Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca Lębork

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Asiolen~

~Asiolen~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:52:45

Jam jest z ramienia forumowiczów :)

#22 ~Asiolen~

~Asiolen~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:53:09

#23 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:57:48

Bardzo mi miło, ale nie znam Cię, bo jesteś niezarejestrowana/ny. :P :)

Użytkownik Ala2 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 20:17:46

#24 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:27:59

Z pracą jest ciężko.... to fakt. Mi szukanie pracy zajęło jakieś 2 miesiące. Znalazłam ją bez żadnych znajomości. Złożyłam CV- nie spełniając wszystkich wymagań, zaproszono mnie na rozmowę- jedną, drugą i się udało. Nie mając żadnego doświadczenia, zostałam wybrana z kilkunastu osób. Pracuję już tam rok;) i po roku mam przedłużoną umowę na czas nieokreślony.

#25 ~bezrobotna~

~bezrobotna~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 23:13:54

Z pracą jest ciężko.... to fakt. Mi szukanie pracy zajęło jakieś 2 miesiące. Znalazłam ją bez żadnych znajomości. Złożyłam CV- nie spełniając wszystkich wymagań, zaproszono mnie na rozmowę- jedną, drugą i się udało. Nie mając żadnego doświadczenia, zostałam wybrana z kilkunastu osób. Pracuję już tam rok;) i po roku mam przedłużoną umowę na czas nieokreślony.

gratuluję ;)

#26 ~poszukująca~

~poszukująca~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 11:29:29

ja też szukam w lęborku pracy pracowałam w jednym miejscu i musiałam zrezygnowac bo szefostwo zaczeło mnie wykorzystywać i mój czas prywatny najlepiej jakbym 24 godziny była w miejscu pracy. troche opini i właścicieli przez okres pracy poznałam i wiem jak u nich jest i musze stwierdzić ze trzeba bardzo uwazac żey znalesc dobra prace gdzie bedą cię cenic jako pracownika wspierac i motywowac do pracy.

#27 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 13:28:52

szukam opini na temat pracodawcy Dariusza Mor-jest ajentem stacji Orlen

#28 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 16:17:04

w lęborskich wodociągach sa etaty samodzielych kierowników 

#29 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 11:44:09

Hej!Dlaczego w tym Lęborku tak cięzko znalezsc prace.Masakra tu jest

#30 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 11:44:31

#31 ~Załamana~

~Załamana~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 08:03:49

Tez szukam pracy dla 40 plus i niestety nic, cv wysyłam i zero odzewu. Albo jestem za głupia albo za stara. Załamka

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 11:56:42

Przestrzegam wszystkich chętnych przed braniem udziału we wszelkich szkoleniach „Przystanek Praca” organizowanych przez firmę z Wrocławia. Obiecują stypendia szkoleniowe i stażowe, obiecują staże i zwrot kosztów dojazdów,pokryciu kosztów lekarza medycyny pracy, ale kończy się na obietnicach, odsyłaniu klienta do firmy w Kielcach i czekaniu miesiącami...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 11:56:57

Przestrzegam wszystkich chętnych przed braniem udziału we wszelkich szkoleniach „Przystanek Praca” organizowanych przez firmę z Wrocławia. Obiecują stypendia szkoleniowe i stażowe, obiecują staże i zwrot kosztów dojazdów,pokryciu kosztów lekarza medycyny pracy, ale kończy się na obietnicach, odsyłaniu klienta do firmy w Kielcach i czekaniu miesiącami...

#34 ~petra~

~petra~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 08:02:23

Dokładnie - agencje pracy wstawiają pracowników w zasadzie wszędzie. Nigdy nie było w PL za mnie tak łatwo dostać się do znanych marek, a po kilku miesiącach zdobyć bezpośrednie zatrudnienie. Akurat pod tym względem rynek przeszedł diametralną przemianę. 

#35 ~Mio~

~Mio~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:49:26

u wenty praca, jednak robota dla idiotów-płaci  legalnie mało, a reszta pod stołem, potem mała emerytura. oszust jak te POwskie świniaki, robić do oporu, życia(urlopu) zero

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:35:56

u wenty praca, jednak robota dla idiotów-płaci  legalnie mało, a reszta pod stołem, potem mała emerytura. oszust jak te POwskie świniaki, robić do oporu, życia(urlopu) zero

Za 20 lat mała emeryturę będą mieć wszyscy bo nie będzie z czego płacić. Brać to co pod stołem i odkładać samemu.

#37 ~Mio~

~Mio~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:54:14

Za 20 lat mała emeryturę będą mieć wszyscy bo nie będzie z czego płacić. Brać to co pod stołem i odkładać samemu.

o jasnowidz się znalazł, z fusów wróżysz? pracuj do 67 to będziesz miał rajfurze o 3 zł większą emeryturę, czy powtarzasz bzdury....

PKB ponad 5%, ale nawet nie wiesz co to jest!

#38 ~Zen 7~

~Zen 7~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:56:48

o jasnowidz się znalazł, z fusów wróżysz? pracuj do 67 to będziesz miał rajfurze o 3 zł większą emeryturę, czy powtarzasz bzdury....

PKB ponad 5%, ale nawet nie wiesz co to jest!

już miała być 2 emerytura, ale tusk okradł OFE 153 mld zł, tak rządził że gdyby tego nie zrobił to byłoby wówczas gorzej niż w Grecji

#39 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:05:45

Jak narazie to partia kaczyzmu chce zawładnąć kasa jaka jeszcze pozostała w OFE ażeby dać mocherom

#40 ~zet~

~zet~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 09:27:34

Jak narazie to partia kaczyzmu chce zawładnąć kasa jaka jeszcze pozostała w OFE ażeby dać mocherom

w warszawce już dają na zboczeńców, zamiast na szkoły...trzask ino i syf po mieście łazi kwiczy, bleczy, ryczy..

moherom przez "h" bulu analfabeto to tyfus już w dupę zaglądał

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych