Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pozycjonowanie strony w internecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 olgiernuk79

olgiernuk79

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 12:29:30

Cześć, moja małżonka posiada gabinet stomatologiczny i zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić, żeby pozyskać jeszcze więcej klientów z wyszukiwarki. Strona jest pozycjonowana w wyszukiwarce oraz nawet ma dość dobre wyniki na interesujące mnie słowa kluczowe. Natomiast pragnę zwiększyć liczbę klientów poprzez inne kanały promocji domeny: xxxxxi tu robi się problem. Kampanie Google Adwords są dość kosztowne w branży dentystyczne. Jest bardzo duża liczba stomatologów w naszym mieście. Pomyślałem więc o prowadzeniu kont na serwisach społecznościowych, lecz nie wiem czy te działania przełożą się na nowych klientów? A co wy o tym myślicie.

#2 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 21:02:06

Moja znajoma ostatnio korzystałam z usług xxxxx  :) Jest bardzo zadowolona z ich usług i chwali sobie współpracę z tą firmą.

#3 ~Adamek~

~Adamek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:38:07

Mój kolega ostatnio pozycjonował stronę we Warszawie z pomocą przyszła firma 1stplace.pl pozycjonowanie stron www Warszawa od tego czasu ma bardzo dużo wejść na stronę i klientów. Może warto właśnie poszukać kogoś od pozycjonowania we Warszawie ?

#4 Stefan_Karwowski

Stefan_Karwowski

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 21:36:33

jest masa firm które sie w tym specjalizuja, moim zdaniem warto zaufac specjlistom tym bardziej ze to wymaga czasu i stałych działań

#5 Grzegorz343

Grzegorz343

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2018 - 08:46:08

Pozycjonowanie strony w internecie to oczywiście nie jest prosta sprawa. Większość osób myśli, że jest to łatwe i szybkie do wykonania. Polecam wejść na i zapoznać sie z informacjami, które się tam znajdują.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych