Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

139 odpowiedzi w tym temacie

#21 zlytyrmand

zlytyrmand

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 12:12:06

My ostatnio kupiliśmy babci telefon komórkowy, wybraliśmy model od myphone Halo2 :) Jest bardzo prosty w obsłudze, ma duże klawisze i przycisk SOS... dla starszej osoby fajna opcja.

Odpowiedni dla emerytów :)

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 22:19:11

Ciepłe kapcie i dużo miłości i jeszcze więcej czasu tylko dla Babci - polecam.

#23 damianlo123

damianlo123

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 13:19:48

Ja ostatnio podarowałem babci skórzaną torbekę. Dziewczyna mi pomagała w wyborze. Babcia sie ucieszyła

#24 matiste87

matiste87

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:53:02

Najlepsze prezenty to prezenty praktyczne i takie, które sami byśmy chcieli dostać :). Ja np. chciałabym, aby ktoś mi sprezentował sokowirówkę i takie też urządzenie kupię babci na prezent z okazji 80-tych urodzin:).

#25 andrzej_ek

andrzej_ek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:47:57

Ja też uważam, że prezent powinien być praktyczny, a nie jakiś zbieracz kurzu, choć książka to też dobry pomysł. Z praktycznych rzeczy może coś w stylu ładnej poduszki albo takiej zdrowotnej http://www.sklepikse...open-p1045.html . Popieram również przedmówcę odnośnie sokowirówki - ja kupiłem matce blender do koktajli i jest bardzo zadowolona.

#26 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 08:12:01

Odsyłam tutaj - prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga/ To właśnie typ prezentów robiących pozytywne wrażenie. Nie byle co, a faktycznie jakość i radzę iść w takim właśnie kierunku. Lepiej zrzucić się na coś porządnego, niż kolejny raz kupować byle co.

#27 ~Ualkila~

~Ualkila~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 05:55:22

A co powiecie na pościel dla babci? Wspaniałe wzory są w sklepie mowiszimasz.com.pl. Jest ich naprawdę bardzo wiele, więc na pewno można dobrac coś pod kolor supialni babci.

#28 Stewie44

Stewie44

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:24:24

Moja babcia uwielbia dobrą kawę, więc dostałam ode mnie tą: http://sklep.unoespr...ora-ziarno-250g Bardzo ucieszyła się z prezentu.

#29 gandalf8

gandalf8

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2015 - 13:11:52

To powinien być zapas kawy na rok. :)

#30 mariajanowska

mariajanowska

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2015 - 12:14:52

Coś klasycznego i stonowanego: apaszka, torebka, zegarek

#31 BossaNova

BossaNova

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 maj 2015 - 12:53:37

Ja może zaproponuje prezent od trochę innej strony, Alkohol typu koniak jest często polecany osobą straszym przez lekarzy gdy osoba starsza czuje się źle przykładowo ze wzlgędu na pogoda. Dlatego mała gustowna buteleczka mogła by zachwycić babcie. Chyba że nie pije alkoholu.

#32 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 22 maj 2015 - 17:54:49

A co Wy już planujecie prezenty dla Babci? W maju? :blink: Boicie się, że może nie doczekać do zimy? Czy jak? :blink: Wyluzujcie.

#33 gorzun

gorzun

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 maj 2015 - 09:03:39

ja kupuję mojej babci prezenty dość regularnie :)

#34 oleczka

oleczka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:32:22

z tego co piszesz babcia ma urodziny na jesień, więc może zamów jej coś praktycznego, np. choinkę na święta? ja tak zrobiłam i babcia zachwycona drzewkiem, a tamto 30-letnie wreszcie wyrzuciła :)

#35 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 11:12:01

A babcia czyta książki? Bo jak tak, to może jakąś książkę? Np "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego" E. Darlatki jakoś tak mi pasuje na prezent :)

#36 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 17:32:03

Ja kupiłam z siostrą mamie tablet - nigdy nie korzystała z komputera więc uznalysmy że to będzie prostsze. Teraz całe dnie szuka czegoś w sieci. A jej ulubiona stronka to e-senior.pl - ma tam juz znajomych, z którymi nawet raz spotkała sie w realu.

#37 ~do Jozina !~

~do Jozina !~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 18:02:10

.....

To nie lepiej pod choinkę babci położyć fajnego dziadka ???

Ja w tym roku zamówiłam dla babci fotokalendarz naWszystko zalezy od tego co babcia lubi, moja akurat uwielbia wszelkie pamiątki i rzeczy niepowtarzalne. :)

To twoja babcia Jozin musi byc juz wiekowa co ? Ma chyba dosc sporo powyzej stu lat co ?! :D
Zycz jej ode mnie wszystkiego najlepszego Jozin, bo ma za swoje kobiecina... z takim wnuczkiem.  :lol: 

P.S.
Nie zastanawia cie nic Jozin ? Nic nie podejrzewasz ?
Ja tam nie chce sie mieszac, ale policz sobie dokladnie ile lat ma twoja babcia, ile twoja mamusia i ile masz ty, bo wychodzi na to ze mogles zostac adoptowany, bowiem az tak mlodo kobiety nie rodza.
Pomysl o tym i policz Jozin. Sam wiesz przeciez ile masz ty lat, a twoja babcia powinna miec teraz ze 120 ! Policz zatem i pomysl, bo cos tu nie gra.

#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 18:50:43

.....

To nie lepiej pod choinkę babci położyć fajnego dziadka ???

Ja w tym roku zamówiłam dla babci fotokalendarz naWszystko zalezy od tego co babcia lubi, moja akurat uwielbia wszelkie pamiątki i rzeczy niepowtarzalne. :)

...przeciez to nie Jozin pisze, tylko jakas mala dziewczynka, a w sumie to jakas starsza, bo male dziewczynki nie pisza raczej o tym zeby pod choinke polozyc babci dziadka. 
Wynika na to, ze tuz przed swietami Jozin lubi sobie poswintuszyc na forum i udaje kobietke, bo przeciez on stary kawaler i samotny jak palec.

Nie gniewaj Jozin, pozdrawiam cie serdecznie i musze przyzac ze masz fantazje, a szczegolnie przed swietami Bozego Narodzenia, prezenty fajna rzec, co ?! ;)
...taka szalona dusza z ciebie stary tetryku. :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 18:57:11

To twoja babcia Jozin musi byc juz wiekowa co ? Ma chyba dosc sporo powyzej stu lat co ?! :D
Zycz jej ode mnie wszystkiego najlepszego Jozin, bo ma za swoje kobiecina... z takim wnuczkiem.  :lol: 

P.S.
Ja tam nie chce sie mieszac, ale policz sobie dokladnie ile lat ma twoja babcia, ile twoja mamusia i ile masz ty, bo wychodzi na to ze mogles zostac adoptowany, bowiem az tak mlodo kobiety nie rodza.
Pomysl o tym i policz Jozin. Sam wiesz przeciez ile masz ty lat, a twoja babcia powinna miec teraz ze 120 ! Policz zatem i pomysl, bo cos tu nie gra.

...przeciez to nie Jozin pisze, tylko jakas mala dziewczynka, a w sumie to jakas starsza, bo male dziewczynki nie pisza raczej o tym zeby pod choinke polozyc babci dziadka. 
Wynika na to, ze tuz przed swietami Jozin lubi sobie poswintuszyc na forum i udaje kobietke, bo przeciez on stary kawaler i samotny jak palec.

Nie gniewaj Jozin, pozdrawiam cie serdecznie i musze przyzac ze masz fantazje, a szczegolnie przed swietami Bozego Narodzenia, prezenty fajna rzec, co ?! ;)

P.S.

:D

Górski z Wójcikiem to przy Tobie pikuś . Szacun pantero .

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 19:05:20

:lol: :D :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych