Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent dla babci

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 16:43:20

.

#2 Krysienka

Krysienka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 13:34:28

Ja swojej babci chciała bym kupić jakiś telefon komórkowy, babcia ma 66 lat także ogarnie jeszcze taki cud techniki. Tylko muszę znaleźć coś sprawdzonego i najlepiej z dużymi klawiszami. Coś w tym stylu https://www.morele.n...ny-komorkowe-64

#3 Bubba

Bubba

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 14:11:00

Babci może na urodziny nie zamawiaj telefonu, bo będzie czuła się zobligowana do korzystania, a może się bac. : ) Lepiej bez okazji tak jakoś. Zamów babci o domu balonik jakiś taki ładnie dobrany, specjalnie http://balomania.eu/...foliowe-cyfry/ Jestem pewna że się ucieszy, bo to naprawdę ładne jest.

#4 ~Oliwka~

~Oliwka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:36:55

Moja jest w świetnej formie, ciągle biega na jakieś spotkania, wieczorki, kursy i właśnie taki kurs jej podarowaliśmy - rok temu nauczyliśmy surfować po internecie, a w tym roku poszliśmy dalej i wysłaliśmy babcię na angielski. Zachwyciła się. Jak by ktoś był zainteresowany, to speak up ma takiej fajne kursy dla seniorów właśnie. :) Dla takiej towarzyskiej babci na chodzie, taka rozrywka będzie super. :)

#5 Monikunka

Monikunka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:32:58

Ja często mojej babci kupuję książki. Ona uwielbia czytać.

#6 denko

denko

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:44:03

Ja dla mojej babci kupowałam ostatni szal. Wybrałam taki w neutralnych kolorach, z myślą bardziej już o jesieni :) Zresztą tutaj możesz sobie obejrzeć jakie są do wyboru: https://www.primamod...oria/szale.html . Zależało mi na tym, żeby był to  prezent praktyczny, taki który jej się rzeczywiście przyda na co dzień, a nie kolejny wazonik, który będzie stał bezużyteczny czy bombonierka, którą i tak mi odda  :D Zamówienie przyszło mi bardzo szybko, więc byłam pozytywnie zaskoczona, a wcześniej nie zamawiałam nic z tego stronki, więc nie byłam pewna czy zdążę na czas. 

#7 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:04:40

Ja zazwyczaj nic wielkiego babci nie kupowałam, zwykły szal czy apaszka były wystarczające

#8 mZakupy_Monika

mZakupy_Monika

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 14:32:32

Może jakiś ładny szal? Albo delikatne kosmetyki? Zobacz naszą stronę mZakupy.com i poszukaj inspiracji, mamy tam mnóstwo przecen z różnych sklepów ❤ Monika z mZakupów

#9 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 09:31:09

Szal to w sumie dobry pomysł. A może książka?

#10 stefanlemanski

stefanlemanski

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 14:57:16

Myślę, że ile ludzi będzie tyle pomysłów będzie, ale wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent będzie komplet ścierek kuchennych w fajnie dobranych barwach lub wzorach.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 10:24:16

Naszyjnik, broszka, kolczyki - każda kobieta lubi takie prezenty, niezależnie od tego ile ma lat :) w aparcie można kupić coś eleganckiego.

#12 pre_Basia

pre_Basia

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:12:15

Najlepiej jakieś ciepłe wełniane skarpety, w stylu góralskim mogą być fajnym prezentem. Do tego czekoladki, albo jakieś witaminy dla starszych osób. 

#13 Tu.marta

Tu.marta

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:55:42

Jeśli babcia jest nowoczesna ( a moja taka jest ) i lubi dbać o siebie, to można jej zafundować zabieg z medycyny estetycznej. Dobrym pomysłem mogą być nici liftingujące https://cashmire.pl/...iftingujace-pdo , które ładnie poprawiają kształt twarzy, zmieniony wiotczejącą skórą. 

#14 Cappucino

Cappucino

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 19:32:14

Zafundować babci zabiegi kosmetyczne w gabinecie kosmetycznym wrocław  http://paznokcieskle...osmetyczny.html Poważnie! Będzie zadowolona, Ty też, bo ceny bardzo niskie i dają jakieś rabaty.

#15 ~żaneta~

~żaneta~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 17:07:26

jakie zdziwienie było dla mnie gdy moja babcia pokazała mi buty które zamówiła sobie przez internet :D :o co prawda nie umiałam złozyc zamówienia ale poszukała sobie fason i zadzwoniła do sklepu markoweobuwie i zamówiła telefonicznie...heheh nie spodziewałam sie że mam taka nowoczesną i ogarniętą babcie

#16 pigeon

pigeon

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 20:48:02

sprzęt barmański

jakie zdziwienie było dla mnie gdy moja babcia pokazała mi buty które zamówiła sobie przez internet :D :o co prawda nie umiałam złozyc zamówienia ale poszukała sobie fason i zadzwoniła do sklepu markoweobuwie i zamówiła telefonicznie...heheh nie spodziewałam sie że mam taka nowoczesną i ogarniętą babcie

Gratulacje dla ogarniętej babci! :D To super że nawet starsze osoby potrafią już posługiwać się internetem! :)

#17 milkon

milkon

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:46:08

Ja swojej babci często kupuję albo jakieś albumy albo płyty z filmami, bo bardzo lubi oglądać. Poza tym lubi też kosmetyki, więc to kolejny pomysł na trafiony prezent dla niej :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 14:48:26

Jakiś ładny drobiazg - kolczyki, naszyjnik. W aparcie można kupić dobrej jakości.

#19 monikakochan

monikakochan

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 14:36:00

No właśnie, w związku ze zbliżającym się Dniem Babci trzeba pomyśleć o jakimś prezencie :) wydaje mi się, że ze względu na okres zimowy, którego jeszcze sporo przed nami, odpowiednim upominkiem będzie "coś" z ciepłej, wełnianej odzieży typu rękawiczki, skarpety, koc, sweter itp.

#20 Brunela

Brunela

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2019 - 14:34:54

Tam na prawdę to za chwilę mamy Dzień Kobiet, czy go obchodzimy, czy też nie, spodziewamy się od naszych mężczyzn jakiegoś gestu. Nie musi to być jakiś bardzo wartościowy prezent Chodzi raczej o symbol.  Dobrze oddaje ten problem artykuł na blogu https://home-sklep.p...na-dzien-kobiet

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych