Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka na dowód przez internet w Vivusie za darmo

pożyczka na dowód vivus przez ionternet za darmo

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 19:29:43

Na dowod? a jakim cudem wykorzystywany jest adres osoby niezamieszkującej pod nim? Firmy przeróżne (same kredytowe)..... jak oni to sprawdzaja? wcale nie sprawdzają! człowiek się nabiegac musi ze zwrotami, na policję itd

#22 tomisiek

tomisiek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2015 - 14:56:04

Pożyczka jest wtedy za darmo, jeśli klient w terminie spłaci raty i nie przekroczy określonego progu, który za pierwszym razem jak sie bierze pożyczkę wynosi 1600zł. Warto sprawdzać Opinie Vivus - ProRank.PL innych uzytkowników na temat określonej firmy.

#23 musif

musif

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 12:46:05

Poza tym trzeba spełnić warunki opisane w umowie, aby uniknąć dodatkowych opłat. Na przykład jak bierzemy http://http://chwilowka24.net to musimy go w terminie spłacić, inaczej zapłacimy karne odsetki

#24 Bulemka

Bulemka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 16:17:38

Vivus to faktycznie jedna z lepszych i tańszych firm pożyczkowych, ale warto wiedzieć że poza nią jest jeszcze kilkanaście innych, w których też można dostać pożyczkę na dowód http://chwilowkidlas...ez-zaswiadczen/ . Jest też wiele ofert na 0% , także jest w czym wybierać. Ja już się wprawdzie nie bawię w pożyczanie ale swojego czasu stosowałem tzw. rolowanie pożyczkowe dzięki czemu ciągle brałem na zerowy procent ;D

#25 ~gosters~

~gosters~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 08:14:13

Ok, wszystko fajnie, ale tego tysiaka czy dwa musicie oddać w ciągu miesiąca, więc to fikcja nie pożyczka. Przecież są opcje, żeby dostać większe pieniądze na normalnych warunkach, podobnych jak w banku. Znacie Mikro Rata? Do 5 tysięcy na 2 lata - i to już jest normalny okres spłaty, z niską ratą. Zresztą - kalkulator na stronie pokazuje ile będziecie musieli zapłacić. I akurat tutaj te wyliczenia są z lekka zaskakujące.

#26 ~bosman~

~bosman~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 08:44:00

To prawda. Miesięczny okres spłaty to słaby temat - dla mnie byłby mocno ryzykowny. Raz brałem taką chwilówkę - pojawił się mocno nieoczekiwany temat i nagle musiałem pożyczać na spłatę od rodziców. Tai okres jaki daje Mikro Rata jest w porządku. Tak, pojawiają się odsetki, ale przynajmniej nie ma ryzyka, a jeśli spłaciłem przed terminem to i tak całe koszty pożyczki wyszły niewielkie...

#27 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 10:50:14

Potrzebuje opinii na temat tej pozyczki w vivusie na dowód przez internet - czy ta pożyczka faktycznie jest darmowa? 

nie wiem jak to z vivusem ja korzystam z lista-firm.com.pl polecam goraco wysztsko na tem i bez ukrytych kosztow

#28 ~Jola Guzik~

~Jola Guzik~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 23:18:22

Z ich oferty nie miałam okazji korzystać, ale ostatnio znalazłam ciekawą opcję w Kredyt1000, podoba mi się u nich długi okres spłaty pożyczki, który wynosi aż do 90 dni, to o niebo lepiej niż masz spłacić całą kwotę do upływy 30 dni. W takim długim wariancie możemy poukładać swoje finanse tak aby starczyło nam także na życie co jest bardzo ważne, sporo ludzi o tym nie myśli pożyczając pieniądze, a trzeba myśleć do przodu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka na dowód, vivus, przez ionternet, za darmo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych