Propaganda Project przeprowadzili oni badania w 48 krajach, w tym w Polsce. Okazało się, że wyborczych bitwach w USA, Rosji oraz u nas, brały udział internetowe trolle opłacane przez partie.
Według tych badań Platforma Obywatelska wykorzystywała fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania wtedy opozycji a teraz rząd, oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. 
To żywe osoby
Co ciekawe, w Polsce zatrudniano do tego ludzi, w innych krajach wykorzystywano raczej zautomatyzowane rozwiązania informatyczne.
– Ten raport analizuje, jak peowskie wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej – piszą twórcy raportu.

Na łamach INN:Poland pisaliśmy już o tym, jak kandydat PO na prezydenta Warszawy, wykorzystywał fałszywe konta (boty) do swojej promocji. Niedawno zaczął używać też metody push poll, którą jako pierwszy stosował skompromitowany później Richard Nixon.

Dziś robi to totalna opozycja.

#155 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 16:24:25

Babcia ma problemy z kręgosłupem i coraz ciężej jej się poruszać, więc kupiłam jej roombę do pomocy w porządkach domowych. Zakupy robię jej sama przynajmniej raz w tygodniu, żeby nie musiała niepotrzebnie z domu wychodzić. 

#156 ~Oj to się chwali !~

~Oj to się chwali !~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 16:27:52

Brawo Justysiu !  :rolleyes:  Babcia na pewno jest z ciebie dumna. :) 
Zuch dziewczyna ! 

#157 ~Oj to się chwali !~

~Oj to się chwali !~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 16:28:00

Zuch dziewczyna ! 

#158 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 16:32:13

Babcia ma problemy z kręgosłupem i coraz ciężej jej się poruszać, więc kupiłam jej roombę do pomocy w porządkach domowych. Zakupy robię jej sama przynajmniej raz w tygodniu, żeby nie musiała niepotrzebnie z domu wychodzić. 

Zuch dziewczyna ! 

...a za chwilę Justysia (możliwe że już jako kto inny, ale niekoniecznie) 
poda nam link (*albo firmę i adres) do tego gdzie można kupić takie cudeńka.  :D 
...cóż, w dobie koronowirusa ludziska się chwytają różnych możliwości zarobkowania.  ;)  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych