Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka W kredito24 opinie

Pożyczka w kredito24 pożyczka Kredito 24 opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:51:55

Potrzebna mi pożyczka i zastanawiam się nad firmą Kredito24 - czy ktos może powiedzieć coś więcej na temat tych pożyczek? 

Czy warto tam brac pożyczkę? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 09:59:23

Według mnie to Kredito24 ma trochę drogie te pożyczki. 

ja ostatnio skorzystałem z takiej pozyczki na 500 złotych na POŻYCZKI KASIASTO - tam nawet biku nie sprawdzali i oferta znacznie tańsza. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:11:52

Potrzebna mi pożyczka i zastanawiam się nad firmą Kredito24 - czy ktos może powiedzieć coś więcej na temat tych pożyczek? 

Ja także nie polecam Kredito24 - co prawda strona ładna, kolorowa ale koszty wysokie także lepiej korzystać z innych firm. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 07:06:13

A korzystał ktoś z rat w Kredito 24? 

Czytałem, że to jedyna chwilówka która oferuje coś na raty... 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 13:09:05

Ja także nie polecam Kredito24 - co prawda strona ładna, kolorowa ale koszty wysokie także lepiej korzystać z innych firm. 

Nie należy sugerować się kolorową stroną ta jest najmniej ważna

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 10:41:40

Raty w Kredito jak dla mnie trochę drogie - może i faktycznie maja produkt którego nie mają inne pożyczki pozabankowe ale nie jest to tanie. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 07:27:54

ja ostatnio skorzystałem z takiej pozyczki na 500 złotych na POŻYCZKI KASIASTO - tam nawet biku nie sprawdzali i oferta znacznie tańsza. 

A korzystał ktoś z tej pożyczki?

Jakie dokładnie warunki na pożyczkę na 2000 złotych? 

#8 ~Inix~

~Inix~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:37:41

Ja w kredito miałem pożyczke za darmo i nie narzekam - nie spłaciłem więcej niż pożyczyłem. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 17:54:43

Drogie są raty w Kredito24, nie warto tam brać

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 07:41:03

A można tutaj dostać więcej niż 500 zł pożyczki? 

#11 ~lukii~

~lukii~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:09:44

Ja mam pożyczkę w Kredito 24 i już spłacam - szybko dostałem pożyczkę na konto, tanio może nie jest ale od ręki dali pieniądze i nie pytali na co 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 08:03:52

ja mam duże PROBLEMY W KREDITO ze spłata pożyczki :(

Także radze się zastanowić czy faktycznie potrzebujecie takiej pożyczki bo kredito jak widać nie należy do najtańszych firm pożyczkowych 

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 19:13:32

no niby dają bez problemu ale zawsz jakieś jest wzięłam u nich trzy razy za   trzecim przed terminem splacilam i chcialam wziaść ponownie   ale juz mi odmówiono zadzwoniłam do konsultanta zapytałam czemu nie dostałam odpowiedział NIE WIEM  super odpowiedż

#14 ~ALEKSANDER~

~ALEKSANDER~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:31:43

A co myślicie o pożyczkach w PROVIEDENT.Ponoć mają dobre warunki.

#15 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 08:38:06

Szybkie pożyczki czasem mogą naprawdę uratować człowieka. Wiadomo wszystko trzeba robić z głową - przeczytać całą umowę itd., a później dopiero podjąć decyzję.Tej firmy, o której piszesz akurat nie znam, ale pożyczkę mam już za sobą, tzn. brałam ją w Mini-Credit i bardzo mi pomogła, już nawet ją spłaciłam. W każdym bądź razie z wszystkich materiałów jakie przeczytałam przed podjęciem decyzji mogę podać ten artykuł [SPAM]

Uważam, że ten może się w tym wątku przysłużyć:  Warto przeczytać i zastanowić się nad plusami i minusami :)

#16 lae

lae

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 12:34:01

A może idź po prostu do jakiegoś banku?

#17 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:20:30

zdecydowanie nie polecam oszukuja doliczaja koszty z o ktorych nie bylo mowy itd

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 09:49:25

ja mam duże PROBLEMY W KREDITO ze spłata pożyczki :(

Także radze się zastanowić czy faktycznie potrzebujecie takiej pożyczki bo kredito jak widać nie należy do najtańszych firm pożyczkowych 

Nie dziwię się wcale sama to przerabiałam,biorąc u nich pożyczkę.RRSO ponad 3000 % szok proszę sprawdzić w ofercie jakie jest oprocentowanie.Spłaciłam cholerną chwilówkę tracąc przy tym prawie 500 zł,za naliczenie prowizji,nie ma nic za darmo,u nich nie ma czegoś takiego jak pożyczka za 0 zł. Zdziercy niesamowici.Są znacznie ciut tańsze firmy od tej Kredito 24,czy Zaimo.Polecam Aasa Polska pożyczki ratalne. i polecam Ekspres Kasa oraz Filarum no i Vivus,reszta to pluty drogie no i In Credit[Net Credit] pierwsza pożyczka za darmo 1500 ja dostałam tyle i tyle oddałam,no ale później wiadomo już nie ma darmo,to tylko chwyt reklamowy,by przyciągnąć większe grono klienteli.Nie dziwię się,że trudność w spłacie Kredito24 występuje,bo koszty są ogromne,często skrywane.No i obsługa beznadziejna,kontakt z nimi jest tragiczny telefonicznie nie jest możliwe,aby z nimi się połączyć ja czekałam 10 mniut na polączenie z biurem,to jest ignorowanie człowieka i wpędza się w koszty i dodatkowe problemy jakie Kredito24 lubi robi skandal po prostu. Zaimo natępna firma uczciwa z tym,że tu spłaca się raty.Ale biorąc 3000 zł oddać trzeba ponad 6000 zł na okres 10 miesięcy.Biorąc w Aasa Polska 2000 zł do oddania 2780 zł na okres 7 miesięcy rata 316 zł z groszami.Pozdrawiam i proszę o ostrożność w braniu chwilówek,raz,dwa można się wkopać w pętlę zaciągniętych chwilówek.

#19 ~kredytobiorca~

~kredytobiorca~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 13:52:19

nie warto

#20 Jaster

Jaster

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 04:42:32

A w  [SPAM] ktoś próbował? Bo ja tak i mogę polecić. Żadna lichwa, tylko pożyczka pozabankowa na uczciwy procent. Spłaciłem już u nich trzykrotnie pożyczkę i pewnie niedługo spłacę czwartą.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pożyczka w kredito24, pożyczka, Kredito 24, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych