Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Pożyczka na dowód przez internet w Vivusie za darmo

pożyczka na dowód vivus przez ionternet za darmo

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 08:33:48

Potrzebuje opinii na temat tej pozyczki w vivusie na dowód przez internet - czy ta pożyczka faktycznie jest darmowa? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:11:28

Witam. Korzystałem z tej pożyczki raz i pożyczałem w tedy chyba jakieś 500 złotych i faktycznie była darmowa. Spłaciłem wszystko w terminie tak jak miałem na umowie. Ogólnie to bylem naprawdę zadowolony.

#3 Bratek4

Bratek4

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 08:50:01

Ja Ci powiem, że ostatnio brałem pożyczkę i czytałem porady na POŻYCZKI KASIASTO - to jest portal i doradzają tam gdzie wziąć szybką pożyczkę na dowód przez internet. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:23:58

Sprawdzę ten portal bo tez dużo słyszałam o pożyczkach na kasiasto , że maja naprawdę ciekawe oferty. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to proszę pisać :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:57:05

Ja sprawdzałem na kasiasto -super oferty.

Na pewno skorzystam bo to chyba najtańsza pożyczka jaka do tej pory ktoś polecił.  Naprawdę  warto przejrzeć ich ofertę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:39:17

A ja już wysłałam wniosek do kasiasto. :)

Czekam tylko na odpowiedz . Mam nadzieje, że dostanę

tam pożyczkę bo oferty są naprawdę rewelacyjne. Zachęcam do sprawdzenia przez was ofert na kasiasto.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 15:33:26

Witam. A czy ktoś coś jeszcze poleci oprócz tego kasiasto? 

Może brał ktoś ostatnio pożyczkę na dobrych warunkach i mógłby napisać co to za pożyczka i w jakiej firmie. Będę naprawdę wdzięczna .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:16:05

Z internetu

Jeżeli masz pewność,że będziesz spłacał regularnie i przetrawisz niemałe odsetki-to możesz wziąć.W przeciwnym wypadku odradzam-nie zapłacisz jednej-dwóch rat- zjedzą Cię żywcem.

A w ogóle to trzeba być idiotą, żeby brać dawane na bandyckich warunkach pożyczki z różnych firm parafinansowych.

#9 Monikaa

Monikaa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:09:30

wiecie co, ja ogólnie nie wierzę tym wszystkjim firmom i jak nie muszę to nie pożyczam, staram się zaciskać pas i nie pożyczać

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 10:52:28

A ja już wysłałam wniosek do kasiasto. :)

Czekam tylko na odpowiedz . Mam nadzieje, że dostanę

tam pożyczkę bo oferty są naprawdę rewelacyjne. Zachęcam do sprawdzenia przez was ofert na kasiasto.

oni an swojej stronie mają pozyczki innych firm ale faktycznie mają tylko te najlepsze firmy cieszące się pozytywną opinią. 

#11 malutka10

malutka10

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:58:29

Firmy takie jak vivus czy provident żerują na tych osobach, które chcą wziąć pożyczkę. A że w reklamie mówią, że jest darmowa to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy. 

#12 ~ProvidentPolska~

~ProvidentPolska~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 08:32:43

Nasze umowy pożyczki są proste, przejrzyste i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów. Klient poznaje m.in. całkowity koszt pożyczki, wysokość rat i koszty obsługi pożyczki.

Biuro Prasowe Provident Polska

Firmy takie jak vivus czy provident żerują na tych osobach, które chcą wziąć pożyczkę. A że w reklamie mówią, że jest darmowa to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy. 

#13 ~patiks~

~patiks~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 12:41:27

Ale bzdury piszesz - jeśli pożyczka jest darmowa, to taka być musi, tylko na określonych zasadach. Np. w AlfaKredyt masz 1000 zeta na 30 dni. I pożyczka będzie za darmo wtedy, jeśli oddasz ją w terminie. Proste?

#14 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 13 maj 2015 - 12:09:11

No tak, ale jeśli podpiszę się inną umowę- to często przy takich pożyczkach odsetki są "lichwiarskie" czyli bardzo niekorzystne!

Dlatego ja  odsyłam wszystkich kredytobiorców na to forum http://www.forum-kre...-pozyczek.1317/ by się dobrze doinformowali!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 18:45:31

rena123 wypier***aj

#16 ~grosiek~

~grosiek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 12:36:01

To akurat prawda - ta z AlfaKredyt pożyczka kosztów dodatkowych nie ma, tzn. nie ma żadnych kosztów o ile kasa jest oddana w terminie. Bo później to już są normalnie naliczane odsetki.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 14:08:24

Ale bzdury piszesz - jeśli pożyczka jest darmowa, to taka być musi, tylko na określonych zasadach. Np. w AlfaKredyt masz 1000 zeta na 30 dni. I pożyczka będzie za darmo wtedy, jeśli oddasz ją w terminie. Proste?

Często jest tak, że bierzesz 1000 i oddajesz 1000, czyli za darmo, bez odsetek. Pies jednak jest pogrzebany gdzie indziej. Często stosowane jest ubezpieczenie pożyczki, ale też należy opłacić koszt jej udzielenia. Łącznie te dwie dodatkowe opłaty często przewyższają sumę potencjalnych odsetek.

Należy dokładnie czytać i kalkulować potencjalną umowę o pożyczkę.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 14:28:08

Fajnie, ale taką pożyczkę możesz wziąć raz.

Jeżeli potrzebne ci są 3000 zł, to na koniec miesiąca musisz oddać 3607 zł, czyli spłacasz 120% pożyczonej kwoty.

Coś takiego spotkać w normalnym banku raczej trudno.

#19 klinek

klinek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2015 - 16:59:44

Fajnie, ale taką pożyczkę możesz wziąć raz.

Jeżeli potrzebne ci są 3000 zł, to na koniec miesiąca musisz oddać 3607 zł, czyli spłacasz 120% pożyczonej kwoty.

Coś takiego spotkać w normalnym banku raczej trudno.

Ale na szczęście pożyczke na dowód mozna zabrać w kilku firmach jednocześnie, i to za darmo.

#20 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6355 postów

Napisano 14 maj 2015 - 18:50:33

Ale na szczęście pożyczke na dowód mozna zabrać w kilku firmach jednocześnie, i to za darmo.

Nie bądź śmieszny. To jest twoje za darmo? Policz ile procent pożyczonej kwoty stanowi jej koszt. Porównując to do odsetek, to są one całkiem spore.

255s5fp.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka na dowód, vivus, przez ionternet, za darmo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych