Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prawnik w zakresie prawa rodzinnego

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Irka~

~Irka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 16:01:54

W związku z brakiem stron internetowych większości adwokatów w Lęborku zwracam sie z pytaniem tutaj. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego prawnika z Lęborka (ewentualnie okolic) specjalizującego sie w prawie rodzinnym?

#2 bychu81

bychu81

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 maj 2018 - 13:13:00

Hm... No co można powiedzieć na sto procent, to że w dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kancelarii prawnej, która w stu procentach rzetelnie podejdzie do tematu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Szczególnie ze względu na niesamowitą wręcz mnogość tego typu usług. Ale co wiem na pewno, to że warto postawić na jakąś doświadczoną kancelarię prawną, bo ona daje dużo większe szanse na sukces.
Warto też popytać o rekomendacje znajomych z danej miejscowości. Przykładowo, ja jakiś czas temu potrzebowałem speca od odszkodowań górniczych z Katowic. Popytałem znajomych i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Kancelaria na rynku od 1994 roku, z dużym doświadczeniem, mnóstwo spraw wygranych. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zatem uważam, że to naprawdę dobry pomysł, żeby w danym zakresie tematycznym popytać znajomych z danej miejscowości.

Użytkownik bychu81 edytował ten post 28 maj 2018 - 10:51:00

#3 Lalan

Lalan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2018 - 12:30:37

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, prawo rodzinne Poznań i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

#4 ~Adam!~

~Adam!~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 17:50:06

Głosuj na Namyślaka! 

#5 ~Adam!~

~Adam!~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 17:50:47

Głosuj na Namyślaka! 

#6 ~domena~

~domena~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 13:15:05

Ja korzystałam z usług adwokata Cejrowskiego z Tczewa. Pomógł mi, choć sprawa nie należała do najłatwiejszych. Były mąż bardzo to utrudniał, ale na szczęście doświadczenie pana Cejrowskiego wzięło górę. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 21:19:04

skontaktuj się z piotrbanczyk.pl POLECAM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych