Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

137 odpowiedzi w tym temacie

#61 alek123

alek123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:25:57

ja polecam czekoladowy telegram, mojej babci sie to bardzo spodobało rok temu :D

#62 ~Aloko~

~Aloko~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:07:40

Poszukaj na stronach typu wyjatkowyprezent.pl czegoś gotowego dla babci. Nie ma co tu szukać czegoś konkretnego bo to raczej Ty znasz najlepiej swoja babcię ;)

#63 ~kebrel~

~kebrel~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 09:26:25

Pakiecik z Prezent Marzeń i macie w zasadzie wszystko rozwiązane tzn. problem doboru pakietu. Bo macie masaże za śmieszne grosze, a sądzę, że dla każdej zmęczonej, starszej osoby, taki prezent będzie idealny.

#64 Kammela

Kammela

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:01:13

A może jakąś torebkę na prezent dla babci? np. torebkę Guess ??

#65 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:23:11

Najlepiej zamówić piękny bukiet kwiatów, który dostarczy kurier. Ja mieszkam 300km od babci i w tym roku postanowiłam, że w dniu swojego świetna babcia otrzyma kwiaty z kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka, a w weekend do niej pojadę.

#66 ~kesmir~

~kesmir~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 09:23:22

Hmm... dopasujcie sobie prezenty związane z relaksem - nie kupujcie byle czego. Babcia potrzebuje odpoczynku, a nie byle jakiego prezentu. Oczywiście - zakładając, że jest fizycznie na to gotowa. Prezent Marzeń ma takie pakiety za śmieszne grosze - tak ich szukajcie.

#67 ~tommek~

~tommek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 00:37:16

Moja babcia lubi piękne kalendarze - szczególnie takie, które może powiesić w kuchni. :) Zamówiłam zatem piękny kalendarz od Jotankalendarze.pl

Moja babcia lubi piękne kalendarze - szczególnie takie, które może powiesić w kuchni. :) Zamówiłam zatem piękny kalendarz od Jotankalendarze.pl

To może na prezent nada się fotokalendarz z wspólnymi zdjęciami. Teraz akurat mamy nowy rok i jeszcze jest pora na kupno kalendarza, a taki foto można zamówić w sieci np. na pixbook.pl

#68 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 22:52:48

To może na prezent nada się fotokalendarz z wspólnymi zdjęciami. Teraz akurat mamy nowy rok i jeszcze jest pora na kupno kalendarza, a taki foto można zamówić w sieci np. na pixbook.pl

Trzeba było zamówić babci kalendarz z kulturystami - i radość i przyjemność - o czymś innym nie wspomnę.

#69 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 19 luty 2016 - 15:27:36

Jeżeli ktoś jest młodą babcią, to śmiało możesz kupować czekoladki i kwiaty, natomiast jeżeli ma już swoje lata, to wtedy lepiej do kwiatów kupić jakiś prezent, który faktycznie się jej przyda. Zajrzyj na http://www.sklepikse...nkow-c3720.html, gdzie masz sporo pomysłów na gotowy prezent. Przede wszystkim chodzi o to, żeby dzięki takim prezentom babcia mogła poczuć się lepiej i to wykorzystać w codziennym życiu, za co będzie bardzo wdzięczna.

#70 ~kapkowa~

~kapkowa~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:50:51

dla babci idealny będzie wypiekacz do chleba albo multickocer, babcie lubią spędzać czas w kuchni, przynajmniej moja jak jej brat kupił wypiekacz chleba to nie wiemy teraz co to piekarnia on nie całe 400 zł dawał na avans.pl, cena adekawatna do jakości i możliwości sprzętu polecam dla babć

#71 ~minek~

~minek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 23:00:14

może robot planetarny? na electro.pl kupowałam osttanio bo nie lubie stać i trzymać tego sprzetu w ręce, kiedy może miksować za mnie. A babci to już w ogole powinien się taki podarek spodobać ;)

#72 Warren

Warren

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 10:57:22

Ja ostatnio babci na urodziny robiłem fotoksiążkę. Pozbierałem zdjęcia po rodzinie, dodałem opisy i babcia aż sie popłakała ze wzruszenia. 

#73 bejao1

bejao1

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 13 maj 2016 - 12:11:49

Moja babcia uwielbia torebki typy kopertówki i w tym roku taki prezent jej podaruję. Mam juz upatrzoną https://emanzana.pl/...y-waz/23094649, a że to limitowana edycją więc jest tym bardziej wyjątkowa, tak jak moja babcia, bo pomimo wieku jest kobietą z klasą i ma świetny gust.

#74 KrakowskieSzafiarki.pl

KrakowskieSzafiarki.pl

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2016 - 16:04:13

ciekawe portale polecacie, coś wybiorę, dzieki !

#75 kajukaj

kajukaj

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 13:29:09

ja swojej babci kupiłam maszynę do szycia, uwielbia szyć, więc nowy sprzet jak najbardziej jej się przydał, często i mi i sobie i dziadkowi coś szyje. Dostała nowego Łucznika ode mnie, ogólnie uważam, że dla osoby z takim hobby to świetny prezent. jakby czyjaś babcia też to lubiła to warto zajrzeć na http://www.galerialu...maszynydoszycia

#76 toplajn

toplajn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 11:23:30

A co sądzicie o takim nieco mniej konwencjonalnym prezencie jakim mogłaby być wizyta w salonie fryzjerskim. Dobry fryzjer In Harmony to miejsce, które warto odwiedzić, warto zasponsorować babci zrobienie na przykład jakiejś fajnej fryzury trwałej :)

#77 kasia78

kasia78

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:21:46

Moja babcia uwielbia czytać, dlatego zawsze jest zadowolona jak dostanie książkę :) Ostatnio jednak sprezentowałam jej album ze zdjęciami :) 

#78 bunia03

bunia03

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 12:42:38

najlepsze będzie zdjęcie w ramce

#79 ~sonik~

~sonik~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 20:36:43

dokładnie, starci ludzie nie są materialistami i liczą się gesty. Ja babci kupiłem ramkę ze zdjęciem, w ramach troski o zdrowie suplement na stawy arthroblock forte który je regeneruje i uelastycznia.Dbajmy o naszym seniorów o ich psychikę i zdrowie.

#80 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 23:27:16

Ciekawie, ciekawie. A co powiesz na to, by podarować babci coś, co faktycznie wywoła uśmiech na jej twarzy? Oczywiście jest to możliwe, dzięki połączeniu kwiatów i akcesoriów z http://www.ekstrasen...-toaletowy.html Jesli się jeszcze zastanawiacie nad prezentem, to może być to dobre rozwiązanie ze względu na użyteczność :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych