Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka W kredito24 opinie

Pożyczka w kredito24 pożyczka Kredito 24 opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 pettardda

pettardda

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 12:23:09

Według mnie najlepiej porównać wiele firm i skorzystać z najlepszej dla siebie opcji pożyczki ! Ja ostatnio porównywałam na  [SPAM]

i niezłe zestawienie zrobili, nie koniecznie najtańsza jest najlepsza !

#22 MarlenaaP

MarlenaaP

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 21:27:23

Uważam, że kredito24 to firma, którą można polecić. Nie jest tak źle jak niektórzy mówią. Pieniądze szybko, opłat nie jest aż tak dużo - ale wiadomo pożyczka kosztuje. Polecam też zobaczyć opinię na stronie  [SPAM] bo piszą tam osoby które są zadowolone ale również te, które mają coś negatywnego do powiedzenia. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 10:31:30

Kredito24 według mnie ma trochę drogie te pożyczki.

#24 Jozes

Jozes

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2016 - 18:45:58

A ja polecam  [SPAM] -szybko i łatwo.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 21:16:43

Polecam Millenium

#26 tomek34

tomek34

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:59:42

Mi osobiście firma nie pasuje, bo nie udziela chwilówek od 18 lat, tylko wymaga ukończenia 21 lat.

#27 ~TOMASZ~

~TOMASZ~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 10:01:23

UWAGA NA KREDITO 24 STOSZUJĄ OSZUSTWA FINANSOWE W POSTACI SPRYTNYCH SZTUCZEK ABY WYCIĄGNCC OD KLIENTA JAK NAJWIĘCEJ WYGLĄDA TO TAK ŻE WPISUJESZ KWOTE NP 1000 ZŁ  NA 8 DNI SYSTEM WYLICZA PROWIZJE NP 100  AKCEPTUJESZ DOSTAJESZ ODPOWIEDZ ŻE MO CI POŻYCZYC NA 8 DNI ZA 100 ZL ALE TYLKO 800ZŁ NO I ALBO ALBO DODATKOO MOŻE BYĆ SYTUACJA  ŻE PO OŚMIU DNIACH KIEDY CZAS SPŁACIC POJAWI SIĘ WIĘKSZA KWOTA PROWIZJI  NO ALE PRZECIEŻ MASZ INFORMACJE  W MAILU  O KOSZTACH  UPSS NIE DOCZYTAŁEM TZW; "MAŁYM DRUCZKIEM " WIĘC MIEJ  CIE SIĘ NA BACZNOSCI 

#28 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 13:18:47

Dużo jest świetnych firm pożyczkowych gdyż większość działa jak Dobra Pożyczka, której nazwa stała się skądinąd inspiracją dla nazwy Dobra Zmiana.

#29 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 12:55:20

Jak usunac konto w kredito24 ??

#30 Bratek4

Bratek4

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 12:23:36

Całkowita analizę i opinie znajdziecie na stronie  [SPAM]

#31 jopek91

jopek91

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 16:28:17

Moim zdaniem wszystkie pożyczki to totalny bezsens. Lepiej sie wstrzymać lub pozyczyc od rodziny. A nie potem placic ogromne odsetki.

#32 ~bombers~

~bombers~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:00:19

Patrz też ofertę Mikro Rata - tam mają wyższe kwoty pożyczek i przede wszystkim na dłuższe okresy. Tj. możesz spłacać dług np. przez 2 lata, a nie oddawać po miesiącu. Może kwoty nie są jakieś astronomiczne, bo do 5 tysięcy, ale to już więcej niż ten tysiąc, który daje zdecydowana większość firm, co nie?

#33 Kuba1414

Kuba1414

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 14:16:07

Niewiarygodne.
Słyszy się o takich historiach w mediach, ale dopóki człowiek sam czegoś nie doświadczy, to nie przywiązuje do nich większej uwagi.
Na moją mamę w 2015 roku ktoś wziął pożyczkę w niejakim kredito24, posiadając zaledwie jej imię, nazwisko i nr PESEL. To wszystko. Bez dowodu osobistego, bez podpisu, bez żadnych dodatkowych danych, z fałszywym adresem. O sytuacji mama dowiedziała się przy próbie dokonania zakupów. Środki na rachunku bankowym zostały zamrożone, a wypłata zajęta przez komornika. Teraz, bez dostępu do pieniędzy, całą sytuację trzeba odkręcać odwiedzając kolejno policję, bank, kancelarię i czekając przynajmniej do następnego tygodnia. Niestety, firmy pożyczkowe żerują nie tylko na osobach, na które dług zaciągnięty został bez ich wiedzy, ale przede wszystkim na osobach znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji życiowej (czym sami chwalą się na swoich stronach), a następnie okazuje się, że dług jest niemożliwy do spłaty, odsetki rosną, zaczyna się windykacja... a RRSO, które można dostrzec na stronie kredito24.pl małym drukiem, wynosi 3468%. Serdecznie "pozdrawiam" kredito24.pl.
Przestrzegam wszystkich. Tych, którzy biorą pożyczki i tych, którzy unikają ich, jak ognia. Rejestrujcie się w BIKu i pilnujcie swoich finansów, choć i tak nie jest to gwarancja bezpieczeństwa.

#34 propabilistyk

propabilistyk

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 19:47:36

Kuba1414, takie przypadki zdarzają się też w bankach i innych firmach pożyczkowych. Oszuści mają swoje sposoby na wyłudzanie kredytów i pożyczek. Najgorsze jest to, że nasze dane osobowe są sprzedawane pomimo zakazu. Warto zauważyć, że na rynku działa ponad 20 firm pożyczkowych, które oferują promocje zwane "darmową pożyczką", których listę można znaleźć  [SPAM] Wiem, że wiele osób błędnie interpretuje taką promocję i myśli, że skoro jest "darmowe" to nie będzie trzeba zwracać pieniędzy. Chodzi o to, że oddaje się tyle ile pożyczyło i ciężko uznać taką ofertę za złą. Skoro na rynku jest 20 takich firm to teoretycznie można zaciągnąć 20 takich chwilówek...

Dużo jest świetnych firm pożyczkowych gdyż większość działa jak Dobra Pożyczka, której nazwa stała się skądinąd inspiracją dla nazwy Dobra Zmiana.

Dobra pożyczka to była gruba sprawa. Prawie jak AmberGold. Dziwne, że wystarczyło by zmienili parę razy nazwę (na pewno była Polska Korporacja Finansowa Skarbiec) i interes nadal się kręcił.

#35 mitkag

mitkag

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 15:57:54

Ja bym nie brał takich pożyczek :P

#36 E.Mora

E.Mora

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2017 - 10:01:32

Zapraszam na blog  [SPAM]. Znajdziecie w nim informacje na temat pożyczek ze szczególnym uwzględnieniem kobiecych potrzeb. Pozdrawiam.

#37 amellia92

amellia92

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 17:17:30

Ja miałam taką sytuacje, że próbowałam w wielu firmach pożyczkowych, w vivus także, ale wszędzie odmowa mimo, ze nie mam złej histori w bik, ale wkoncu udalo sie w pandamoney.ml

#38 patryk222

patryk222

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 17 luty 2018 - 00:27:50

Ja proponuję skorzystać z  [SPAM] przede wszystkim dlatego, że mają świetne opinie i bardzo dobre warunki pożyczek. Można sobie wszystko sprawdzić. Wniosek wypełnia się szybko, a decyzja jest od razu.

#39 Galetka32

Galetka32

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2018 - 08:32:19

Nowa oferta pożyczek pozabankowych na xxxxx to korzystne warunki, niewiele formalności i możliwość rozłożenia pożyczki na raty. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz internetowy, podasz kwotę pożyczki i liczbę rat, w jakich chciałbyś ją spłacić. Na decyzję pożyczkową czeka się wyjątkowo krótko, a cała kwota trafia na konto pożyczkobiorcy w ciągu bardzo krótkiego czasu. Naprawdę warto skorzystać.

#40 kams_17

kams_17

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2018 - 11:29:53

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie bardzo będę w stanie tutaj pomóc...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pożyczka w kredito24, pożyczka, Kredito 24, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych