Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Slupszczanin~

~Slupszczanin~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:20:05

Najlepiej korzystać z usług konkurencji. Tam traktują klienta z szacunkiem, bo to on płaci i pozwala zarobić. Energa obrót to jakaś pozostałość nie wiadomo po czym. Gwiazdom z ul.Tuwima wydaje się że mogą decydować za klienta jaka taryfę mu sprzedać. To się w głowie nie mieści jak próbują naciągać na droższą taryfę. Oczywiście znają się też na wszystkim co związane z budownictwem. KTO ich do takiego stosunku do klienta przyzwyczaił?

#22 ~menażer~

~menażer~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 07:48:51

Słupszczanin, w czteroosobowym zarządzie ENERGA S.A. są:

- polityk PiS,  do niedawna oskarżony karnie (akt oskarżenia został wycofany z sądu przez prokuraturę po objęciu władzy w prokuraturze przez Ziobrę /PiS/ obejmował zarzuty działania na szkodę zarządzanego przez niego prywatnego przedsiębiorstwa i zarzuty korupcyjne dotyczące okresu, gdy był wójtem Pcimia ),

- były poseł PiS,

- radny PiS, w przeszłości członek kapeli wyśpiewującej satanistyczne teksty,

- taka jedna pani, która w branży i w zarządzie jest tylko wtedy, gdy PiS jest u władzy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:02:26

Przecież Energa  uroczyście oddała się w opiekę Niebios - no to wiecie kto winien :P

#24 ~363~

~363~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:37:19

Drogi Gościu. Nie miałam nadziei, że mi umorzą, ale, że będę miała na zapłatę obiecane sześć miesięcy, więc proszę mnie nie obrażać. Nie mogłam wpłacać też zaliczek, bo w związku ze zmianą miejsca zamieszkania i nową umową nie nadano mi numeru konta. Rachunek zapłaciłam, ale piszę w imieniu tych, których na to nie stać, a wierzą, podobnie jak ja, że Energa w związku z bałaganem, jaki u nich panuje, da odbiorcom czas na zapłacenie ogromnych rachunków. Po co kłamią na łamach gazet?!

zawsze można odłożyć w skarpete

#25 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:28:52

Tylko rozliczenie rzeczywiste, lub doładowanie. Żadnych faktur od Energi. Jak miałem faktury, to pomimo zużycia na poziomie 80pln/msc (160 / 2miesiące), otrzymałem pakiet rachunków na kwotę po 240pln na każdym rachunku. W bik po pytaniu dlaczego rachunki są tak wysokie, powiedziano mi że przewidują że tyle zużyję. Chyba zatrudniają wróżbitę Macieja. Odkąd rozliczam się sam płacę po 80 - 90 za miesiąc.

#26 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:31:29

Słupszczanin, w czteroosobowym zarządzie ENERGA S.A. są:

- polityk PiS,  do niedawna oskarżony karnie (akt oskarżenia został wycofany z sądu przez prokuraturę po objęciu władzy w prokuraturze przez Ziobrę /PiS/ obejmował zarzuty działania na szkodę zarządzanego przez niego prywatnego przedsiębiorstwa i zarzuty korupcyjne dotyczące okresu, gdy był wójtem Pcimia ),

- były poseł PiS,

- radny PiS, w przeszłości członek kapeli wyśpiewującej satanistyczne teksty,

- taka jedna pani, która w branży i w zarządzie jest tylko wtedy, gdy PiS jest u władzy.

Jednym słowem "dobra zmiana", "Sami Swoi" ;)

#27 ~To mam lepiej~

~To mam lepiej~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 16:34:12

Do mnie zamiast faktury przyszło od razu upomnienie poleconym

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych