Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

praca na fermie drobiu

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 08:21

Praca na fermie drobiu w okolicach Kępic tak wiec dla mężczyzn tylko i wyłącznie z okolic!!!
Panowie palący ,obarczeni innymi nałogami , dyscyplinarnie zwolnieni - proszę nie składać ofert.
Warunki płacowe do omowienia , warunki socjalne perfekt .
PILNE
bojol@onet.pl

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 10:40

Praca na fermie drobiu w okolicach Kępic tak wiec dla mężczyzn tylko i wyłącznie z okolic!!!
Panowie palący ,obarczeni innymi nałogami , dyscyplinarnie zwolnieni - proszę nie składać ofert.
Warunki płacowe do omowienia , warunki socjalne perfekt .
PILNE
bojol@onet.pl

Zapewne do wyłapywania kurczaków na ubój. 36 tysięcy kurczaków złapać w ciągu nocy,załadować do koszy i na TIRA . 5 groszy od sztuki na 15-u łapaczy, w smrodzie ,kurzu i pchłach. A potem czekać kilka dni na kolejną taką samą akcję-na telefon.

#3 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 11:10

Zapewne do wyłapywania kurczaków na ubój. 36 tysięcy kurczaków złapać w ciągu nocy,załadować do koszy i na TIRA . 5 groszy od sztuki na 15-u łapaczy, w smrodzie ,kurzu i pchłach. A potem czekać kilka dni na kolejną taką samą akcję-na telefon.

Jak czytam takie wypociny to aż mnie trzepie :wacko:
Chcesz się dowiedzieć na czym polega to złóż ofertę i nie wypisuj d.e.bilizmów!!!
Praca stała , w systemie ośmiogodzinnym , fermy w pełni zautomatyzowane . Co do ilości sprzedawanego drobiu , płatności to oczywiście ty wiesz lepiej więc szkoda pisać .
Tylko jedno się zgadza - kurz i zapach amoniaku , aczkolwiek zupełnie znośny . To nie świńskie fermy , że mokry gnój po kolana . Tu chodzi się w trampeczkach więc i zapach nie jest najgorszy .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 08:10

Chcesz się dowiedzieć na czym polega to złóż ofertę i nie wypisuj d.e.bilizmów!!!
Praca stała , w systemie ośmiogodzinnym , fermy w pełni zautomatyzowane . Co do ilości sprzedawanego drobiu , płatności to oczywiście ty wiesz lepiej więc szkoda pisać .
Tylko jedno się zgadza - kurz i zapach amoniaku , aczkolwiek zupełnie znośny . To nie świńskie fermy , że mokry gnój po kolana . Tu chodzi się w trampeczkach więc i zapach nie jest najgorszy .

Wiesz!!!!!!! Jest takie powiedzenie [każda myszka swój ogonek chwali]więc nie zarzucaj mi wypocin bo ja i wielu moich znajomych doświadczyliśmy właśnie takich warunków pracy i płacy i to nie u byle kogo ,ale u faceta który w latach 1997-2001 tworzył prawo- także prawo pracy. Skoro jesteś w branży -powinnaś się domyśleć o kogo chodzi.

#5 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 10:49

Wiesz!!!!!!! Jest takie powiedzenie [każda myszka swój ogonek chwali]więc nie zarzucaj mi wypocin bo ja i wielu moich znajomych doświadczyliśmy właśnie takich warunków pracy i płacy i to nie u byle kogo ,ale u faceta który w latach 1997-2001 tworzył prawo- także prawo pracy. Skoro jesteś w branży -powinnaś się domyśleć o kogo chodzi.

Rozumiem , że jak czegoś tam doświadczyłeś to wg Ciebie wszyscy z branży tacy są tak? Rozumiem , że jak doświadczysz sytuacji kiedy np. lekarz wystawi błędną diagnozę , albo będzie pijany w pracy to cała branża taka jest tak?
Rozumiem , że byliscie przymuszani / nie wiem może pod groźbą pobicia , zabicia ...../ do tej pracy za 5 groszy tak? Napiszę to raz jeszcze - WYPOCINY!!!
Jak mi coś nie pasuje to po prostu w to nie idę . Nie ma przymusu pracy , to , że pracowałeś Ty i Twoi znajomi u kogoś kto / jak piszesz / tworzył prawo widocznie Wam odpowiadało . Teraz na forum larum , że wyzyskiwacz itp. rzeczy . Trochę powagi!
"Swojego ogonka nie chwalę" tylko składam konkretną ofertę . Nie musisz pod nią podpinać swoich frustracji bo równie dobrze ja mogę napisać , że otrzymywałeś wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania . Może po prostu na więcej nie zasługiwałeś? Fajnie?
A dla Twojej informacji to chętnych jest sporo , ale co z tego ? Ci którzy są konkretni i dobrzy w pracy mają zatrudnienia , a na rynku w przeważającej większości są ludzie , którzy specjalnie do pracy się nie garną . Owszem on by chciał , ale jak patrzę na ilość świadectw pracy i różnych opinii to .........
Pamiętaj , że każdy człowiek ma swoją miarkę , a wrzucanie wszystkich z danej branży do jednego worka to chyba pomyłka.

#6 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 16:31

Skoro nie do łapania kur, to wyłuszcz, jakie obowiązki będzie miał pracownik. Piszesz dużo, ale nie o tym co najważniejsze, więc nie dziw się, że inni się bulwersują. A gość ma rację, ostatnio też o takiej ofercie słyszałam (pracodawca nie ściemniał, tylko walił prosto z mostu), więc nie zarzucaj mu kłamstwa.

#7 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 20:48

Skoro nie do łapania kur, to wyłuszcz, jakie obowiązki będzie miał pracownik. Piszesz dużo, ale nie o tym co najważniejsze, więc nie dziw się, że inni się bulwersują. A gość ma rację, ostatnio też o takiej ofercie słyszałam (pracodawca nie ściemniał, tylko walił prosto z mostu), więc nie zarzucaj mu kłamstwa.

Ty coś bierzesz? Czy może z myśleniem coś nie tak? Nikomu kłamstwa nie zarzucam , a Twoje stwierdzenie , że mam WYŁUSZCZAĆ na forum co pracownik będzie robić to jakieś kuriozum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to ma podany adres e-mailowy i bardzo proszę się skontaktować . Jesteś chyba nie z pełna rozumu jeżeli myślisz , że ktokolwiek kto szuka pracownika będzie publicznie , na tym forum pisał o szczegółach oferty :huh: Zresztą po Twoich postach widzę , że z myśleniem u Ciebie nie najlepiej . Odpuść więc sobie głupi , mentorski ton i udzielaj się gdzie indziej .

#8 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 21:08

A ja sie ciesze, ze na rynku pracy poprawa.
Praca jaka jest to jest ale lepsza taka niz zadna.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 21:13

Wiesz co AGA nie mam zamiaru dłużej polemizować z Tobą w temacie zatrudnienia w tego typu prywatnych z resztą firmach , ale o jedno muszę cię zapytać . Skoro jesteś takim solidnym, uczciwym pracodawcą -dlaczego nie masz stałej ,solidnej załogi , tylko poszukujesz ludzi za pomocą internetu?. Najtańsza metoda? A więc jesteś dusigroszem, a takich należy omijać szerokim łukiem. Powodzenia w biznesie !

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 21:20

Jeszcze jedno Ci powiem AGA. Przy tej okazji dałaś popis przodowania w obrażaniu i lekceważeniu ludzi, obnażając swoją osobowość, i z tego powodu też należy omijać Cię szerokim łukiem.

#11 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 04:38

Jeszcze jedno Ci powiem AGA. Przy tej okazji dałaś popis przodowania w obrażaniu i lekceważeniu ludzi, obnażając swoją osobowość, i z tego powodu też należy omijać Cię szerokim łukiem.

Ja obrazilam Ciebie? Jesteś po prostu bezczelny . Podpinasz sie pod moja ofertę z jakimiś osobistymi doswiadczeniami pisząc , ze pewnie to taka sama praca jakiej doświadczyłeś i jak to neguję to masz czelność pisać , ze obrazam?Lekceważę ? Złożysz ofertę pracy to znaczy , ze jesteś kiepski pracodawca bo szukasz pracownika? CÓŻ to za myslenie?
Polska mentalność - pracodawca to najwieksze zło , wyzyskiwacz , dusigrosz etc.etc.
A oferty są nie tylko w necie , ale trzeba poszukać .
Mnie nalezy omijać tak? I owszem - lenie , nieudacznicy , cwaniacy , pijaki , złodzieje jak najbardziej tak ! Pozostali zawsze mają szanse .

#12 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 05:01

Jest szansa na prace we fermie kurczakow.
Moze to byc szansa zyciowa, pracodawca wyciaga reke
pomocowa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 07:09

Ty coś bierzesz? Czy może z myśleniem coś nie tak? Nikomu kłamstwa nie zarzucam , a Twoje stwierdzenie , że mam WYŁUSZCZAĆ na forum co pracownik będzie robić to jakieś kuriozum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to ma podany adres e-mailowy i bardzo proszę się skontaktować . Jesteś chyba nie z pełna rozumu jeżeli myślisz , że ktokolwiek kto szuka pracownika będzie publicznie , na tym forum pisał o szczegółach oferty :huh: Zresztą po Twoich postach widzę , że z myśleniem u Ciebie nie najlepiej . Odpuść więc sobie głupi , mentorski ton i udzielaj się gdzie indziej .

W tym poście dałaś Agusiu popis swojej bezczelności wobec adwersarzy. Poza tym- twoim zdaniem Polacy to : lenie, nieudacznicy, pijacy, cwaniacy i złodzieje? bo ja twierdzę zupełnie co innego,chociaż takich też nie brakuje i jesteś tego żywym przykładem. Gdybym mieszkał bliżej z pewnością złożyłbym swoją ofertę, bo poszukuję pracy a zapewniam Cię że wielu rzeczy mogłabyś się ode mnie nauczyć.

#14 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 07:41

W tym poście dałaś Agusiu popis swojej bezczelności wobec adwersarzy. Poza tym- twoim zdaniem Polacy to :lenie etc... bo ja twierdzę zupełnie co innego,chociaż takich też nie brakuje i jesteś tego żywym przykładem. Gdybym mieszkał bliżej z pewnością złożyłbym swoją ofertę, bo poszukuję pracy a zapewniam Cię że wielu rzeczy mogłabyś się ode mnie nauczyć.

Skoro jesteś TAK DOBRYM pracownikiem to jakim cudem nie masz pracy? ???
Nigdzie nie napisałam , że WSZYSCY są tacy więc bądź łaskaw pisać dokładnie .Napisałam , że Ci dobrzy pracę mają i o takiego pracownika jest trudno .
Jesteś strasznym ignorantem jeżeli uważasz moje posty za bezczelne , a w swoich tej cechy nie widzisz .
Może i dobrze , że mieszkasz daleko bo z takim podejściem i zarozumialstwem Twoja praca u mnie to maksymalnie próbny okres . A nauki , które rzekomo mógłbyś krzewić na moim podwórku proszę zostaw swoim bliskim , a w szczególności sobie bo jak widzę dużo jeszcze jej potrzebujesz .
Miłego Dnia.

#15 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 12:18

Ty coś bierzesz? Czy może z myśleniem coś nie tak? Zresztą po Twoich postach widzę , że z myśleniem u Ciebie nie najlepiej . Odpuść więc sobie głupi , mentorski ton i udzielaj się gdzie indziej .

Wybacz, ale nikomu ciebie nie polecam, bo po twoim słownictwie można stwierdzić, że jesteś niekompetentnym pracodawcą lub pracownikiem. Do swoich pracowników/współpracowników też tak się odnosisz??? :blink:

#16 ~R@dek~

~R@dek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 12:20

Rozmowa schodzi na inne tory niż powinna. :) Chcecie podyskutować prywatnie? Umówcie się na kawę.

#17 ~karol_tf~

~karol_tf~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 20:51

Rozmowa schodzi na inne tory niż powinna. :) Chcecie podyskutować prywatnie? Umówcie się na kawę.

W KFC :D

#18 ~Sloneczko~

~Sloneczko~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 14:46

witam.potwierdzam co wyzej napisane:)wraz z rodzina zajmuje sie od ponad 30 lat ferma niosek jak i brojlerami:)wtej chwili mamy nioske bo jednak przy brojlerze cena zywca to spada to rosnie wacha sie caly czas.gdy mielismy brojlera placilam ludzia za zaladunek nie 5 gr od sztuki lecz 8 gr.a faktycznie na innych fermach bylo placone jak wyzej czyli 5gr.pozdrawiam

#19 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 22:18

Witajcie,
U nas w wiosce mamy płacone 100 zł od samochodu. (Ciągnik siodłowy+przyczepa) Łapanka trwa 3-4godziny przez ok 3 dni a więc kasa nie najgorsza a przez 3 dni 5 samochodów pojedzie.

A jak dorabiam sobie przy zbiorze jaj w stadzie ok 11 tyś kur to jest 10 na godzine a więc narzekać nie można.

#20 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 14:28

witam .jestesmy ekipą zajmującą sie załadunkiem drobiu w systemie klatkowym jak i kontenerowym.Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, nie ma odpadów ani tzw.uszkodzen.jesteśmy ekipą solidną ,zawsze zjawiamy sie na umówiony termin.Cena do uzgodnienia. tel.606635322.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych