Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla babci

135 odpowiedzi w tym temacie

#1 aldo3434

aldo3434

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 01 październik 2014 - 15:29:03

Szukam prezentu dla naszej babci, która za 2 tygodnie skończy 76 lat. Wiem, że chciałaby zegar (mówiła mi o tym). Wpadł mi w oko coś takiego ................... Kompletnie nie znam się na takich rzeczac. Nie wiem czy trąci kiczem, czy rzeczywiście jest ok. Mnie się podoba, pozostałym zrzucającym się na prezent też. Co o tym sądzicie?

#2 missfox

missfox

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 październik 2014 - 19:17:49

zaskocz babcie i wydrukuj jej jakis fajny, nowoczesny plakat na sciane

tu znajdziesz mnostwo inspiracji:

http://print24.com/b...ing-creativity/

#3 judyta1989

judyta1989

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 26 październik 2014 - 17:50:28

Może przejrzyj strony przeznaczone dla osób starszych w poszukiwaniu inspiracji? Przykładowo http://klubseniora.pl/. Ale jeśli Twoja babcia chce zegar i nikt inny nie uprzedzi Cię z tym pomysłem, to czemu nie  :)

#4 Monikaa

Monikaa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:14:10

wczoraj robiłam zakupy na świąteczne prezenty i weszłam na księgarnie matras - internetowa, mają teraz promocje i kupiłam dla każdego członka rodziny książkę również dal babci :) uwielba czytać biografię więc kupiłam jej biografię krzysztofa kowalewskiego i książkę pierony o mowie górnego śląska :) 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 14:16:22

Twoja babcia ma członka? :P

#6 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 00:52:13

Matras - fajna księgarnia. O i o tej książce o śląsku też słyszałem i nawet brałem udzial w konkursie wyborczej. Dzieki za przyponienie :)

#7 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:32:37

A moze zegarek dla babci bylby dobrym prezentem? Taki elegancki, kobiecy - bo babcie to takze przeciez kobiety:) Taki moze? protime.pl/product-aar-1011-Zegarek-Atlantic-Elegance-29013-41-25.html ladny i elegancki, no i oczywiscie kobiecy - ozdoba kobiecego nadgarstka:)

#8 ~bardak~

~bardak~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 12:34:35

To ma być prezent na święta? Zależy ile lat ma babcia. Moja dostanie wizytę w spa, masaż, to kilka dyszek na Prezent Marzeń, a prezent na pewno się sprawdzi. Nie kupuję byle czego, szukamy prezentów którymi można sprawić przyjemność.

#9 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:27:41

Bardak -wizyta w SPA za kilka dyszek i do tego jeszcze masaż  ? :D a gdzie takowe promocje dają ? :D

Jako babcia ucieszyłabym się z naprawdę dobrej ksiązki  :)

Wizytę u kosmetyczki też mozna wczesniej opłacić i dostaje się od niej ładne swiąteczne zaproszenie, do zrealizowania w przeciągu 30-60  dni.

Zegarek - fajny prezent ale uwaga, to naprawdę kwestia gustu, wolałabym wybierać go  sama .

Użytkownik -MISIA edytował ten post 16 grudzień 2014 - 14:37:48

#10 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:05:19

Jeśli mogę coś jeszcze doradzić od siebie to jest coś takiego jak kupon podarunkowy w perfumerii Douglas. Samemu się wybiera kwotę do jakiej wysokości przezent można zrealizować . Ekspedientka nabija tą kwotę na kartę płatniczą, ładnie ją zapakowuje w swiąteczną kopertę przewiązaną kokardką ( firmową ) niebieską. Na załączonym blankiecie wpisuje w widocznym miejscu kwotę nabitą ( jesli sobie zazyczysz ) lub samemu , po Wigilii mozna szepnąć do uszka babci na jakią wysokość opiewa ten kupon.

Babcia dobierze sobie np jakiś krem odpowiedni do jej cery lub inny potrzebny  drobiazg.

Zawsze mam problem z prezentem dla zięcia i w tym roku będzie własnie taki. Kupowałam tam kalendarz adwentowy dla koleżanki na początku grudnia   i zauważyłam coś takiego. Skrzętnie z tego skorzytałam, oczywiście po konsultacji z męzem.

Użytkownik -MISIA edytował ten post 16 grudzień 2014 - 15:06:12

#11 assa

assa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 14:04:47

Ja w tym roku zamówiłam dla babci fotokalendarz na cotofoto.pl/ Wszystko zalezy od tego co babcia lubi, moja akurat uwielbia wszelkie pamiątki i rzeczy niepowtarzalne. :)

#12 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 13:27:24

.....

To nie lepiej pod choinkę babci położyć fajnego dziadka ???

Ja w tym roku zamówiłam dla babci fotokalendarz naWszystko zalezy od tego co babcia lubi, moja akurat uwielbia wszelkie pamiątki i rzeczy niepowtarzalne. :)

#13 ~kampos~

~kampos~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 09:02:10

Kwestia tego z kim mamy do czynienia, zobaczcie - prezentmarzen.com/voucher-do-salonu-urody-mymasujemy-w-warszawie-12/ Bo taki prezent dostali nasi dziadkowie rok temu, ale oni są dosyć młodzi ;-)

#14 ~patronos~

~patronos~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 09:04:10

Tutaj się zdecydowanie zgadzam, tylko że pod taki prezent nie wszyscy dziadkowie będą odpowiedni. Wiele zależy od ich aktualnego stanu zdrowia - masaże nie są przecież dla każdego, dla wielu bardziej można sobie nimi zrobić krzywdę.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 19:53:23

Kupcie babci jakąkolwiek książkę Bakuły . Rozrywka murowana, świetne pióro i humor na każdej stronie :D

#16 lucjanka

lucjanka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 16:58:05

albo piękną pościel :) http://www.fedo.pl/c...osciel-satynowa

#17 ~Elwirka~

~Elwirka~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 10:43:12

My ostatnio kupiliśmy babci telefon komórkowy, wybraliśmy model od myphone Halo2 :) Jest bardzo prosty w obsłudze, ma duże klawisze i przycisk SOS... dla starszej osoby fajna opcja.

#18 zlytyrmand

zlytyrmand

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 luty 2015 - 17:00:57

Pomysł na prezent może być przecież banałem  - to moze być apaszka, bransoletka, ramka ze zdjęciem. Liczy się jak to się prezentuje, jakiej jest jakości i w ogle to gest sie liczy

#19 NatiSzeliga

NatiSzeliga

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2015 - 19:33:09

Długo myślałam nad prezentem dla babci, a kocham ją z całego serca, tak naprawdę jest dla mnie jedyną rodziną więc chciałam podarować jej coś co jest bardzo wartościowe nie materialnie, ale duchowo. Babcia pamięta jeszcze czasy wojny, tego jak było kiedyś, jak potoczyły się jej losy. Mój dziadek był pisarzem, pisał wiele pamiętników z wojny, wierszy itd. Babcia miała te wszystkie zeszyty, kartki, porozrywane itd. czytała je prawie codziennie więc postanowiłam, że jej troszkę ulżę i postaram się znaleźć wydawnictwo, które zgodzi się na ich publikacje. Znalazłam odpowiednie miejsce: http://www.contentli.../wspomnienia-53

:) Miałam oszczędności, a ostatecznie nie wyszło to zbyt drogo. Chociaż w sumie nie ważne są pieniądze, ważne, że zrobiłam coś co dla babci jest bardzo ważne, chyba najważniejsze, opublikowałam to co pisał dziadek...

#20 Maleńka12

Maleńka12

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 21:59:50

Na ostatnie urodziny mojej Babci (82 lata) kupiłam taki zestaw kołdrę i poduszkę. Nie jest to może zbyt oryginalny prezent, ale moja Babcia od dawna wspominała, że jej kołdra i poduszka nadaje się do wymiany, jest jej pod nią zimno. Trochę się nad tym zastanawiałam i wkońcu doszłam do wnioski - dlaczego nie? Skoro Babcia i tak myśli o czymś nowym przecież mogę jej w tym pomóc. Trochę poszperałam w necie i wybrałam kołdrę i poduszkę w http://www.kamkryst....duszki-c-8.html Już po kilku dniach usłyszałam kolejne podziekowania z ust Babci za ten prezent. Wybrałam dla niej kołdrę i poduszkę z puchu gęsiego. Prezentem dla Babci może być prawie wszystko. Czasami wystarczy tylko chwilę posłuchać, a pomysły same się mnożą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych