Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w Biedronce

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~piotrek~~

~~piotrek~~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 12:14:48

Witam. Mam pytanie. Po wielu usilnych poszukiwań pracy sezonowej w słupsku została jedyna oferta pracy MBP - praca w biedronce - na kasie, układanie towaru i sprzątanie. Czy ktoś pracował bądź pracuje w biedronce i może coś więcej mi o niej powiedzieć, czy warto decydować się na tą pracę? Słyszałem wiele w mediach o wykorzystywaniu pracowników w biedronkach w Polsce, ale nie wiem jak się ma rzecz w słupsku. Z góry dziękuję.

#2 ~ISKIERKA~

~ISKIERKA~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 12:48:06

Witam. Mam pytanie. Po wielu usilnych poszukiwań pracy sezonowej w słupsku została jedyna oferta pracy MBP - praca w biedronce - na kasie, układanie towaru i sprzątanie. Czy ktoś pracował bądź pracuje w biedronce i może coś więcej mi o niej powiedzieć, czy warto decydować się na tą pracę? Słyszałem wiele w mediach o wykorzystywaniu pracowników w biedronkach w Polsce, ale nie wiem jak się ma rzecz w słupsku. Z góry dziękuję.

moja siostra pracowała w Biedronce i bardzo prace chwaliła.czas pracy dostosowany do pracownika,wynagrodzenie ok.tyle wiem,ale w słupsku nie pracowała,tak że nie wiem jak tam wygląda sytuacja

#3 ~majja~

~majja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 17:39:02

ja pracuje już w biedronce trzy lata i jestem bardzo zadowolona ale to wszystko zależy głównie od kierownika sklepu bo może być cham i wykorzystywać na maxa ale może być taki co stoi za pracownikami

#4 ~majk~

~majk~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 11:37:15

ja pracuje już w biedronce trzy lata i jestem bardzo zadowolona ale to wszystko zależy głównie od kierownika sklepu bo może być cham i wykorzystywać na maxa ale może być taki co stoi za pracownikami

Ja pracowałem ale juz za żadne skarby i za zadne pieniądze bym tam nie wrócił. NIGDY!! jedna wielka ściema!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 17:50:08

A ja od marca czekam na odpowiedź w sprawie pracy i nic- zero reakcji dziwi mnie tylko jedno po co dupę trują i wymagają wysyłania CV przecież tego nikt nie czyta ot a niby taka firma

#6 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:30:22

A ja od marca czekam na odpowiedź w sprawie pracy i nic- zero reakcji dziwi mnie tylko jedno po co dupę trują i wymagają wysyłania CV przecież tego nikt nie czyta ot a niby taka firma

#7 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:32:21

Gdzie znalazłaś oferty pracy w biedronce.Szuka na Kołątaja i na Bałtyckiej i nic nie mogę na ten temat znależć

#8 ~mujer~

~mujer~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 20:13:34

W Słupsku, zapewne tak jak w innych miejscowościach, wszystko zależy od kierownika, ale nadal stosowany jest mobbing, ludzie zestresowani chodzą do pracy, w pracy boją się ze sobą rozmawiać. Tak jak już ktoś napisał, jedna wielka ściema, nic wielce się nie poprawiło.

#9 ~late~

~late~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 16:24:06

ja złożyłam swoja aplikacje w sprawie pracy kilka dni temu przez internet a waznosc tej oferty pracy jest wazna do 7 sierpnia więc mam pytanie kiedy daja znac czy sie dostałam na rozmowę kwalifikacyjną ile trzeba czekac?

#10 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:49:14

Witaj, czy dostałaś już odp.? Pytam bo sama niedawno aplikowałam i sama jestem ciekawa jak długo czeka się na jakąś info.
pozdrawiam

#11 ~late~

~late~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:24:07

Do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi w sprawie pracy.

#12 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:23:43

nie placzcie dziewczyny ze biedronka bo niedlugo bedziecie płakac za nia; owszem jak kierowniczka jest ok to da sie wytrzymac ale jak franca to z bolem brzucha bedziecie tam chodzic; biedronka to koszmar; praca ponad sily i wszystko w biegu i zawsze zle; mnie sie zmienila kierowniczka, byla super dziewczyna, lzej bylo znosic te harówe i wstretnych klientow; a nowa niech ja pieklo pochlonie; zycze wytrwałosci!

#13 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:20:59

biedronka jako pracodawca jest wyzyskiwaczem. wyciska wszystko z pracownika po to, zeby pozniej zwolnic. Kuszą awansem, a jak zrobisz co do Ciebie nalezy po prostu wylatujesz. Radze jak najdalej od nich!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:37:25

Zakładasz pampersa i dajesz :lol:

#15 ~komuna~

~komuna~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:19:24

Przez okres wakacji pracowałem w Ustce w Biedronce, głównie w godzinach 20-6 rano.
Muszę przyznać, że się zdziwiłem. Dbałość o czas pracy, nadgodziny 50%, 100%, dodatek nocny - to wszystko było pilnowane. Praca ciężka, bo przy rozkładaniu towaru z dostaw ale ekipa była fajna a pensja wynagradzała resztę.
Pozdrawiam : )

#16 ~Kubryk~

~Kubryk~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 13:32:08

kiedyś tam pracowałem i nie było tak źle.. tam się bardzo zmieniło od tych początków kiedy rzeczywiście to był obóz pracy. Ale praca w takiej firmie pomaga w przyszłości.. bo jak składałem cv do eniro do sprzedaży to popatrzyli raczej przychylnym okiem ze mam już doświadczenie. Teraz mam nieporównywalnie lżejszą pracę w eniro, ale mógłbym tam nie trafić jakbym nie miał doświadczenia wcześniejszego ;)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 13:35:47

kiedyś tam pracowałem i nie było tak źle.. tam się bardzo zmieniło od tych początków kiedy rzeczywiście to był obóz pracy. Ale praca w takiej firmie pomaga w przyszłości.. bo jak składałem cv do eniro do sprzedaży to popatrzyli raczej przychylnym okiem ze mam już doświadczenie. Teraz mam nieporównywalnie lżejszą pracę w eniro, ale mógłbym tam nie trafić jakbym nie miał doświadczenia wcześniejszego ;)

No jak masz dobre pampersy to spoko :lol:

#18 ~kubryk~

~kubryk~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 13:59:53

ale co spoko? przeciez piszę ze już tam nie pracuję, ale że praca tam przyniosła mi wymierne korzyści ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych