Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca Lębork

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 17:59:20

Witam chciałabym sie dowiedziec czy tez macie prablemy ze znalezniem pracy w Leborku. Od ok 2 lat szukam jakiejs stałej pracy i nic, każdy spojrzy na moje CV powie dziekuje i na tym koniec. Nikt nie chce dać szansy i kazdy dziwi sie ze mam małe doświadczenie. W LBK gdzie tylko mogłam zaniosłam CV. Lebork zamiast sie rozwijać widze, że coraz wiecej likwiduje co Wy o tym myslicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 19:51:56

Witam chciałabym sie dowiedziec czy tez macie prablemy ze znalezniem pracy w Leborku. Od ok 2 lat szukam jakiejs stałej pracy i nic, każdy spojrzy na moje CV powie dziekuje i na tym koniec. Nikt nie chce dać szansy i kazdy dziwi sie ze mam małe doświadczenie. W LBK gdzie tylko mogłam zaniosłam CV. Lebork zamiast sie rozwijać widze, że coraz wiecej likwiduje co Wy o tym myslicie?

W poniedziałek bodajże do 16 Namyślak w ratuszu osobiście lud przyjmuje. Idź i zapytaj u źródła dlaczego tu pracy nie ma. Patrząc co Namyślak tam pokończył to widać, że to człek uczony więc pewnie Ci odpowie skąd w ogóle się biorą miejsca pracy i dlaczego ich tu nie ma. Namyślak to najlepszy adresat takiego pytania, wszak od wielu, wielu kadencji z niewielkimi przerwami dobrobyt tu buduje.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 20:17:25

Nie martw się, ja mam to samo;/ Bez znajomości nie ma szans na znalezienie pracy. Wielu moich znajomych ma ten sam problem.
Coraz gorzej się robi w Naszym mieście;/

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 20:43:20

Nie martw się, ja mam to samo;/ Bez znajomości nie ma szans na znalezienie pracy. Wielu moich znajomych ma ten sam problem.
Coraz gorzej się robi w Naszym mieście;/

Oj... to nie tak...
Po prostu nie rozumiecie modelu gospodarczego Lęborka.
Pracę to macie sobie znaleźć sami np. w Trójmieście. Jak już tą pracę znajdziecie to część płaconych przez Was podatków zasili miejską kasę z której to utrzymuje się władzunia i z tej to kasy pobiera wynagrodzenie 11-12 tys. miesięcznie. W zamian za to zadowolona władzunia z tego co zostanie zrobi Wam igrzyska, boiska i lodowiska.
Taki jest model gospodarczy Lęborka.

Jak chcecie inny to trzeba następnym razem trochę ruszyć główką przy urnie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 16:45:49

Oj... to nie tak...
Po prostu nie rozumiecie modelu gospodarczego Lęborka.
Pracę to macie sobie znaleźć sami np. w Trójmieście. Jak już tą pracę znajdziecie to część płaconych przez Was podatków zasili miejską kasę z której to utrzymuje się władzunia i z tej to kasy pobiera wynagrodzenie 11-12 tys. miesięcznie. W zamian za to zadowolona władzunia z tego co zostanie zrobi Wam igrzyska, boiska i lodowiska.
Taki jest model gospodarczy Lęborka.

Jak chcecie inny to trzeba następnym razem trochę ruszyć główką przy urnie.

I głosować na Terenię bo ona nawet w kryzysie cud uczyni :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 17:10:14

I głosować na Terenię bo ona nawet w kryzysie cud uczyni :lol:

A gdzie Ty tam wyczytałeś coś o Tereni? :P
A kryzysem to akurat bezrobocia w Lęborku nie tłumacz, czy był boom czy jest kryzys to bezrobocie tu zawsze o wiele większe średnia dla kraju.
Już bardziej dotychczasową pustogłową władzunię rozliczaj, czy to poprzednią łysą czy obecną kudłatą. Jak się stawia na turystykę w mieście, które nic wartościowego z punktu widzenia turysty nie posiada i w to oraz kościoły i boiska pakuje wszystkie publiczne pieniądze to takie są tego efekty.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:38:22

A kryzysem to akurat bezrobocia w Lęborku nie tłumacz, czy był boom czy jest kryzys to bezrobocie tu zawsze o wiele większe średnia dla kraju.
Już bardziej dotychczasową pustogłową władzunię rozliczaj, czy to poprzednią łysą czy obecną kudłatą. Jak się stawia na turystykę w mieście, które nic wartościowego z punktu widzenia turysty nie posiada i w to oraz kościoły i boiska pakuje wszystkie publiczne pieniądze to takie są tego efekty.

Był Szreder i czerwoni i jakie to miejsca zrobili???

#8 ~ktosik~

~ktosik~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:51:51

Cosik mnie Szrederem pachnie. Wiem, rozumiem,że p. Szrederowi władza się marzy. A niech sobie marzy, na marzeniech świata nie zbuduje i wolnych miejsc pracy nie stworzy i gospodarki nie dzwignie "" spustego to nawet Salomon nie naleje "" a co dopiero .......Tak naprawdę w Lęborku nie na kogo zagłosować, ciagle te same gęby aż na wymioty się zbiera.

#9 ~a jednak~

~a jednak~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 18:54:19

Terenia górą, w końcu kobietę dać do rządzenia, dajmy jej szanse niech sprobujwe, a może ??? sprawdzi się jako burmistrz.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 19:27:28

Terenia górą, w końcu kobietę dać do rządzenia, dajmy jej szanse niech sprobujwe, a może ??? sprawdzi się jako burmistrz.

Wolę nie ryzykować z babą durne toto i niekumate, tylko obroty jęzora ma przyspieszone :lol:

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 19:57:01

Cosik mnie Szrederem pachnie. Wiem, rozumiem,że p. Szrederowi władza się marzy. A niech sobie marzy, na marzeniech świata nie zbuduje i wolnych miejsc pracy nie stworzy i gospodarki nie dzwignie "" spustego to nawet Salomon nie naleje "" a co dopiero .......Tak naprawdę w Lęborku nie na kogo zagłosować, ciagle te same gęby aż na wymioty się zbiera.

Zależy co kto woli. Jeden woli zaryzykować i zagłosować na Szredera a drugi dalej siedzieć w tym Bezmyślakowym gównie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 20:00:00

Hehe... :lol:
A teraz to niby kto rządzi? No fakt, umalowany na liberała teraz ale podejdź i zapytaj Witka gdzie karierę zaczynał. Że niby dawno to było? Wiadomo przecież, że czym skorupka za młodu... :lol: :P

#13 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 15:49:54

hej no ja tez nie mogę znaleźć pracy myślałam o tym aby wyjechać za granice tam łatwiej o prace..mam kilka namiarów ale nie chce sama z kimś zawsze raźniej do nowego kraju

#14 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 15:54:07

hej no ja tez nie mogę znaleźć pracy myślałam o tym aby wyjechać za granice tam łatwiej o prace..mam kilka namiarów ale nie chce sama z kimś zawsze raźniej do nowego kraju

To jadę z Tobą :)

#15 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 16:43:47

To jadę z Tobą :)

A kto będzie, tak jak zwykle, przeglądał forum Lębork.....ja się pytam....??? ;) :P :D

#16 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:03:21

Chyba, że koleżanka na koniec świata chce jechać, wtedy będzie problem :P

#17 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:05:39

Chyba, że koleżanka na koniec świata chce jechać, wtedy będzie problem :P

No to mi ulżyło, że forum Lębork będzie dalej doglądane należycie. :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:48:15

A kto będzie, tak jak zwykle, przeglądał forum Lębork.....ja się pytam....??? ;) :P :D

Jak to kto?, Yktorn.

#19 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:50:48

Jak to kto?, Yktorn.

Ale z ramienia forumowiczów, nie moderatorów. ;) :P :D

#20 ~Asiolen~

~Asiolen~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 18:51:48

I ja też :)