Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca - Freshmarket - przestroga dla młodych

freshmarket praca wyzysk wolontariat

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ostrzerzenie przed pania B~

~ostrzerzenie przed pania B~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 15:24:38

Jeden konkretny wpis. Ja jestem w trakcie takich dzialan , najgorsze jest to ze w tym sklepie pracowaly naprawde wartosciowe dziewczyny.
Obecnie obuz prac .pani B..........zasluguje na najbardziej wredna opinie w slupsku.z wiadomych przyczyn nie napisze wiecej i wiecej.Jeszcze prosze nie dajcie sie tej babie bo ona"z kobieta niema nic wspolnego.szukajcie pracy gdzie indziej tylko nie tam ostrzegam !

#22 ~Pracownica X~

~Pracownica X~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 17:51:18

A ta qrwa powinna dostać kupą w mordę .

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 18:13:47

Jeden konkretny wpis. Ja jestem w trakcie takich dzialan , najgorsze jest to ze w tym sklepie pracowaly naprawde wartosciowe dziewczyny.
Obecnie obuz prac .pani B..........zasluguje na najbardziej wredna opinie w slupsku.z wiadomych przyczyn nie napisze wiecej i wiecej.Jeszcze prosze nie dajcie sie tej babie bo ona"z kobieta niema nic wspolnego.szukajcie pracy gdzie indziej tylko nie tam ostrzegam !

Naucz się pisać po polsku, kup sobie słownik ortograficzny bo nawet na taśmę do ryb się nie nadajesz pewnie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 18:14:55

Ostrzegam wszystkich zwlaszcza dziewczyny . Jeżeli możecie nie szukajcie zatrudnienia u tej pani jeżeli musicie to uważajcie co muwicie wszystko zostanie wysłuchane i obgadane po całym Słupsku.i tak zostaniecie oszukani .ostrzegam !

Słownik w dłoń tłuku !!!

#25 ~lenka 28~

~lenka 28~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 19:36:09

Ja tez ostrzegam osoby ktore chca isc do pracy do fresh marketu na rogu miedzy ulicom kollataja a woj.polskiego tam jest smrud i brud i nie mile bardzo szefostwo ktorzy zatrudniaja pracownikow na czarno i nie wyplacaja pieniedzy i jeszcze potrafia oskarzyc o kradziez nie stety sprawa bedzie o pomowienie i o to ze oskarzyli kogos bez podstawnie dlatego ostrzegam nie idzcie tam do pracy!!!!!!!!

#26 ~ostrzerzenie~

~ostrzerzenie~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 15:36:58

Osrtrzegam przed pania Beata J.obgada cie po wszystkich frechach kazda Ajentka bedzie wiedziala nawet jakie gacie noosisz Uwazajcie co muwicie podsluch jest nad kasa niby dla waszego bezieczenstwa to bzdura. Obgaduja wszystko i wszystkich wlasne kolezanki pracownikow i siostre. To obuz....pracy natyrasz sie i tak zostanie to odpowiednio po Slupsko opowiedziane Uwazajcie. ....

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 18:20:09

Osrtrzegam przed pania Beata J.obgada cie po wszystkich frechach kazda Ajentka bedzie wiedziala nawet jakie gacie noosisz Uwazajcie co muwicie podsluch jest nad kasa niby dla waszego bezieczenstwa to bzdura. Obgaduja wszystko i wszystkich wlasne kolezanki pracownikow i siostre. To obuz....pracy natyrasz sie i tak zostanie to odpowiednio po Slupsko opowiedziane Uwazajcie. ....

Weź do ręki słownik ortograficzny tłuku.

#28 ~klika~

~klika~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 07:20:21

Ostrzegam wszystkich zwlaszcza dziewczyny . Jeżeli możecie nie szukajcie zatrudnienia u tej pani jeżeli musicie to uważajcie co muwicie wszystko zostanie wysłuchane i obgadane po całym Słupsku.i tak zostaniecie oszukani .ostrzegam !

#29 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 09:36:41

Proszę wziąć się za fresh market w Jastrzębiu zdroju na pierwszego mają co tam się dzieje przyjmuje kryminalistów ludzi z ulicy złodziei syf dziękuję

#30 ~włodek~

~włodek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 16:47:29

która robi po cichu......

#31 ~włodek~

~włodek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 16:52:18

Podobno dobrze robi , tylko cichoooooo :ph34r:

która dobrze robi 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:55:51

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.
Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:51:37

...a i owszem, czasami sie i wstawiam, a co ?!   ...alkohol jest dla ludzi, ale nalezy pic go z umiarem...poniewaz alkohol pity z umiarem mozna spozywac nawet w duzych ilosciach.  :lol:

#34 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 19:10:18

A mi żal tych co głosują na PIS, biorą 500+ i są zachwyceni...  :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: freshmarket, praca, wyzysk, wolontariat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych