Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

150 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 10:10:19

Moja babcia zażyczyła sobie termoloki więc nie było wyjścia to kupiłam jej takie lepsze silikonowe z babylissa to przynajmniej nie szarpią jej włosow :)

#82 aniasobol

aniasobol

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2016 - 08:28:44

Można babci podarować coś ładnego a jednocześnie praktycznego jak na przykład elegancka laska inwalidzka. Jeśli takiej potrzebuje na pewno się ucieszy i będzie korzystać.

Użytkownik aniasobol edytował ten post 11 październik 2016 - 08:29:56

#83 Nata6578

Nata6578

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 październik 2016 - 14:44:51

Może dla babci i osoby towarzyszącej weekend w spa? Niech sobie odpocznie, a inni się nią zajmą :)

#84 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 18 październik 2016 - 12:55:20

Ja myślę czy nie podarować mojej http://www.swietymar...ufam-tobie.html - często mówi, że brakuje jej w pokoju kogoś kto by nad nią "czuwał" :) No i oczywiście jej ulubione czekoladki!

#85 ~jola86~

~jola86~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 12:19:00

ładna laska to świetny pomysł. ja już na święta babci zamówiłam na poleconej tutaj stronie OrtoModa .pl  Wybrałam laskę o nazwie Jurata. Dzięki za pomysł. Dostałam ja dzisiaj i jest stuper. 

#86 Rajiwa

Rajiwa

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 październik 2016 - 14:36:51

Nam babcia jasno przed urodzinami zazwyczaj mówi co chce, ostatnio chciała i dostała nowe garnki to jej kupiliśmy :) taki zestaw większy z Duki - https://dukapolska.c...ali-nierdzewnej mowi ze fajne, porządne i sie nie nagrzewaja uchwyty na co zawsze narzekała w poprzednich

#87 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 08:11:28

Tutaj macie świetny prezent - prezentmarzen.com/pakiet-weekend-w-silvanspa-dla-dwojga-3/

Pewnie, że wszystko zależy od tego, ile macie kasy do wydania, ale ogólnie fajny prezent wcale nie musi być kosmicznie drogi. No i w tym przypadku jeszcze babcia musi być w odpowiedniej formie.

#88 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 14:40:02

Babcia będzie happy kiedy dostanie coś z apteki na poprawę witalności :)

#89 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 15:22:44

Super prezentem na każdą okazję jest zawsze czekolada :) Zresztą wszystko jest super opisane tutaj: http://gadzetyreklam...zent-czekolada/ - różne oferty oraz kształty :) Osoba obdarowana z pewnością się ucieszy :)

#90 anett

anett

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 16:40:50

tez bardzo lubię sklep Duka, często w nim zamawiam cos czy dla siebie czy na prezent. a babci ja bym kupiła tam własnie takie ładne filiżanki porcelanowe- zobacz sobie jakie cuda mają http://www.www.owula...php?f=18&t=2559

#91 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 09:15:08

Jeśli dla babci to coś związanego z relaksem i odpoczynkiem. Patrzcie na Prezent Marzeń, bo raczej za tyle niczego lepszego nie znajdziecie, a ogólnie takimi prezentami można przecież zrobić ogromne wrażenie, co nie? Kwestia dopasowania odpowiednich pomysłów. Po prostu.

#92 Kostas78

Kostas78

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 21:37:47

Zgadzam się, że babcie, czy w ogóle dziadkowie lubią dostawać prezenty, które przypominają im najbliższych. Do takich prezentów należy fotoksiążka ze zdjęciami dzieci, czy wnuków. Prezent jest bardzo osobisty i stosunkowo tani. Fotoksiążka Colorland jest łatwa do zrobienia na stronie, a efekt na pewno zachwyci najbliższych.

#93 ~Miwera~

~Miwera~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 09:54:48

Fotoksiążka to fajny pomysł, tak samo np. jakieś wspólne wyjście. Ja bym proponowała też jakąś książkę historyczną, która też pozwoli przypomnieć czasy, które mogły być dla babci ważne. Na motyleksiazkowe.pl jest szeroki wybór tego typu książek, polecam się rozejrzeć. Sama znalazłam mnóstwo ciekawych wojennych, nie typowo o walce itd., a bardziej o realiach, życiu codziennym, miłości i przyjaźni w tamtych czasach.

#94 ~adamk~

~adamk~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 09:11:39

Kwestia zwrócenia uwagi na kluczowe elementy - patrz po pakietach oczywiście. Jeśli babcia jest sprawna, to masaż na Prezent Marzeń kupisz jej za dosłownie kilka dyszek, a przecież z takiego prezentu będzie miała wyłącznie czystą przyjemność. Mylę się?

#95 kulaalicja

kulaalicja

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 04 luty 2017 - 10:04:38

ciepły koc

#96 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 09:12:13

Nasza właśnie dostała dokładnie taki sam pakiet - z Prezent Marzeń. Ten masaż kosztował jakoś 50 zł? Niewiele, ale naprawdę zrobił bardzo dobre wrażenie. Moim zdaniem prezent powinien robić przede wszystkim nie tyle wrażenie, co bardziej dawać tej drugiej osobie przyjemność. Zapewniać coś, na co sama nie jest w stanie sobie pozwolić.

#97 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 13 luty 2017 - 21:34:04

Moje najnowsze odkrycie, a właściwie siostry ale se ukradłem : D, to balony. Naprawdę nikt się nie spodziewa tego, jest z czego wybierać http://balomania.eu

i jakąś pocztą nawet to można wysłać. Ja teraz na Walentynki kobiecie kupuję, liczę na element zaskoczenia.

#98 basiula

basiula

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 21:38:23

Może nowy czajnik elektryczny, ale taki porządny? Zobacz sobie w Duka, ja tyle co zamówiłam i mi się udało na rabat trafić na produkty agd marki [***SPAM***]

#99 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 09:08:26

Prezent? Raczej coś z Prezent Marzeń. O ile babcia jest sprawna, to doskonale powinien spisać się masaż, ewentualnie jakieś spa, coś związanego z wypoczynkiem. Ogólnie kobiety mają dosyć jasne wymagania - nie oczekują niczego cudownego, tylko absolutnych podstaw i chyba nie ma pod tym względem żadnego zaskoczenia, prawda?

#100 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 22:37:09

Jeśli chodzi o prezenty to ja ogląałam stronki, zapisuję fajne linki, jeden z nich polecam Wam - avans.pl pozdrawiam i życzę powodzenia 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych