Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w pensjonacie Marina w Jarosławcu.

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Candy

Candy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 16:43

Axa, byłaś tam?

#22 ~Truśka~

~Truśka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 16:57

widze ze sporo dziewczyn się tam wybiera, no i tak jak ja ;) mam kawał drogi do tej pracy i mam nadzieje ze nie na darmo sie tam wybiore. Wy ogólnie kiedy tam wyjezdzacie?

#23 Candy

Candy

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 14:48

Powiem Wam tak. Od początku maja ugadana byłam z pracodawcą na tą pracę. Bardzo mi zależało na tym, by pracować w wakacje przez co pytałam się tego Pana przy każdym jego telefonie, czy na bank nie muszę sobie niczego szukać, czy na bank będę miała pracę. Rozmawiał z nim mój tata, w związku z tym, że mam 18 lat i jestem osobą z nadwagą, nie jestem jakąś typową grubaską, ale jestem większa od pozostałych dziewczyn. Tata podczas rozmowy z tym Panem powiedział mu, że tak jest, przy czym tamten odparł, że liczy się podejście do dzieci, do pracy itd. Przyszło do mojego przyjazdu do Jarosławca. Pojechałam z rodzicami, dostałam pokój, generalnie była to tylko szopa z 3 łóżkami, niedomykającymi się oknami i wilgocią. Czeekałam na Pracodawcę godzinę, zmęczona po 4 godzinnej podróży. Po czym, Pan przyjechał i powiedział mi tak : " No wiesz, zdjęcie to przysłałaś przepiękne,a przyjechałaś taka otyła, nawet przez ladę się nie przeciśniesz.. nie wiem co mam z Tobą zrobić, popatrz na pozostałe dziewczyny, one są ładne i mają piękne figury" Zabrałam się i poszłam. Pieniędzy za podróż nie dostałam, przy czym było to ok 300 km w jedną stronę. Nie polecam tego miejsca, pracodawca patrzy na wygląd.. A GRZECZNE PRACOWNICE WYNAGRADZA KEBABAMI ITD.

#24 ~sznurcia~

~sznurcia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 14:41

pracowałam tam cztery sezony. Atmosfera jak w pracy, wiarygodny właściciel, warunki pracy super, czysto, zarobki jedne z lepszych jak nie najlepsze w Jarosławcu. Samo serce tej mieścinki, ścisłe centrum. Faktycznie można nauczyć się tam pracy i nie ma szajsu. Załoga starannie dobierana, ostra selekcja, na miejscu zakwaterowanie i ochrona obiektu. Branża dość rozbudowana bo składają się na nią, prowadzenie pensjonatu i domków, praca z dziećmi w parku kizzy, kawiarnia, tatuaż tymczasowy, sklep monopolowy, bar route 66 takie amerykańskie jedzonko (bar z autem na dachu) i praca dla takiego chłopaka od pilnowania oraz spraw ogrodowych, zakupów. Są jeszcze warkocze no i jeśli szef nic nowego nie wymyśli to chyba tyle.
Naprawdę po tych czterech sezonach tam, nie mam problemu w obecnej pracy. Doceniam i szczerze polecam, bo u innych to strata czasu. Wasza decyzja dziewczyny

#25 ~Asia ....~

~Asia ....~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 00:53

pracowałam tam dwa sezony i było super. Co do szefa to ok. Nie dziwcie się że ma wymagania co do wyglądu. W końcu to praca w usługach i trzeba się prezentować. Atmosfera była fajna. Polecam.

#26 ~route 66~

~route 66~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 23:05

Ja w tym sezonie pracowałem tam na barze route 66 (amerykański bar). Praca ciężka, ale uczciwa. Jeżeli chodzi o szefa to jest wymagający ale się nie dziwie przecież on na tym zarabia, ale jeżeli ktoś myśli, że dostanie pieniądze za darmo to się myli. Jeżeli chodzi o wypłaty to nie trzeba się obawiać.Jak ktoś ma jakieś pytania to może pisać nr gg 1342377. Ogólnie to fajna robota ale ciężka.

#27 ~IWONKA~

~IWONKA~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 11:59

pracowałam tam dwa sezony i naprawde było super. Szef wymagający, ale jak wszystko jest zrobione to spoko. Bardzo pomaga i wszystkiego uczy a potem wymaga...niestety nic za darmo, nikt nie da kasy za siedzenie. Pięniądze na czas, co w dzisiejszych czasach różnie bywa. Co do selekcji to fakt, ale trochę go rozumiem, on z tego ma kasę i chce miec wszystko idealne.....pozdrawiam

#28 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:02

hej :)
czy może w tym roku ktoś się tam wybiera?

#29 ~MIKI~

~MIKI~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 23:39

Ja się wybieram. A co?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 22:03

No ja chyba też się wybieram właśnie tak się zastanawiam szukam opinii na ten temat i wg, czy się opłaca

#31 ~Czarodziejkaa~

~Czarodziejkaa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 11:31

No dziewczyny, dwa dni temu dostalam telefon i jade tam w lipcu :) JEszcze niewiadomo na jakie stanowisko ale Pracodawca powiedzial ,ze moge sie sprawdzic na kazdym stanowisku i wybrac :) Kto rowniez jedzie? :)

#32 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 11:37

Powodzenia!

#33 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 22:12

Ja w kawiarni mam pracować ;) Jadę sama ale mam nadzieję, że poznam fajnych ludzi :)

#34 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 22:16

Ja w kawiarni mam pracować ;) Jadę sama ale mam nadzieję, że poznam fajnych ludzi :)

#35 ~Czarodziejkaa~

~Czarodziejkaa~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 21:40

Ja rozwniez chyba do kawiarni,tez jade Sama ,daj namiary na siebie to sie juz poznamy :)

#36 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:29

Jadę z wami fajne dziewczyny jadą, dajcie nr to sie zapoznamy.

#37 ~Czarodziejkaa~

~Czarodziejkaa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 19:38

Nie wiesz czy fajne , czy nie :D a tak serio, to jedziesz ? :P

#38 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 12:23

To super, będziemy razem ;) Moje gadu: 21546380

#39 Hayoo

Hayoo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 16:30

Siema, jadę 23 czerwca. PRACOWAŁAM TAM W ZESZŁYM ROKU. Wg mnie to najlepsza moja dotychczasowa współpraca. Ekipa świetna, ludzie niesamowici, przeżyłam tam najlepsze wakacje w moim życiu, do tego można nieźle zarobić. Nie narzekajcie na warunki mieszkalne bo jedziecie tam do pracy a nie na wakacje do Egiptu z ofertą All Inclusive
. Jest kuchnia, są łazienki, jest gdzie spać. Szef jest zajebisty, można się ze wszystkim dogadać. Oczywiście jest wymagający, ale gdyby nie to i selekcja pracowników biznes nie szedłby tak sprawnie. Jak jakieś pytania to pisać na fejsie

No i apostrofa do koleżanki, która tak negatywnie wypowiada się o tym miejscu : Jak się chce pracować w takich miejscach to trzeba się JAKOŚ prezentować. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!

LINK DO FACEBOOKA -> 

https://www.facebook....37?ref=tn_tnmn

#40 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 11:53

Właściciel jest łobuzem który odszukuje ludzi nie dajcie się zwieźć Dziewczyny młode szczegolnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych