Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 09:32:51

Dawno nie ubawiłem się na polskim filmie tak jak na wczorajszym seansie "polskiego gowna". Początek może trochę szokować, ale z każdą minutą jest już tylko lepiej. A musicalowe wstawki po prostu "robią" cały film. Zwłaszcza scena z Dziędzielem przy jajecznicy :) trzeba zobaczyć!

#2 ~matylda~

~matylda~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 10:01:38

mega trailer! Bohosiewicz w roli Dodo-Górniak rozwala system. ciekawe komu jeszcze z naszego bagienka showbiznesowego się dostanie. ;)

#3 ~look~

~look~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 10:25:23

Czym bliżej premiery tym więcej informacji o tym filmie. sam tytuł juz jest mocny i powoduje ciary, a co dopiero film ;) ja jestem mega ciekawy co tam Tymański stworzył, zznając jego będzie ostro i szczerze ;)

#4 ~kubson~

~kubson~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 10:28:23

Z tego co mi wiadomo, to tam możemy spotkać Peszka, Dziędziela i Jakubika. Trzech tytanów polskiego kina, których uwielbiam. Oni potrafią zrobić zamieszanie. zapowiada się naprawdę ciekawie... 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 11:52:25

Na pewno będzie odważnie, co poniektórym się pewni mocno dostanie tak jak zespołowi Kombi. Film trzeba zobaczyć, to chyba jedyna szansa na sprawdzenie jak to za kulisami wszystko wygląda. 

#6 ~rybsko~

~rybsko~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 23:03:51

Już myślałem, że w Polsce nigdy nie będzie komedii. Jak się ogląda te gnioty typu "kac wawa" albo "wyjazd integracyjny" to człowiek traci wiarę. Na "polskim gównie" zerwałem boki. Humor inteligentny, choć również ordynarny i brutalny, czasem spory odjazd i abstrakcja. Zero mordującej polskie filmy sztuczności dialogowej, a dialogów jest tona. Kto nie zobaczy w kinie, będzie potem żałował.

#7 zlytyrmand

zlytyrmand

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 luty 2015 - 17:04:23

Już myślałem, że w Polsce nigdy nie będzie komedii. Jak się ogląda te gnioty typu "kac wawa" albo "wyjazd integracyjny" to człowiek traci wiarę. Na "polskim gównie" zerwałem boki. Humor inteligentny, choć również ordynarny i brutalny, czasem spory odjazd i abstrakcja. Zero mordującej polskie filmy sztuczności dialogowej, a dialogów jest tona. Kto nie zobaczy w kinie, będzie potem żałował.

No proszę, to brzmi zachęcająco. Do dziś nie mogę zrozumieć komu przyzszło na myśl, że Kac Wawa się spodoba.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polskie gówno, Tymański, film, musical

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych