Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca - Freshmarket - przestroga dla młodych

freshmarket praca wyzysk wolontariat

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~icek z wicek~

~icek z wicek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 13:34:19

Piszę, żeby was przestrzec przed tym pracodawcą, chodzi o nowy market na rogu Al.Wojska Polskiego i Kołłątaja . Praca jest charytatywna (oczywiście na czarno), tzw. zatrudnianie na próbę, po czym rezygnują z ciebie i nie wypłacają żadnej kasy. Jest to niezgodne z prawem, bo nie istnieje coś takiego jak praca na próbę za darmo. Ciekawostką jest to że często zatrudniają na godziny nocne, ale cóż...w nocy nie ma kontroli :)

Także kto ma ochotę popracować za darmochę, bo nie ma nic innego do roboty, to zapraszamy.... 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 17:56:41

Tak to sobie każdy może napisać wiesz? :D
Śmieszne, rozumiem że Ty z konkurencji hihi :P

#3 ~amelks~

~amelks~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 08:48:44

odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wielowieś obsługa pani na mięsie czarna niemiła zawsze minę ma obrażoną,druga pani to pani na kasie jedyna z najlepszych tam sprzedawczyń tyra za 10 miła uczynna ciemna młoda blądynka chyba beata ma na imię,zawsze pyta i o karte i o znaczki do tego ma siłę obsłużyć alkohol zrobić hod doga i obsłużyć drugą kase z uśmiechem na ustach,pani gruba z mięsnego po co takich pracowników tylo się obżera na mięsnym tak jak ta czarna nie miła. pani z kokiem czarne włosy lokowane grażyna miła sympatyczna do tego uczynna,blądynka krótkie włosy nie za gruba trochę ma zeza niesympatyczna,szczupła młoda dziwczyna na kasie z długimi włosami jest ok i została mała blądynka na kasie jest ok małgożata niemiła nie umie klijęta obsługiwac pląta sie na kasie co chwile kogoś woła jak ona jest lepiej nie czekać na autobus bo ucieknie . szkoda tych dziewczyn widać ze są wykorzystywane, 2 osoby na cały sklep masakra.szef powinien sie leczyć bo to jest chore tak duży sklep na tylu pracowników.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 15:28:10

odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)

Wielowieś obsługa pani na mięsie czarna niemiła zawsze minę ma obrażoną,druga pani to pani na kasie jedyna z najlepszych tam sprzedawczyń tyra za 10 miła uczynna ciemna młoda blądynka chyba beata ma na imię,zawsze pyta i o karte i o znaczki do tego ma siłę obsłużyć alkohol zrobić hod doga i obsłużyć drugą kase z uśmiechem na ustach,pani gruba z mięsnego po co takich pracowników tylo się obżera na mięsnym tak jak ta czarna nie miła. pani z kokiem czarne włosy lokowane grażyna miła sympatyczna do tego uczynna,blądynka krótkie włosy nie za gruba trochę ma zeza niesympatyczna,szczupła młoda dziwczyna na kasie z długimi włosami jest ok i została mała blądynka na kasie jest ok małgożata niemiła nie umie klijęta obsługiwac pląta sie na kasie co chwile kogoś woła jak ona jest lepiej nie czekać na autobus bo ucieknie . szkoda tych dziewczyn widać ze są wykorzystywane, 2 osoby na cały sklep masakra.szef powinien sie leczyć bo to jest chore tak duży sklep na tylu pracowników.

#5 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 15:30:21

odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)

#6 ~mąż~

~mąż~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 16:06:12

Witaj synku!Jestem mężem jednej z pań które obsmarowałes w tym pisemku.Beata powiedziała mi kim jesteś,gdzie mieszkasz wiec od tej pory musisz częściej oglądac się za siebie.Wszystkie panie które oplułeś w tym artykule przeprosisz na tym forum i w sklepie(kwiaty i czekoladki).Sprawdzę to osobiście a jeśli nic nie zrobisz to poznamy się osobiście.Mam nadzieję że podejdziesz do tego poważnie. P.S.Zalecam korepetycje z ortografii! 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 19:37:16

Witaj synku!Jestem mężem jednej z pań które obsmarowałes w tym pisemku.Beata powiedziała mi kim jesteś,gdzie mieszkasz wiec od tej pory musisz częściej oglądac się za siebie.Wszystkie panie które oplułeś w tym artykule przeprosisz na tym forum i w sklepie(kwiaty i czekoladki).Sprawdzę to osobiście a jeśli nic nie zrobisz to poznamy się osobiście.Mam nadzieję że podejdziesz do tego poważnie. P.S.Zalecam korepetycje z ortografii! 

Ło karwasz 

#8 ~~amelks~~

~~amelks~~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 21:44:57

Zgłaszam na Policję groźby  i  zastraszenia.

#9 ~mąż~

~mąż~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 16:38:57

Widzę chłopczyku że przeczytałeś mój wpis.Ładnie!Policją możesz straszyć małe dzieci w przedszkolu ha,ha,ha.Chyba nie wiesz że to co napisałeś o paniach z Freshmarketu jest stalkingiem i za to policja może zapukać do twoich drzwi.Świadków jest wielu więc nie podskakuj.Radzę przemyśleć sprawę i podejść do tego jak facet z jajami a nie pisać bzdur o ludziach których w ogóle nie znasz.Zalecam przeproszenie tych pań w sposób który ci podpowiedziałem i wyjść z tego z honorem o ile go w ogóle masz.Jeśli nie wiesz co to stalking zalecam zajrzenie do słownika albo Wikipedii.Jeśli nie słyszałeś takie długiego słowa jak wikipedia to zapytaj w sklepie co to.To mój ostatni wpis na tym forum a następnym  twoim ZŁYM wpisem zajmnę się inaczej.Życzę powodzenia.

#10 ~ym~

~ym~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 04:20:09

Widzę chłopczyku że przeczytałeś mój wpis.Ładnie!Policją możesz straszyć małe dzieci w przedszkolu ha,ha,ha.Chyba nie wiesz że to co napisałeś o paniach z Freshmarketu jest stalkingiem i za to policja może zapukać do twoich drzwi.Świadków jest wielu więc nie podskakuj.Radzę przemyśleć sprawę i podejść do tego jak facet z jajami a nie pisać bzdur o ludziach których w ogóle nie znasz.Zalecam przeproszenie tych pań w sposób który ci podpowiedziałem i wyjść z tego z honorem o ile go w ogóle masz.Jeśli nie wiesz co to stalking zalecam zajrzenie do słownika albo Wikipedii.Jeśli nie słyszałeś takie długiego słowa jak wikipedia to zapytaj w sklepie co to.To mój ostatni wpis na tym forum a następnym  twoim ZŁYM wpisem zajmnę się inaczej.Życzę powodzenia.

stalking to zupełnie coś innego niż wyrażanie swojej opinii lub zdania na dany temat. Radzę poszukać sobie właściwego znaczenia ... 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:28:12

Nie strasz nie strasz bo sie zesr*asz  fetniaku i zajmnij sie lepiej słownikiem ortograficznym ,  lepiej na tym wyjdziesz niedouku wyszło na to , że jesteś półanalfabetą !

#12 ~Gosc na codzien~

~Gosc na codzien~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 15:05:09

A ja uważam ze wielowies jest bardzo fajnym sklepem mile panie i w ogóle !!

#13 Return of the Kat

Return of the Kat

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 873 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:03:02

Ja jestem ojcem synka :D. "Obsmarował' tak jak to widzi. Ja tobie proponuję korepetycje z gramatyki i używania polskich znaków diakrytycznych. Raz je używasz, a raz olewasz. Sayonara 23.

... Chyba nie wiesz że to co napisałeś o paniach z Freshmarketu jest stalkingiem...

No i mamy już definicję "stalkingu" :D. Chyba nikt nie wie już w takim razie co to "stalking" z taką wykładnią jak twoja. Niezły  ciebie "mężuś" :D.

Użytkownik Return of the Kat edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 21:07:16

#14 ~wielbiciel~

~wielbiciel~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 17:26:13

A ja uważam ze wielowies jest bardzo fajnym sklepem mile panie i w ogóle !!

Zgadzam się są fajne a szczególnie taka jedna.

#15 ~wielbiciel~

~wielbiciel~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 17:31:03

Miło mi się robi zakupy we freshu ,jak jestem niezdecydowany to panie zawsze mi poradzą w wyborze

,fajne laski.

#16 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:03:07

Ostrzegam wszystkich zwlaszcza dziewczyny . Jeżeli możecie nie szukajcie zatrudnienia u tej pani jeżeli musicie to uważajcie co muwicie wszystko zostanie wysłuchane i obgadane po całym Słupsku.i tak zostaniecie oszukani .ostrzegam !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:59:02

Miło mi się robi zakupy we freshu ,jak jestem niezdecydowany to panie zawsze mi poradzą w wyborze

,fajne laski.

Straszysz, ze ruchniesz go w kakao? 

#18 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 15:00:03

,fajne laski.

Zawsze tam cukier kupuje i mleko.

#19 ~kukupukurazdwaikutas~

~kukupukurazdwaikutas~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 15:01:21

Zgadzam się są fajne a szczególnie taka jedna.

Podobno dobrze robi , tylko cichoooooo :ph34r:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 21:00:38

Ja nie rozumiem takich skarg na forum :/ Nie zapłacili ci ? to szoruj do PiP i do Sądu pracy. Wystarczy 2 świadków, jakaś fotka grafiku lub Ciebie w pracy i masz wygraną w kieszeni. Nawet bez fotek to się uda. Sędzia wie jak przesłuchać i o co zapytać by wiedzieć czy ktoś rzeczywiście pracował. Mi nie dość że musieli zapłacić łącznie z nadgodzinami z 3 miesięcy, to jeszcze ten czas niby próbny mam zaliczony do stażu pracy, musieli uzupełnić składki na zus itd.

Nie wiem czego się tu bać, serio.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: freshmarket, praca, wyzysk, wolontariat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych