Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prace zaliczeniowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 baranek77

baranek77

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 12:44:48

Chciałem zamówić prace zaliczeniową z historii gospodarczej na kierunku ekonomia i szukam jakiegoś serwisu albo osoby, która będzie mogła się podjąć napisania takiej pracy. Jeśli macie jakąś sprawdzoną stronę, gdzie można zamówić taką prace to dajcie znać.

#2 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 489 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 01:38:04

Chciałem zamówić prace zaliczeniową z historii gospodarczej na kierunku ekonomia i szukam jakiegoś serwisu albo osoby, która będzie mogła się podjąć napisania takiej pracy. Jeśli macie jakąś sprawdzoną stronę, gdzie można zamówić taką prace to dajcie znać.

Po co ci to? Przedstawisz jaką pracę z netu, a i tak nie masz gwarancji czy promotor będzie zadowolony.

Najlepiej od razu pójdź do promotora, gdy będzie w gabinecie sam i zapytaj:

"za jaką kwotę bakałarzu napiszesz moją pracę zaliczeniową z historii gospodarczej na kierunku ekonomia i ocenisz ją od razu na bardzo dobry?".

Duża szansa, że poda swoją cenę, ty się zgodzisz i za tydzień-dwa będziesz już mieć zaliczenie.

Gdyby jednak zdębiał i tocząc pianę z pyska zaczął coś mamrotać, najspokojniej w świecie zapytaj: "czy nie ma pan przypadkiem aspiryny? Coś bardzo źle się dzisiaj czuję".

Ludzi zapamiętują zwykle koniec rozmowy.

Użytkownik Lizak edytował ten post 17 listopad 2019 - 01:38:40

#3 miki789

miki789

Bywalec

• PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 08:27:50

Warto skorzystać z redaktor-online.pl. Pisali dla mnie już kilka prac i zawsze były na dobrym poziomie, terminowo, z zaliczeniem nie było problemu. Ogólnie cenowo też wychodziło ok więc myślę, że też znajdziesz dla siebie wykonawcę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych