Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca dla samotnej matki?

praca samotna matka mieszkanie pomoc zatrudnienie

92 odpowiedzi w tym temacie

#61 Madlennn

Madlennn

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:13:17

Moja koleżanka miała podobną sytuację. Na początku świetna praca, mąż, dziecko... sielanka. Później mąż ją zostawił, z pracy została zwolniona a dziecko na utrzymaniu zostało, no i ona sama musiała też za coś żyć. Na początku było jej bardzo ciężko ale wpadła na pomysł prowadzenia własnego biznesu, kilku znajomych pomogło jej w jego rozkręceniu, musiała tylko zatrudnić kogoś do tego by zajął się jej księgowością, padło na biuro rachunkowe (chyba najrozsądniejsza z opcji) Wiem,że jak nie ma czasu na plany i realizacje to sobie można pomarzyć a jeść trzeba,ale szukając w międzyczasie można pisać projekty i starać się o dotacje. Powodzenia  :)

#62 ~temida~

~temida~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 16:56:03

A co myślcie o tym, aby zostać niezależną konsultantką Arbonne? Tutaj rekowska.com jest taka propozycja i powiem szczerze, że mi się naprawdę podoba. Oprócz zysku ze sprzedaży są także nagrody motywacyjne.

#63 ~Agataa~

~Agataa~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 11:10:57

Jestem samotna matka z dIeckiem szukam pracy za granica cos ktos?

#64 ~Agataa~

~Agataa~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 11:11:17

#65 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:50:12

Też jestem samotna matka.I wiem jak ciężko jest o pracę w takiej sytuacji. Mam 32 lata i średnie wykształcenie. Obecnie jestem osoba bezrobotna i mimo moich ogromnych starań nie udało mi się nic znaleźć.

#66 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 10:45:17

Cześć ja też jestem samotna matka z 2 letnim dzieckiem a mam dopiero 20 lat , coraz częściej zastanawiam się nad sprubowaniem znalezienia pracy za granica . Tylko sama się boję a we dwie bylo by razniej ;)

hey co slychac nadal szukasz pomocy??tez jestem matka??moze popiszemy na email badz facebooku??jak cos to pisz patrycjatessmer@wp.pl

#67 Loppek765

Loppek765

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:04:53

Jest sporo ofert typu pisanie tekstów itp.

#68 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 22:20:44

Witam tak sie sklada ze mieszkam w Niemczech w Tym miesiacu otwieram swoj lokal Cafe/Billard mam tez dziecko prawie 4 letnie i poszukuje opiekunki do niej jak i rowniez pomocy w lokalu.Jesli jest Pani zainteresowana prosze do mnie napisac na mail patrycjatessmer@wp.pl  Pozdrawiam

#69 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:23:39

Ja także długo szukałam: długopisy, sztuczne kwiaty, klejenie kopert... lub trzyzmianowa praca, na niańkę 1000 zł i 130 zł w kieszeni... Masakra! Ale w końcu na coś trafiłam - to doskonała alternatywa dla osób bezrobotnych, matek wychowujących dzieci, jak również osób szukajacych dodatkowego źródła dochodu. Osoby zainteresowane proszę o kontak mailowy (mpp@o2.pl), przedstawię szczegóły :-)

#70 ~Barry~

~Barry~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 04:56:43

--
Jesteśmy legalną, renomowaną i zarejestrowaną instytucją finansową, oferujemy finansowanie projektów i firm po rozsądnych stopach procentowych w wysokości 4%, finansujemy projekt dla osób fizycznych i firm, nasze kredyty i hipoteki są dobrze ubezpieczone dla maksymalnego bezpieczeństwa i oferujemy szybką i niezawodną Usług dla naszych klientów w kraju i poza nim.
NASZE USŁUGI ZAWIERA:
Projekt finansowy*
Kredyt inwestycyjny *
Kredyty samochodowe *
Pożyczki konsolidacyjne zadłużenia *
Druga hipoteka *
Kredyty firmowe *
Pożyczki osobiste *
Kredyty międzynarodowe *
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach.
Dziękuję i pozdrawiam!
Barry Finance
E-mail: info.barryfinance@europe.com

#71 ~ksenia~

~ksenia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 18:12:10

Zamilcz ,dla dobra wszystkich!

Wolalabym chyba byc z dzieckiem jakos sobie dasz rade ja jakos daje jestem z dwojka dzieci czasem jest ciezko ale jestesmy razem.rozlaka to najgorsza rzecz

#72 ~walker~

~walker~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 08:26:24

Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub ekspansję lub pożyczkę biznesową? Czy zgubiłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Czy jesteś zmęczony poszukiwaniem pożyczek i kredytów hipotecznych, został odrzucony W ich bankach i innych instytucjach finansowych oferujemy każdą formę kredytu osobom fizycznym i prawnym o niskim oprocentowaniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kredytu, skontaktuj się z nami, obiecujemy Oferują najlepszą obsługę kiedykolwiek. Tylko daj nam szansę. Czy potrzebujesz nagłych pożyczek bez zabezpieczenia i bez sprawdzania oszczędności banku. jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki. gdzie umieścił go przez inne firmy. Jestem godny zaufania i wiarygodny kredyt pilny, dajemy kredyt z bardzo niskim odsetkiem. Świadczymy usługi 24 godziny na złe wyniki w banku i nie wiem, gdzie otrzymać pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Przyjdę i pomożę z problemami finansowymi wrócić do mnie z kwotą, którą musisz ........ zajęcie ....... adres. Czas trwania ..... i e-mail. E-mail: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com

#73 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 23:18:43

Czytając twoja opowieść bylam w podobnej sytuacji. Z dwójką dzieci musialam odbić się od dna. Dalam radę. Zaczelam w avon jako matka dwojki malych dzieci. Jestem Koordynatorem sprzedaży. Dzieki avon stalam się niezależna finansowa. Stać mnie aby kupić sobie nowe spodnie. A bylam w takim dnie że nie bylomnie na nic takiego stać. Proszę odezwij się do mnie. Wejdź w link. Powiem ci co robić aby zarobic.
Buziak!

#74 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 23:20:56

Czytając twoja opowieść bylam w podobnej sytuacji. Z dwójką dzieci musialam odbić się od dna. Dalam radę. Zaczelam w avon jako matka dwojki malych dzieci. Jestem Koordynatorem sprzedaży. Dzieki avon stalam się niezależna finansowa. Stać mnie aby kupić sobie nowe spodnie. A bylam w takim dnie że nie bylomnie na nic takiego stać. Proszę odezwij się do mnie. Wejdź w link. Powiem ci co robić aby zarobic.
Buziak!

#75 ~pemkes~

~pemkes~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:07:15

Eurokadra daje teraz etaty z dnia na dzień, w różnych firmach, pracy nie brakuje.

Jaki jest problem? Przez agencję pracy można zdobyć naprawdę sensowne zatrudnienie. Kwestia jedynie wykorzystania pojawiających się okazji i to byłoby na tyle.

A jak wy to widzicie? 

#76 ~frank David~

~frank David~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 09:49:00

OFERTA KREDYTOWA DAJEMY JAKIEKOLWIEK RODZAJE POŻYCZKI ZASTOSUJEMY SOBIE TERAZ, Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki długoterminowej lub krótkoterminowej o relatywnie niskim oprocentowaniu na poziomie zaledwie 3%? Oferujemy pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą, kredyt mieszkaniowy, pożyczkę samochodową, pożyczkę studencką, pożyczkę konsolidacyjną zadłużenia e.t.c. bez względu na wynik kredytowy. Mamy gwarancję udzielania usług finansowych naszym licznym klientom na całym świecie. Dzięki naszym elastycznym pakietom pożyczek, pożyczki mogą być przetwarzane i przekazywane kredytobiorcy w jak najkrótszym czasie, skontaktuj się z naszym specjalistą, aby uzyskać porady i planowanie finansowe. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Karoliussenfinanciallink@mail.com

#77 danielos2323

danielos2323

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 17:32:15

Bardzo przydatne info, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przyda mi się to :)

#78 pioner

pioner

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2018 - 11:34:09

Ja swoje dziecko musiałam zostawić, na szczęście moje rodzice chętnie się opiekują moją córeczką, i wyjechać do Niemiec. Bałam się na początku, ponieważ jechałam tak na prawdę w ciemno, poprzez agencję http://www.eurocare.com.pl/ , nie wiedziałam na co mam się przygotować, w rzeczywistości okazało sie, że nie jest tak tragiczne, dobre warunki, sporo czasu dla siebie, no i wiadomo na wypłatę też nie ma co narzekać. 

#79 ~delicja~

~delicja~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 18:12:55

Jeśli szukacie czegoś na niewielki dorobek i bez większego wysiłku to śmiało mogę polecić epanel.pl. Wypełnianie ankiet, które jest bezstresowe, pozwala pracować w domu i bez żadnych zobowiązań.

#80 ~pedolt~

~pedolt~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 08:10:37

Przecież sytuacja na rynku jest taka, że idziesz do oddziału EuroKadry, a oni ci zapewniają sensowne zatrudnienie w jednej z wielu firm, solidnych firm. To już nie te czasy, że praca tylko dla wybranych. Każdy może teraz znaleźć zatrudnienie i oby tylko tak dalej to wyglądało. Na pewno potencjał rynkowy jest ogromny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, samotna matka, mieszkanie, pomoc, zatrudnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych