Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 19:59:10

Próbowałam technik relaksacyjnych, jogi, suplementów diety i rozmów z psychoterapeutą, a stres w dalszym ciągu mnie paraliżuje. Wybieram się na terapię muzyką serca Soundofsoul, bo nie jest inwazyjna, a ma wiele pozytywnych opinii za granicą. Naukowo mnie to przekonuje, spróbujemy, zobaczymy.

#2 ~alicjaeM~

~alicjaeM~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 21:30:15

Pierwsze słyszę. O co chodzi w tej muzyce serca?

#3 ~Pinky~

~Pinky~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 21:52:45

Najlepszym sposobem odreagowania stresu jest wykur.wić w ryja temu, kto cię w ten stres wpędził. Każdy inny sposób jest sposobem zastępczym i stres pogłębiającym. Nadto, prowadzącym do przewlekłych chorób o podłożu psychicznym. 

Oczywiście, że wywalenie w ryja nie zawsze jest właściwe, lub stosowne, dlatego, również dobre rezultaty daje przerzucenie wszystkich negatywnych skutków stresu z siebie na dawcę stresu. Także, skutków finansowych.

#4 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 22:06:29

Próbowałam technik relaksacyjnych, jogi, suplementów diety i rozmów z psychoterapeutą, a stres w dalszym ciągu mnie paraliżuje. Wybieram się na terapię muzyką serca Soundofsoul, bo nie jest inwazyjna, a ma wiele pozytywnych opinii za granicą. Naukowo mnie to przekonuje, spróbujemy, zobaczymy.

Co to jest stres ?

#5 ~Pinky~

~Pinky~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:26:18

No jasne nie jest ważny argument - ważna jest siła - kretyn jesteś.

Od razu widać, żeś nie tylko młody, to i idiota.

Brakuje wam zasadniczej służby wojskowej i pozbylibyście się stresu, a jeżeli nie, to inni by wam stres wybili ze łba.

Pana opinia o mnie Panatadeuszu2015 nobilituje mnie w oczach ludzi posługujących się na co dzień intelektem i dlatego, jeśli tylko siły pozwolą, a klawiatura obelgi zniesie, proszę częściej.

Tak na marginesie, zawsze korciło mnie zapytać: Czyjego ty Pana, tadeuszu 2015 jesteś? Komu wiernie służysz i za jakie psie pieniądze? Ostatnie pytanie: Czy już posprzątałeś zaniedbaną posesję przy ul. Partyzantów nr (...)?

#6 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 14:39:13

Pierwsze słyszę. O co chodzi w tej muzyce serca?

Witaj, na stronie soundofsoul.pl masz wszystko opisane.

#7 prr

prr

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 11 marzec 2020 - 10:18:17

Sama sobie nie radzę

#8 tarli

tarli

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 14:08:39

Nikt Ci tutaj nie da 100% recepty na to jak pokonać stres bo metod walki moze być wiele i tak naprawdę wszystko zależy od danej osoby. Jedna osoba lubi rozładowywac stres w sposób aktywny czyli pomocne okazuje się uprawianie sportu.

Druga osoba znajduje ukojenie w ciszy i nastrój poprawia się jej na przykląd podczas codziennego czytania książek....

Możesz się również zastanowić nad jakimiż ziołowymi tabletkami na stres.  Polecam tutaj szczególnie melisę https://evita.sklep....0mg-60kaps.html

Użytkownik tarli edytował ten post 18 marzec 2020 - 07:59:17

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych