Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka W kredito24 opinie

Pożyczka w kredito24 pożyczka Kredito 24 opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 wuzetka

wuzetka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2018 - 18:30:23

Widzę, że temat został w pełni przedstawiony. Dzięki za propozycję, na pewno je przejrzę.

#42 robertom

robertom

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2018 - 17:32:59

Szybkie pożyczki nie są najlepszym rozwiązaniem. Można mieć później sporo kłopotów z tego tytułu

#43 malrer44

malrer44

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2018 - 19:12:36

Właśnie zastanawiałem się nad podobną kwestią. Dzięki za ofertę i propozycje.

#44 ostry70ok

ostry70ok

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 13:17:06

Łatwe pożyczki zwiastują sporo kłopotów. Bardzo odradzam brania takich kredytów.

#45 rafka

rafka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 17:36:06

Ja jestem daleka od brania pożyczek przez internet, jednak czuję się bezpieczniej rozmawiając o tym z człowiekiem z banku. Zresztą jak tylko mogę to raczej wybieram kredyt jako formę finansowania bo jest tańszą opcją. Zresztą całe moje finanse są w banku: ****** i zawsze mam pewność, że doradca mi odpowiednio dobierze produkt co do moich możliwości i wymagań.

#46 Miła1

Miła1

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:30:19

Eee.. co w ogóle robi tutaj jakiś komentarz o laptopie? W wątku o pożyczce? Nie ogarniam..
A co do tej firmy pożyczkowej to nie znam, ale przypomniała mi się firma, do której udała się moja siostra. Mianowicie była to firma kredyt1000 i no może nie udała się do nich, bo to przez internet, więc po prostu złożyła wniosek online. Byłam przy niej wtedy, żeby dodać jej odwagi, bo żadna z nas wcześniej nie brała pożyczki. Ale ogólnie straszne to to nie było.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pożyczka w kredito24, pożyczka, Kredito 24, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych