Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pożyczki bez zabezpieczenia

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marjan~

~Marjan~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:48:49

pożyczki bez zabezpieczenia. potrzebujesz pieniędzy na biznes, inwestycje lub na własny użytek? to jest gdzie zdobyć te pieniądze. stopa procentowa wynosi 3% rocznie, a zatwierdzenie jest szybkie. wyślij zapytanie teraz, jeśli jesteś zainteresowany. kwota waha się od 12,500 zł - 50 000 000 zł. uprzejmie wypełnij poniższe informacje
Nazwa:
Kwota kredytu:
czas trwania pożyczki:

#2 patryk2310

patryk2310

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:11:25

pożyczki bez zabezpieczenia. potrzebujesz pieniędzy na biznes, inwestycje lub na własny użytek? to jest gdzie zdobyć te pieniądze. stopa procentowa wynosi 3% rocznie, a zatwierdzenie jest szybkie. wyślij zapytanie teraz, jeśli jesteś zainteresowany. kwota waha się od 12,500 zł - 50 000 000 zł. uprzejmie wypełnij poniższe informacje
Nazwa:kredyt
Kwota kredytu:13000
czas trwania pożyczki:48

#3 damian1111111

damian1111111

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:17:53

hmm.. polecam zerknąć na ten artykuł http://www.lista-fir...czenie-pozyczki

#4 Hadrian754

Hadrian754

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 30 maj 2018 - 00:46:00

Pożyczka z takich firm to niemal zawsze jakieś kłopoty. Uważam,że kredyt bankowy jest najlepszym rozwiązaniem kiedy brakuje pieniędzy. W https://habzafinanse.com.pl/
można załatwić wszystko w jednym miejscu, przedstawią najlepsze oferty banków i pomogą w załatwieniu formalności. Negocjują warunki,kiedy jest trudno o przyznanie kredytu.

#5 ~semsen~

~semsen~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:07:05

Ile wynosi rrso, bo to ona stanowi o rzeczywistym koszcie? W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę na dowód ze spłatą w 24 ratach a rrso wynosi 2,88%. Taka pożyczka jest rzeczywiście tania.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 11:36:28

Ile wynosi rrso, bo to ona stanowi o rzeczywistym koszcie? W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę na dowód ze spłatą w 24 ratach a rrso wynosi 2,88%. Taka pożyczka jest rzeczywiście tania.

Nie zawsze rrso stanowi o rzeczywistym koszcie. Nie można np. porównać pożyczki na 30 dni z kredytem na 12 miesięcy.

#7 jolunia18

jolunia18

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 19:02:01

Takie szybkie pożyczki kojarzą mi się z kłopotami, może warto pomyśleć o kredycie? To zdecydowanie bezpieczniejsza opcja. W Habza Finanse na pewno znajdą ofertę kredytu dopasowaną do potrzeb klienta, także dla osób zadłużonych. Warto o tym poczytać https://www.habza.co...trudne-kredyty/
doradcy zapoznają się z sytuacją i pomogą w załatwianiu formalności.

#8 kala13

kala13

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 01 październik 2018 - 18:39:35

A ja uważam że jeżeli dobrze zapoznamy się z ofertą i podejmiemy decyzję z głową to nie ma się czego bać. Sama mam kredyt w kredyt123 bo po długim zapoznawaniu się z ofertami ich ofertę uznałam za najlepszą. Bo oferują nie tylko wysokie kwoty kredytowania, niskie oprocentowanie to także szybką decyzję. 

#9 Adam321

Adam321

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 17:19:07

Najlepiej to porównać poszczególne oferty w rankingach i zapoznać się z opiniami. Można to zrobić na przykład tutaj https://centrumpozyczek24h.pl/ :) myślę, że naprawdę warto

#10 Tadusz_Norek

Tadusz_Norek

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 17:56:22

Opinie na pewno pomogą wybrać taką pożyczkę. Patrz na całkowity koszt pożyczki lub jej rrso w porównaniu z innymi.

kredytyporownywarka.pl

#11 gonzo_sulejowek

gonzo_sulejowek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:50:44

Bo z tymi pożyczkami to jest różnie. Zależy na jaką kwotę, na jaki okres i czy ze spłata ratalną. Ja preferuje tylko pożyczki na raty i innej opcji nie biorę w ogóle pod uwagę, nawet gdyby mi obiecywali złote góry. Mam jedną pewną firmę dziesiatka i tylko z nich korzystam. Ale nie bronię nikomu zaryzykować i wziąć taką niby darmową, która musi nieźle działać na psyche. Co kto woli, ważne żeby spłacić i się nie wkopać w kłopoty. Dla mnie ratalna pożyczka jest zawsze bezpieczniejsza bo łatwiej jest skombinować te stówkę na ratę niż wyjąć całe 4 tys. na raz.

#12 fokusik

fokusik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:42:21

i co z takich pożyczek? Chwila przyjemności z zakupów, a potem płacz i zgrzytanie zębów, bo trzeba to jakoś spłacić. Dlatego są te zabezpieczenia by do takich sytuacji nie dochodziło...

---

https://www.focusonforex.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych