Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca dla samotnej matki?

praca samotna matka mieszkanie pomoc zatrudnienie

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 19:46:19

Witam,

Bardzo chętnie służę pomocą i dlatego chciałabym zaproponować pracę pokojówki w Hotelu Czerniewski*** w Warszawie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt dominikamaul13@gmail.com.

Czy ktoś pracował w tym hotelu  jako pokojowa i może napisać jak jest z zapłatą za prace? bo na innym forum dziwczyna pisała że była 2 dni w pracy i nie zaplacili za te 2 dni. 

#82 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:16:36

Do you need urgent money? We can help!

Do you have problems with your current situation or are you having trouble?
In this way, we'll give you the opportunity to introduce new solutions.
As a rich woman she feels obliged to help people who are trying to give them a chance. Everyone deserves a second chance, and when the government falls, they will have to come from others.
No amount is too crazy for us, and we come to establish maturity by mutual consent.
No surprises, no additional costs, but only agreed amounts and nothing more.
Do not wait longer to comment on this entry. Enter the amount that you want to borrow and we will contact you with all options. contact us today at (pamelarosaflores11@gmail.com)

#83 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:15:37

Witajcie,
mimo, że wątek sprzed kilku lat, postanowiłam go odświeżyć i zapytać, czy któraś z samotnych mam nie chciałaby przyłączyć się do mnie i rozpocząć fajną pracę z domu?

#84 ~penser~

~penser~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 09:10:09

EuroKadra, do nich idźcie. Pewnie, że pracy jest dużo, a nikogo nie powinno interesować to, jaką dana osoba ma sytuację prywatnie. Pod tym względem dużo się zmieniło, warunki zdecydowanie się poprawiły. Chcecie pracy? Na spokojnie coś sensownego znajdziecie. 

#85 ~kempler~

~kempler~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 08:12:05

EuroKadra - praca jest dla każdego, w różnych branżach, na sensownych warunkach. Pewnie, że każdy może coś znaleźć, ale w jakim stopniu to będzie wykorzystane, jest już całkiem inną kwestią. Na pewno jeśli komuś zależy na pracy, to teraz łatwo ją znajduje. Akurat pod tym względem dużo się zmieniło na plus. 

#86 leo15

leo15

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2019 - 03:47:44

Natknąłem się już wcześniej na tego typu propozycję. Jak najbardziej warto z tego korzystać.

#87 ~pakoldo~

~pakoldo~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 08:12:04

Potwierdzam. Wystarczy iść do agencji pracy. Kurde... teraz problemy z pracą? Jeśli komuś zależy na zatrudnieniu, to je ma. Opcji pracy jest całe mnóstwo, w różnych branżach. A jak to się będzie zmieniać z czasem? Trudno powiedzieć, ale akurat pod tym względem rynek cały czas mocno się zmienia i ogólnie - dzieje się. 

#88 ~anika~

~anika~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:02:39

Dziewczyny, moje dzieciaki są jeszcze dość małe, nie jestem samotna, ale mąż często w delegacjach, więc na pracę na cały etat nie mogę sobie pozwolić, a trochę dodatkowej gotówki do budżetu domowego by się przydało. Czy któraś z Was jest może konsultantką w Mary Kay? I może trochę przybliżyć, jak to wszystko wygląda?

#89 ~pigoga~

~pigoga~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:30:48

Dziewczyny, moje dzieciaki są jeszcze dość małe, nie jestem samotna, ale mąż często w delegacjach, więc na pracę na cały etat nie mogę sobie pozwolić, a trochę dodatkowej gotówki do budżetu domowego by się przydało. Czy któraś z Was jest może konsultantką w Mary Kay? I może trochę przybliżyć, jak to wszystko wygląda?

Jeśli nie znasz żadnej konsultantki to najszybciej na ich stronie znajdziesz kto w Twojej okolicy się tym zajmuje. Warto się skontaktować i dowiedzieć na żywo jak to wygląda. Potem musisz kupić zestaw startowy i możesz zacząć działać :) ja sobie chwalę, ja studiach zaczęłam tak dorabiać a potem zamieniło się to w pełnoetatową pracę.

#90 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:37:13

No na pewno jest to dość elastyczna praca, jeśli o godziny chodzi. Nie masz terminów, które Cię gonią, ani targetów do wyrobienia,a to ile zarabiasz zalezy właściwie od Ciebie, ile czasu i energii na to możesz poświęcić. Ja jestem zadowolona. Na początek dobrze by było, zebyś spotkała się gdzieś na miejscu z konsultantką, która Cię wprowadzi w temat. Skąd jesteś?

#91 piter17

piter17

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 18:24:22

Ciekawa opcja to wirtualna asystentka.

#92 ~Etrin~

~Etrin~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:12:46

Słyszałam, że są organizowane jakieś spotkania kosmetyczne i chętnie na takie coś bym się w pierwszej kolejności wybrała, jestem z okolic Katowic. Orientujecie się, czy na początek trzeba zainwestować jakieś pieniądze? zanim zacznie się działać w Mary Kay?

#93 ~Saara Kemi~

~Saara Kemi~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 00:06:49

Czy szukasz pomocy finansowej? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, tylko 3%. Jeśli zainteresowany szybko Kontakt: saara.kemi@gmail.com

#94 ryzor66

ryzor66

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2019 - 09:29:00

Myślę, że warto też trochę poczytać informacji o zakładaniu firmy https://portalwiedzy...-zalozyc-firme/ ciekawie omowiono konta bankowe, formy opodatkowania, kody PKD.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, samotna matka, mieszkanie, pomoc, zatrudnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych