Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca dla samotnej matki?

praca samotna matka mieszkanie pomoc zatrudnienie

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 Katarzyna G8

Katarzyna G8

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 10:25:11

a moze jakaś praca pzrez internet? Obecnie praca online staje się coraz popularniejsza, np. zarabianie na allegro, a większe zyski i pewnosc oraz bezpieczeństwo zapewnić mogą

przesyłki kurierskie tanie

Użytkownik Katarzyna G8 edytował ten post 18 sierpień 2014 - 10:26:33

#22 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 17:15:03

Online by była pewnie najlepsza. Siedzi się w domu i w wolnym czasie pracuje. Moja siostra tak pracuje od kilku miesiący, a zaczęło się od zlecenia znalezionego na stronie pracastala.pl

#23 amberus

amberus

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:21:47

O pracę i w dodatku dobrą nie jest łatwo i to wiemy. Praca dla samotnej matki nie może byc absorbująca, ma przecież swoje obowiązki. To musi być praca z rodzaju dodatkowych z mozliwością wykonywania tak w domu w wolnej chwili poprzez internet jak i w realu czyli nawet idąc po zakupy do sklepu.  Zaimuje się dorabianiem poprzez internet od ok. 2 lat. Efektem tego jest uzbieranie się różnych ofert na 6 moich stronach. Czyli już wiecie że coś na ten temat wiem. Tu w tym przypadku zaoferuję taką pracę co spełnia powyzsze warunki. Jest nie tylko dla samotnych matek, ale też dla emerytów, rencistów czy osób nie pełnosprawnych.  Oferta jak i firma sprawdzone. Nie mają żadnej złej opini [ i za pewne nigdy nie będą mieli ] Tu połączono zdrowie z biznesem.  Dodam też że pomagam skutecznie każdej osobie bez wyjątku. Tu wystarczą chęci. Jeśli je masz - masz pracę na lata. Proszę poczytać - www.lamininazdrowie.pl.tl   Zapraszam i pozdrawiam Janusz.

#24 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 00:46:12

Korki, pisanie pism urzędowych, ocenianie stron internetowych.

#25 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 19:44:48

Cześć ja też jestem samotna matka z 2 letnim dzieckiem a mam dopiero 20 lat , coraz częściej zastanawiam się nad sprubowaniem znalezienia pracy za granica . Tylko sama się boję a we dwie bylo by razniej ;)

#26 ~camchatki~

~camchatki~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:46:34

Tutaj masz forum o pracy na kamerkach camchatki.eu Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji jak zacząc sama bez studia. Zawsze możesz też poprosić o pomoc na camchatki.eu

#27 hanianow

hanianow

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 12:23:50

Spróbuj znaleźć coś zdalnego. Wtedy będziesz mogła pracować w domu. Myślę że to świetne rozwiązanie dla samotnych rodziców.

#28 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:14:52

Witam. Mam na imię Patrycja, mam 20 lat i jestem samotna matką. Bardzo interesuje mnie współpraca z panstwem

#29 dynamical

dynamical

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 28 październik 2015 - 15:06:29

A może spróbuj szukać w inny sposób. Czasem wysyłamy setki aplikacji, które zostają odrzucane, bo popelniamy w nich bląd lub tez wszędzie wysyłamy to samo. Ja ci radzę postawic na profesjonalne CV. wiem, że są firmy, które się w czyms takim specjalizują, np. taka: https://kreatorzykariery.pl

#30 Mirosław

Mirosław

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 15:26:31

Ja nie uważam, żeby to czy jest się samotną matką czy szczęsliwą żoną wpływało na znalezienie pracy. Przecież nie masz w dokumentach napisane, że jesteś matką, a tym bardziej, że samotną. Dobrze przypatrz się swojej aplikacji, polecam stworzyć profesjonalne cv https://kreatorzykariery.pl/ oni potrafią tak wyciągnąć najlepsze cechy, że na pewno zostaniesz zauważona. A jak już znajdziesz prace to reszta na pewno się poukłada, zobaczysz

#31 dynamical

dynamical

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 09:32:56

Nie użalać się na  sobą. Na pewno wszystko da się jakoś rozwiązać. Spróbuj się gdzieś zatrudniać nawet za najniższą krajową. Zawsze masz szanse, ze cie zatrudnią, a po czasie awansujesz.

Dobra toga sędziowska: http://estili-togi.pl

#32 mmarketer

mmarketer

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 18:35:24

Tu: www.mamamarketing.pl jest dobry przykład na to, że mama z dziećmi może sobie poradzić. Zapytajcie - może ma jakieś zlecenia.

#33 ~propozycja pracy~

~propozycja pracy~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 18:53:20

Taniec erotyczny / striptiz w Adamku.

Praca 2 razy w tygodniu, po 25 minut.
Platne po striptizie 150 zl, czyli razy 8 to 1200 zl na miesiac.
Jest tez mozliwosc dorobienia po striptizie, ale o tym to juz u pracodawcy w Adamku.
Zapraszamy wszystkie panie, w wieku od 18 do 36 lat.
Mile widziane doswiadczenie w zawodzie, ale niekonieczne.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 20:35:34

Taniec erotyczny / striptiz w Adamku.

Praca 2 razy w tygodniu, po 25 minut.
Platne po striptizie 150 zl, czyli razy 8 to 1200 zl na miesiac.
Jest tez mozliwosc dorobienia po striptizie, ale o tym to juz u pracodawcy w Adamku.
Zapraszamy wszystkie panie, w wieku od 18 do 36 lat.
Mile widziane doswiadczenie w zawodzie, ale niekonieczne.

Jestem zainteresowana ale mam 60 lat - czy to problem ?

#35 ~propozycja pracy~

~propozycja pracy~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 21:14:14

Jestem zainteresowana ale mam 60 lat - czy to problem ?

Zapraszamy, a czy te 60 lat to problem zobaczymy. Ocenimy to jak do nas przyjdziesz.

#36 melasa

melasa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 12:46:23

Spokojnie dasz sobie radę znam sporo mam które zarabiają w internecie tylko trzeba wiedzieć co potrafisz i mieć firmę by robić to legalnie  :) a nie w szarej strefie jak 80% freelancerów  :) tylko tak zdobędziesz prawdziwych klientów, którzy nie odejdą po miesiacu i nie zostaniesz bez niczego  :) ale jak masz już firmę to lux, czy program do obsługi księgowej też masz? jak nie to mogę ci polecić wfirma https://wfirma.pl/ bardzo fajny i prosty w obsłudze program, na pewno dasz sobie z nim radę no i ogromy plus - jeden z najtanszych w sieci  :)

#37 Radosław91

Radosław91

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:21:27

Współczuję ci sytuacji, a zwłaszcza, jak widzę te odpowiedzi proponujące pracę przed kamerkami czy inne szemrane zajęcia dla naiwnych. Choć będzie to trudne, by znaleźć pracę w Polsce, nie poddawaj się. Ale i tak jesteś w komfortowej sytuacji, jeśli interesujesz się informatyką. Na zawody związene z informatyką jest popyt. Jeśli jeszcze siedzisz w domu i szukasz pracy, nie marnuj czasu na wysyłanie setek CV! W tym czasie naucz się jakiegoś języka programowania czy stylowania, stawiania prostych stron WWW, obsługi WordPressa czy sklepu on-line. W necie pełno jest darmowych poradników i pełno stron, na których jest wszystko, co potrzebne do nauki. Celuj w pracodawców, którzy są z tej branży. Zrób listę pracodawców IT i zastanów się, jakie umiejętności były dla nich atrakcyjne. Może programowanie, stylowanie, pisanie tekstów, obróbka grafiki, kampanie reklamowe w Google AdWords (certyfikat możesz zrobić za darmo przez internet). Jest wiele dróg i jak się zmobilizujesz i zrobisz coś ze sobą dla dziecka, to na pewno coś odnajdziesz. Powodzenia!

#38 PannaJoannaG

PannaJoannaG

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 11:19:45

Nie zazdroszczę samotnego wychowywania malucha :( Ale mam nadzieję, że jakoś dajesz sobie radę! A jeśli nadal szukasz pracy, to bardzo polecam firmę Kruk. Jestem u nich doradcą terenowym (praca z ludźmi, pomagasz rodzinom wychodzić z długów). Daje mi to dużo satysfakcji, a przy okazji dużą elastyczność przy planowaniu grafiku. Dlatego myślę, że u Ciebie też ta posada mogłaby się sprawdzić. Jeśli jesteś zainteresowana, to zobacz aktualne ogłoszenia na ich stronie: http://pl.kruk.eu/pr...ony-polski.html

#39 alex7

alex7

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2016 - 15:00:53

Polecam Gorąco sprawdzone strony na których przy niedużym nakładzie czasu można dorobić parę złotych ))   :) :) :)

Polecam !!!!  Strony sprawdzone i Wypłacalne :)))

#40 alex7

alex7

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2016 - 15:06:23

Polecam Gorąco sprawdzone strony na których przy niedużym nakładzie czasu można dorobić parę złotych ))  :) :) :)

Polecam !!!!  Strony sprawdzone i Wypłacalne :)))

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, samotna matka, mieszkanie, pomoc, zatrudnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych