Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka na leki

pozyczka leki

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 07:51:42

Mam do wykupienia lekarstwa na przeszło ponad 400 złotych, nie mam z czego bo za ostatnie pieniądze spłaciłem ratę kredytu który zaciągnąłem na wakacje. 

No i bank nie chce dać pożyczki - gdzie dostanę? Możecie coś polecić, jakaś tanią pożyczkę na te leki? 

#2 Bratek4

Bratek4

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 08 październik 2014 - 17:34:09

Wczoraj czytałem poradę na stronie POŻYCZKI KASIASTO - może tam sprawdź oferty pożyczki na leki. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 07:05:06

Wczoraj czytałem poradę na stronie POŻYCZKI KASIASTO - może tam sprawdź oferty pożyczki na leki. 

Ok dzięki

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 14:45:04

faktycznie tania pożyczka - potwierdzam. 

Dostałem 500 złotych na 4 miesiące - do spłaty 560 złotych

#5 missfox

missfox

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 październik 2014 - 19:14:20

to faktycznie nie najgorzej

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2014 - 07:24:56

o tej firmie piszecie? 

Jak tutaj wniosek wysłać?

Możecie dokładnie wytłumaczyć jak przebiega proces wzięcia pożyczki? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 07:30:16

Na stronie kasiasto.pl masz oferty i z nich można skorzystać - tylko według mnie to warto sprawdzić kilka ofert bo są tam różne. 

Są lepsze i gorsze dlatego lepiej sprawdzić w kilku koszty pożyczki i wziąć tą najtańszą. 

#8 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 13 październik 2014 - 13:31:31

Nie wiem czy takie pożyczki są dobrym rozwiązaniem skoro potem ciężko będzie oddać tę kwotę. Może najpierw wejdź sobie na stronę i zobacz tutaj jakie masz możliwości i czy w ogóle to spłacisz.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 07:43:09

z pożyczką na leki uważaj - pamiętaj żeby nie wkopać się w jakiś drogie pożyczki, które ciężko spłacić później,. 

#10 judyta1989

judyta1989

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 26 październik 2014 - 18:18:54

należy uważać na wszelkie pożyczki pozabankowe,  dokladnie czytac co sie podpisuje. swoją drogą warto już teraz myśleć o emeryturze i zacząć oszczędzać na nią, żeby mieć na lekarstwa później bez potrzeby korzystania z takich pożyczek. na stronie http://klubseniora.pl/ jest aertykuł o tym jak oszczędzać na emeryturę. 

#11 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 09:34:39

Jak intersuje cię szybka kasa to sprawdź ofertę pożyczki pozabankowej, którą znajdziesz w serwisie pod adresem e-credit.com.pl Można tam ubiegać się zarówno o chwilówki jak i duże sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy wsparcie. Zobowiązania mają niskie oprocentowania i dogodny termin spłaty. Polecam, bo sam skorzystałem.

#12 ~ewlinna~

~ewlinna~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 14:59:05

Pożyczkę na takie rzeczy najlepiej brać w firmie, która daje bez prowizji jakieś kilkaset złotych , tak jak w VIA SMS dostajesz 1000 zł i masz miesiąc na spłatę bez żadnych strat

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 12:14:31

U nich są tak zwane szczęśliwe środy, wtedy wszyscy klienci biorący kolejną pożyczkę otrzymują 50% obniżki prowizji. Super sprawa dla potrzebujących szybkiej pozyczki

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:33:59

Jak potrzebuję na szybko pieniędzy to sms do nich wysyłam i mam w 20 minut pieniądze na koncie. Według mnie super firma godna zaufania.

#15 Vomiretik

Vomiretik

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 październik 2016 - 13:19:20

Zamiast brać kolejne pożyczki może warto zgłosić się do osób kompetentnych, które oferują pomoc dla zadłużonych ( https://pl.kruk.eu/klienci )? Każdy problem da się rozwiazać, jeśli tylko się tego chce. Istnieje przecież szereg instytucji (nawet banków oferujących np.konsolidację zadłużenia, obniżone raty i inne rozwiązania co pomagają wyjść na prostą, bez konieczności ponownego zadłużania się, zwłaszcza na leki... Zdrowie jest bezcenne, a kolejne pozyczki na pewno nie przyczyniają się do poprawy jego stanu. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i więcej rozsądku :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczka, leki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych