Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w domu - POMOCY!

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:53:18

Witam, poszukuję jakiejś pracy zarobkowej przez internet, przez najbliższe miesiące jestem uziemiony zdrowotnie,a pracować trzeba, jeżeli macie jakieś metody albo pewne strony, proszę dać znać!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:52:46

Witam, poszukuję jakiejś pracy zarobkowej przez internet, przez najbliższe miesiące jestem uziemiony zdrowotnie,a pracować trzeba, jeżeli macie jakieś metody albo pewne strony, proszę dać znać!

Jak jesteś obrotny z głową na karku, weź się za giełdę.
Poczytaj, podszkol się sporo i działaj :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 23:00:08

Cukier się chyba dalej opłaca :)
Była dobra koniunktura ma maslo,
Zaintetesuj się, zarobić można i to sporo

#4 ~Otwórz melinę~

~Otwórz melinę~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 07:02:02

Otwórz meline. Sklepy czesto w okolicy w niedziele i w święta są pozamykane, a ludziom często potrzebny jest alkohol od ręki.
Możesz też handlować spirytusem ze wschodu, tylko musisz uważać bo czesto gliny wpadają. Musisz wiedzieć komu dać w łąpę od czasu do czasu. 
Interes jest intratny, w domku, ciepełko, ale musisz być relatywnie aktywny 24 h na dobę.

#5 ~Damianeq~

~Damianeq~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 12:08:48

Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie projektinwestycyjny.pl

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. 
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na projektinwestycyjny.pl

#6 Misiulka

Misiulka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 432 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 14:42:23

Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie projektinwestycyjny.pl

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. 
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na projektinwestycyjny.pl

I w jakim celu wypisujesz takie bzdety ? A wg Ciebie praca fizyczna to hańba  dla pracującego ?  :ph34r: Gdyby mnie życie zmusiło zarabiałabym uczciwie na wszystkie możliwe sposoby :ph34r:

Gdyby głupota miała skrzydła , latał/a-byś ponad chmurami  :ph34r:

#7 ~Bronek~

~Bronek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 17:53:39

Ja osobiście od ponad roku inwestuję w swoją melinę, już tylko i wyłącznie sprzedaję alkohol, bo domofon już mam naprawiony i zainwestowałem w porządnego judasza w drzwiach.

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem od kolegi, który siedzi w tym fachu od lat. Ostatnio trochę siedział, ale jak wyszedł to przekazał mi całą wiedzę o tym biznesie. To specjalista, który doradzał mi co i jak robić, ale sam do tego już nie wróci, bo jest już wiekowy.
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na tym forum, wystarczy że napiszesz do mnie post z zapytaniem.
Chętnie podpowiem i poradzę co i jak.

#8 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 18:02:51

Bronku, po wiela u ciebie pół lytry czystej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 07:44:18

Tomasz Sekielski kontynuuje akcję "Wyłącz TVP, włącz myślenie". Dziennikarz na Facebooku poinformował o specjalnym konkursie. Jak komentował w zeszłym roku w swoim programie Sekielski, tylko bojkot TVP przez widzów może położyć kres temu, co "dzieje się w telewizji propagandowej".  

"Namawiam was do tego, abyście swoich znajomych, rodzinę, wszystkich przekonywali do tego, by wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby pożyli bez tej telewizji tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda..." - mówił w zeszłorocznym wydaniu programu "Sekielski Sunday Night Live" Tomasz Sekielski. 

“Nikt przyzwoity nie powinien przykładać rąk do tego, co wyprawia telewizja Jacka Kurskiego” - dodawał, zapowiadając akcję "Wyłącz TVP, włącz myślenie".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych