Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Studentka~~

~~Studentka~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 11:25:19

Ludzie co się dzieje z pracodawcami .Jestem studentką w Lęborskiej filii WSAiB i od 3 miesięcy nie mogę znaleźć pracy bo odrzucają mnie za to ,że się uczę albo jestem kobietą czy nie mam doświadczenia . Jak jako studentka mam zdobyć doświadczenie skoro nikt mnie nie chce zatrudnić lub po pewnym czasie zwalnia za to, że wolę iść w weekend do szkoły niż przyjść do pracy. Skoro płacę i na wstępie mówię ,że ukończenie szkoły jest dla mnie priorytetem to dlaczego potem zwalniają za to . Jak młodzi ludzie mają nie uciekać za granicę skoro tak z nami postępują. To jest żałosne. :angry: W każdym większym mieście aż proszą się o studentów a w Lęborku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~swój chłop~

~swój chłop~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 11:51:45

Dlatego zamiast 5 lat studiować wolałem podjąć pracę i zamienić to na 5 lat doświadczenia udokumentowanego świadectwem pracy. Niestety pracodawca potrzebuje pracownika z doświadczeniem a nie niedouczonego durnia po wyższej szkole.

#3 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 12:53:45

Co to w ogóle za szkoła jest. Naprawdę renomowana. Co ty się dopiero obudziłaś jaka jest sytuacja w Lęborku, że młodzi stąd wyjeżdżają za granicę lub szukają szczęścia w większych miastach. Takie miasto, takie życie. Poza administracją publiczną, paroma firmami i bankami tu nie ma żadnych innych możliwości. To szybka jesteś.

#4 ~~Studentka~~

~~Studentka~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 13:45:43

Po pierwsze sam jesteś niedouczonym durniem a po drugie jak byś nie zauważył ja jestem kobietą i nie pójdę do pracy na budowie czy do układania kostki chodnikowej a poza tym większość ucieka bo jak tacy prymitywni ludzie ich otaczają jak ty to spoko . Widzę przyszłości twoich dzieci marnie jak masz takie podejście do życia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 15:28:11

w lęborku jest jedna wielka kicha byłem wszędzie i dzwoniłem i nie ma nigdzie w żadnym zakładzie pracy,a na urząd pracy nie ma o liczyć i tak nic nie znajdą,tragedia!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 16:14:19

w lęborku jest jedna wielka kicha byłem wszędzie i dzwoniłem i nie ma nigdzie w żadnym zakładzie pracy,a na urząd pracy nie ma o liczyć i tak nic nie znajdą,tragedia!!!

Przepraszam bardzo, o jakich zakładach pracy w Lęborku jest mowa? Bo poza urzędem miasta, urzędem skarbowym,szpitalem ,szkołami,starostwem, frytkarnią, urzędem pracy, nic nie wiem o innych zakładach pracy, o ile wymienione wcześniej można nazwać zakładami pracy. Cała reszta to rodzinne spółki miejskie, oraz manufaktury, gdzie praca jest na czarno, za 5 zł. za godzinę. Studentko! Uciekaj z tego dzikiego kraju choćby na Białoruś.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 17:44:46

... Albo od razu mysl nad własnym interesem.

#8 ~~grześ~~

~~grześ~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 18:08:51

Ludzie co się dzieje z pracodawcami .Jestem studentką w Lęborskiej filii WSAiB i od 3 miesięcy nie mogę znaleźć pracy bo odrzucają mnie za to ,że się uczę albo jestem kobietą czy nie mam doświadczenia . Jak jako studentka mam zdobyć doświadczenie skoro nikt mnie nie chce zatrudnić lub po pewnym czasie zwalnia za to, że wolę iść w weekend do szkoły niż przyjść do pracy. Skoro płacę i na wstępie mówię ,że ukończenie szkoły jest dla mnie priorytetem to dlaczego potem zwalniają za to . Jak młodzi ludzie mają nie uciekać za granicę skoro tak z nami postępują. To jest żałosne. :angry: W każdym większym mieście aż proszą się o studentów a w Lęborku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas w miastku potrzebują takiej utalentowanej dziołchy jak Ty..oby tylko blondynka, bo szatynki odrzucaja na wstępnej rozmowie :)
powodzenia

#9 ~mentor~

~mentor~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 20:01:09

szkołą wyższą, w której studiuje powala na kolana, to chyba poziom UJ??, i oburzenie słuszne, dziewczyna spokojnie, jeszcze będą sami Cię błagać:)

#10 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 21:31:50

I nie ma szans na szybka poprawe.Przez dwie kadencje Namyslak i Klata nie zrobili doslownie nic dla poprawy tej sytuacji.Nie przygotowali zadnych terenow pod inwestycje,nie sciagneli nowych inwestorow,slowem nie zrobili nic dla stworzenia miejsc pracy dla takich jak Ty.No moze stworzyli kilkadziesiat miejsc pracy w urzedzie i instytucjach podleglych miasty i starostwu,ale te stanowiska z wiadomych wzgledow przypadly komu innemu,szeroko rozumianej rodzinie i znajomym.Wszystko oczywiscie zgodnie z wola wyborcow.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 21:58:27

Przykłady proszę na zainstalowanie rodziny i znajomych

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 07:29:17

Masz rację, tylko rzucają hasła tak jakby komuna swoimi się nie otaczała :lol: Poza tym ja uważam, że trzeba mieć zaufanie do ludzi na ważnych stanowiskach, też bym zatrudniał swoich gdyby to ode mnie zależało, pod warunkiem, że są fachowcami.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 10:43:06

I nie ma szans na szybka poprawe.Przez dwie kadencje Namyslak i Klata nie zrobili doslownie nic dla poprawy tej sytuacji.Nie przygotowali zadnych terenow pod inwestycje,nie sciagneli nowych inwestorow,slowem nie zrobili nic dla stworzenia miejsc pracy dla takich jak Ty.No moze stworzyli kilkadziesiat miejsc pracy w urzedzie i instytucjach podleglych miasty i starostwu,ale te stanowiska z wiadomych wzgledow przypadly komu innemu,szeroko rozumianej rodzinie i znajomym.Wszystko oczywiscie zgodnie z wola wyborcow.

Nie wiem, czy wiesz, ale nie dalej jak kilka miesięcy temu niedaleko Farm Frites powstała np. największa na Pomorzu chłodnia - też ileś tam miejsc pracy. To tylko przykład, żebys nie gadał, że nic się nie robi. A firmy prywatne tez zwalniają, bo kryzys. Więc nie gadaj, że wszystko wina burmistrza. Zresztą, gdzie nie spojrzę, to mi w postach burmistrz wyskakuje. Robicie sie monotematyczni.

#14 ~marco~

~marco~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 21:02:00

Trudno dyskutowac z kims kto nie zna Leborka.Miejscowi doskonale wiedza w czym rzecz.Przykladow mozna podac wiele.Dla przykladu rzuce kilka nazwisk :Siargiej,Obidzinski,Borek,Piwka Zajaczkowska,Motyll,Wrobel,Lipinski,Gniedziejko czy Referat ds. Promocji itd.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 21:36:17

wyczytałam że trwa nabór do straży pożarnej http://www.wrotapomo...na/kppsp_lebork

#16 ~~Studentka~~

~~Studentka~~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 22:28:16

nie oszukujmy się pracodawcy z Lęborka mają wygórowane wymagania najlepiej ,student z minimalnie 3 letnim doświadczeniem a skąd studenci mają brać doświadczenie jak nie chce się im dać pracy.

#17 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 12:55:27

CO niektórym woda sodowa uderza do głowy nabiorą kredytów na (dofinansowanie )na stworzenie stanowiska pracy a potem mają czowieka za nic-
to że jest duże bezrobocie to nie znaczy że nie macie szacunku do ludzi- wielcy biznesmeni po zawodówkach- pozdrawiam Panią Bogusię z kwiaciarni
kobieta robi wszystko najlepiej, najpiękniej zamiennika brak- wymagania jak niepowiem co w tej instytucji przyuczenia do zawodu nie ma rozmowy kwalifkacyjnej też ........ :lol:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 15:22:52

Myszo, piszcz logiczniej i interpunkcyjniej. Nie wiadomo o co ci chodzi. :huh:

#19 ~a_gosc~

~a_gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 22:39:20

CO niektórym woda sodowa uderza do głowy nabiorą kredytów na (dofinansowanie )na stworzenie stanowiska pracy a potem mają czowieka za nic-
to że jest duże bezrobocie to nie znaczy że nie macie szacunku do ludzi- wielcy biznesmeni po zawodówkach- pozdrawiam Panią Bogusię z kwiaciarni
kobieta robi wszystko najlepiej, najpiękniej zamiennika brak- wymagania jak niepowiem co w tej instytucji przyuczenia do zawodu nie ma rozmowy kwalifkacyjnej też ........ :lol:

TAKIE CWANIAKI PO ZAWODOWKACH MAJA WIECEJ W GLOWIE NIZ NIEJEDEN STUDENCIK. I O WIELE LEPIEJ SOBIE RADZA NIZ CALA RESZTA. A WCALE NIEPRAWDA JEST ZE NIE SZANUJA LUDZI. PRZYNAJMNIE POTRAFIA RYZYKOWAC A NIE SIEDZIEC NA TYLKU I BIADOLIC ZE NIC NIE MAJA I NIE MOGA ZNALEZC PRACY.

#20 ~AURA~

~AURA~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:08:23

Potrzebna Pani do pracy w okresie sezonu letniego w Łebie. Szczegóły tel. 604 597 796.Zapraszam chętnych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych