Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca dla samotnej matki?

praca samotna matka mieszkanie pomoc zatrudnienie

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 alex7

alex7

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2016 - 15:11:38

Polecam Gorąco sprawdzone strony na których przy niedużym nakładzie czasu można dorobić parę złotych ))  :) :) :)

Polecam !!!!  Strony sprawdzone i Wypłacalne :)))

#42 karolinas

karolinas

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 20 maj 2016 - 14:26:08

Z mojej strony mogę polecić pisanie tekstów na zlecenie. Ja spróbowałam i nie żałuję, do dziś piszę i w ten sposób dorabiam sobie. Nie będę się rozpisywać jak to wygląda, gdzie pisać itd, bo wszystko opisane jest w artykule - http://pracadlamam.c...a-copywriterow/

#43 polcia-43

polcia-43

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 22:21:12

Moja koleżanka jest samotną matką, ale się nie poddała. Otworzyła z kolegą własną firmę na dotację i pracuje z domu. Jak się chce to można. Wystarczy dobry pomysł, pomoc dobrych ludzi i wszystko się da :) Najważniejsze to nie załamywać się !

#44 switpask

switpask

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:13:00

Zgodzę się, nie można się poddawać jeżeli chodzi o pracę, najważniejsze jest doświadczenie. I szczere chęci. Mój kolega ostatnio stracił pracę i myślał, że szybko nic nie znajdzie, ale znalazł świetną dla niego propozycję na stronie z ogłoszeniami o pracę http://www.gowork.pl/praca/szczecin;l Co prawda musi dojeżdżać, ale ma lepsze zarobki niż w ostatniej pracy. Dla kobiet na pewno też się coś znajdzie, nie mało jest pracy biurowej albo komputerowej, a do tego trzeba solidnych i dokładnych osób.

#45 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 22:47:01

Czy potrzebujesz kredytu? Oferujemy pozyczki od 15,000zl do 1,000,000zl w 2% odsetek na-rok, nasza oferta kredytu jest gwarancja 100% i tylko w powaznych klientów. Swiadczymy uslugi takie jak; Kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty, mobilne kapitalowe, pozyczki dzialalnosci, osobiste pozyczki do nas napisac: george_douglas127@outlook.com

#46 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 22:47:49

Czy potrzebujesz kredytu? Oferujemy pozyczki od 15,000zl do 1,000,000zl w 2% odsetek na-rok, nasza oferta kredytu jest gwarancja 100% i tylko w powaznych klientów. Swiadczymy uslugi takie jak; Kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty, mobilne kapitalowe, pozyczki dzialalnosci, osobiste pozyczki do nas napisac: george_douglas127@outlook.com

#47 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:15:06

Poszukuję kogoś do zamieszkania i opieki nad starszą panią. Oferuję dla opiekunki dwa pokoje, wspólną kuchnię i łazienkę, oraz niewielki wynagrodzenie. Oczywiście ja opłacam media. Zainteresowane osoby proszę pisać na maila malgonia8@tlen.pl

#48 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:39:00

Witam,

Jestem mamą 3,5 miesięcznego chłopca. Mam super pracę dla samotnych mam które chcą jak najdłużej pozostać ze swoimi pociechami w domu. Pamiętajmy że dzieciństwa i chwil spędzonych z własnym dzieckiem w domu nikt nam nie wróci, a na pewno żadna z nas nie chce przez całe życie żałować że wróciła do pracy i ominęło ją wiele cudownych chwil i wydarzeń z życia dziecka.
Zainteresowane Mamy proszę o kontakt ewa321-94@wp.pl
nie jestem z żadnej firmy, jestem zwykłą mamą która was rozumie :)

#49 mirrek55

mirrek55

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 15:46:00

Poszukaj jakiś ciekawych ofert, każda samotna matka powinna mieć łatwiej, urząd pracy powinien jej znaleźć niezłe ciekawe oferty pracy. Ostatecznie też możesz skorzystać z szybkich chwilówek http://www.finmarket...zybkie-pozyczki tutaj masz niezłe zestawienie wszystkich firm, najlepszych w sieci jeśli chodzi o szybkie chwilówki !

#50 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:26:41

Witam,

Bardzo chętnie służę pomocą i dlatego chciałabym zaproponować pracę pokojówki w Hotelu Czerniewski*** w Warszawie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt dominikamaul13@gmail.com.

#51 lazienki

lazienki

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:24:00

Samotna matka ma możliwość pracy w domu. Skoro masz komputer to na oferii znajdziesz trochę szans na zlecenia...

http://eurolazienki....rie/edimax-4499

#52 daviesruth

daviesruth

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 20:58:40

Czy myślisz o uzyskanie kredytu? Jesteś poważnie w potrzebie pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś zadłużony? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienie, dajemy pożyczki osobiste, pożyczki i kredyty korporacyjne biznesowych i wszelkiego rodzaju pożyczki w ego 2% udziałów, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej  (davi​​esruthfirm@gmai​​l.com)

#53 JMM Mariusz Lewandowski

JMM Mariusz Lewandowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:59:12

Prosimy o kontakt, być może będziemy Pani w stanie pomóc w znalezieniu pracy:

http://jmm.net.pl/debnicakaszubska/

Telefon: 59 727 33 34

Email:  dk@jmm.net.pl

Pozdrawiamy,

JMM

#54 JMM Mariusz Lewandowski

JMM Mariusz Lewandowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:12:55

Witam...
Piszę tutaj, ponieważ nie wiem już co robić...
Nie liczę już liczby rozesłanych aplikacji ani kilometrów, jakie przeszłam roznosząc moje cv...
Sprawa jest po prostu skomplikowana.
Jestem młodą kobietą z prawie trzletnim dzieckiem, która nie ma wsparcia w rodzinie i usiłuje uwolnić się z toksycznego związku... Obecnie mieszkam u byłego partnera... Kto był w takiej sytuacji ten wie, jak taki stan rzeczy niszczy człowieka od środka i zabija poczucie własnej wartości...
Nie mam pracy, nie mam mieszkania... I czasami myślę, że nie mam już prawa do szczęścia i spokoju...
Jestem zdeterminowana, bo czeka mnie los samotnej matki...
Szukam uczciwej pracy, która pozwoli mi na znalezienie dachu nad głową; wynajem spokojnego kąta dla mnie i dla dziecka...
Uczciwość.
To chyba podstawa... otrzymałam wiele ofert, które niestety nie opierały się na tej "podstawie", bądź wymagały ode mnie zbyt wielkiego poświęcenia, bo poświęcenia własnej godności.
Proszę tylko o pomoc w znalezieniu zatrudnienia... Takiego, które pozwoli mi się uwolnić i zadbać o szczęście... Nie mam wysokich wymagań, szybko się uczę... potrzebuję po prostu względnie pewnej pracy... Czy naprawdę tak o to dziś trudno?
Nie mieszkam w Słupsku, dojazdy mnie mocno ograniczają, ale jak wspomniałam- i tak będę musiała się wyprowadzić.
Posiadam wykształcenie średnie, techniczne w trakcie- zawód stricte związany z informatyką. Mam niewielkie doświadczenie w handlu i opiece nad dziećmi.
Po prostu proszę, aby ktoś pomógł mi odbić się od dna.
pozdrawiam
ti201@wp.pl

Dzień Dobry,

na terenie gminy oraz w wspólnie z gminą Dębnica Kaszubska realizujemy projekt unijny OD STAŻU DO ANGAŻU, którego celem jest aktywizacja ludzi pozostających bez pracy.

Jeżeli osoba ma poniżej 29 lat, zamieszkuje obszar gminy (weryfikowane na podstawie oświadczenia) i spełnia pozostałe kryteria o których piszemy na: http://jmm.net.pl/debnicakaszubska/ zapraszamy do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Oferujemy szeroki katalog płatnych szkoleń zawodowych wynikających z potrzeb uczestnika i płatnych staży oraz opiekę mentora, doradcy i pośrednika, którzy pomogą uczestnikowi podjąć zatrudnienie.

Zapraszamy również firmy z terenu gminy lub okolic do zgłaszania zainteresowania przyjęciem uczestnika naszego projektu do pracy lub wcześniej na staż. Stażysta otrzymujemy od JMM stypendium stażowe.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń i/lub kierowania pytań.

Telefon: 59 727 33 34

Email:  dk@jmm.net.pl

Pozdrawiamy,

Zespół JMM

#55 ~veronica nelson~

~veronica nelson~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 08:36:45

Are you thinking of getting a loan? You are seriously in need of an urgent loan to start your own business? Are you in debt? This is your chance to achieve your desire, we give personal loans, loans and advances corporate activity and any type of loan at 2% interest ego, for more information please contact us via e-mail (@ veronicanelsonloan gmai l.com)

#56 monika77

monika77

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2016 - 13:52:54

hej :)

jeśli jeszcze szukasz pracy to zajrzyj na: praca na kamerkach

a jak będziesz miała pytania to pisz na priva, chętnie pomogę

#57 megy

megy

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 17 październik 2016 - 16:57:18

Warto zerknąć na oferty dostępne tutaj: http://www.opiekunki.aterima.pl

#58 fredrick536

fredrick536

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2016 - 06:35:17

Szukasz kredytu biznesu? pożyczki osobiste, dom pożyczka, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jakichkolwiek powodów. Jesteśmy prywatnych pożyczkodawców, kredytów dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami dzisiaj na (fredrickpetersonloan@gmail.com) i dostać już swój kredyt
Pozdrowienia,
Fredrick Peterson Zespół inwestycyjny

#59 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 00:23:08

co do przedszkola to samotne matki mają pierwszeństwo w przyjmowaniu dzieci do przedszkola. wiem bo sama jestem samotną matką.

#60 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 00:24:34

co do przedszkola to samotne matki mają pierwszeństwo w przyjmowaniu dzieci do przedszkola. wiem bo sama jestem samotną matką.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, samotna matka, mieszkanie, pomoc, zatrudnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych