Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prawo jazdy kat. C, C+E

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~filemon~

~filemon~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 19:19:56

Witam
gdzie najlepiej robić prawo jazdy kategorii C, C+E w Słupsku??
Interesuje mnie zarówno jakość kształcenia, tabor jak i cena:)
Proszę o opinie.

Dziękuję, pozdrawiam

#2 ~chudyCBR~

~chudyCBR~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 18:18:52

Na moje oko to idź tam gdzie są auta takie same jak na egzaminach. Co do szkolenia to na kursie się niewiele nauczysz i kto będzie cię uczył też ma małe znaczenie. Wszystko zależy od smykałki po jakim czasie załapiesz. Ja robiłem prawko w 2008 to za C płaciłem 1800 a za C+E 1900 lub na odwrót i robiłem w PZM. I nie wiem czy wiesz ile kosztuje kurs na przewóz rzeczy (nieodłączny element by pracować w Polsce jako kierowca zawodowy) ostatnio mi się obiło o uszy ze 5.500PLN - nie wiem czy te informacje są jeszcze aktualne. I zapoznaj się z rynkiem pracy bo jak nie masz znajomości to cię nie wezmą do pracy na zestawie w międzynarodówce owszem są ogłoszenia ale bez doświadczenia ciężko znaleźć pracodawce który Cię weźmie chyba ,że do jakiejś kiepskiej roboty za marne pieniądze. A szkoda wydać kupę kasy na prawko, kursy, badania i nie jeździć.

#3 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 21:47:46

Ponawiam  temat.

Jak wygląda kurs oraz cena  prawa  jazdy kat c oraz c+e w słupsku.

Z góry dziękuje za odp .pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 01:46:12

Ponawiam  temat.

Jak wygląda kurs oraz cena  prawa  jazdy kat c oraz c+e w słupsku.

Z góry dziękuje za odp .pozdrawiam

kat "c" jakies 2000tys do tego kat "e" 1900 osobiscie polecam Wilkowskiego robilem tam kat c, a pozniej e. Kategorie "c" robilem 3 lata temu nie wiem jaka teraz cena ale robiac 2 kategorie u niego kwestia dogadania sie na temat znizki, btw kat "c" i "e" zdana za 1 razem

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 20:43:06

Jak na muj gust to Wilkowski jest ok ale nie szef, robilem u Niego C, +E i sam wlasciciel dramat. Maruda czepia sie jak Tesciowa......... mysli ze jak ktos przejedzie miasto z Jego instrukcjami ras, to juz umie jezdzic i nie ma prawa popelnic bledu. Ja pytam gdzie przygotowanie pedagogiczne instruktorow........ Czy piep........enie o tym ze cos zrobiles zle przez 40 minut jazdy cos zmieni mysle ze nie tylko Cie wnerwi jeszcze bardziej. Tyle.

#6 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:41:59

Ja robilem kat c u Wilkowskiego i uważam, że dobrze przygotowuja do zawodu kierowcy. Zarówno właściciel jak i inni instruktorzy należycie przekazuja niezbędną wiedzę. Zdalem za 2 razem ale tylko przez własny błąd oblałem pierwszy egzamin. Cena 2000 zl. Polecam

#7 ~janczor~

~janczor~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:46:57

Ja robilem kat "C"u Wilkowskiego i uważam, że dobrze przygotowuja do zawodu kierowcy. Zarówno właściciel jak i inni instruktorzy należycie przekazuja niezbędną wiedzę. Zdalem za 2 razem ale tylko przez własny błąd oblałem pierwszy egzamin. Cena 2000 zl. Polecam

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 09:30:39

Co powiecie o "Tomcio"? Widze auta od nich ale na stronie slupskiego Wordu nie ma zadnych statystyk z nimi :blink:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 10:04:14

na pewno nie polecam Plusa. zlewanie na maxa

#10 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 19:54:09

Szczerze polecam jak niektórzy Wilkowskiego, cena to 3300 za c i c+e razem bo od tego roku można robić dwie kat na raz, mniejszy koszt :) szef jest specyficzny ale wiadomo szef dba o sprzęt a pracownik nie, zdanie szefów zawsze, jazda z nim na pierwszej godz czy na 25 tak samo się zachowuje ale i też dobrze bo wtedy nikt nie wpada w samo zachwyt i łapie jakieś złe nawyki do egzaminu. A na przewóz rzeczy wyślą was do PRAWKO C na konopnickiej 16, bardzo polecam iść bo dadzą rabacik :) i na koniec dodam nie szukajcie roboty w Polsce tylko spedycja za granice!! ja sam już jeżdżę na Skandynawii i jestem zadowolony.

#11 brobnaf

brobnaf

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 luty 2017 - 23:02:52

Ja kat C robiłem w zeszłym roku w OESie w Krakowie http://www.oes.krakow.pl/. Uczył mnie Pan Andrzej Kaleta, bardzo dobry instruktor. Jeśli ktoś z Krakowa lub okolic szuka dobrej szkoły to ja własnie OES mogę polecić.

Użytkownik brobnaf edytował ten post 27 luty 2017 - 22:58:52

#12 moniakowalczyk3

moniakowalczyk3

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:44:38

Ja, tak samo jak znajomi robiliśmy prawko w OES Edukacja. Dobra szkoła, wszyscy zdaliśmy za pierwszym albo drugim razem. Instruktorzy spoko, nie krzyczeli, tylko wszystko na spokojnie wytłumaczyli. Nie wprowadzali dodatkowego stresu. I auta takie jak na egzaminie.

#13 ~Yraq~

~Yraq~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 09:34:27

Wilkowski niby ok ale brak mu przygotowania pedagogicznego zwykly kurs i byloby ok. Nie umie przekazac wiedzy sam wie ale to wyszystko.Dąsa sie i miewa fochy jak panienka, to mowi smiej sie z dowcipow ktore on tylko rozumie, i sam sie smieje. Jak go zapytasz cos to mowi nie rozbijaj gowna na atomy , nie chce odpowiadac. Lipa. Pozniej się dowiesz a jak skonczysz szkolenie to kaze dokupywac godziny. I kasa plynie. Ja zdalem za 3 razem ale wybral bym inna szkole.

#14 ~Yraq~

~Yraq~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 09:34:48

Wilkowski niby ok ale brak mu przygotowania pedagogicznego zwykly kurs i byloby ok. Nie umie przekazac wiedzy sam wie ale to wyszystko.Dąsa sie i miewa fochy jak panienka, to mowi smiej sie z dowcipow ktore on tylko rozumie, i sam sie smieje. Jak go zapytasz cos to mowi nie rozbijaj gowna na atomy , nie chce odpowiadac. Lipa. Pozniej się dowiesz a jak skonczysz szkolenie to kaze dokupywac godziny. I kasa plynie. Ja zdalem za 3 razem ale wybral bym inna szkole.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych