Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 22:02:37

Czynsz na czeczenii dla piecioosobowej rodziny w malutkim pokoju ze wspólną, zarobaczoną kuchnią i jednym prysznicem na całe piętro wynosi ponad 500zł. To jest "mieszkanie" dla biednych ludzi? Czynsz w kamienicy na siedemdziesięciu metrach kwadratowych z własną kuchnią i łazienką mniej wynosi. To jest kpina. Współczuję tym mieszkańcom takich warunków. I życzę wytrwałości. Miłego wieczoru wszystkim ;)

mieszkam z synem w mieszkaniu komunalnym 60m w kamienicy i płacę 490zł więc też nie jest tak mało,plusem jest to ze mam osobną kuchnię i łazienkę.Jestem samotną matką wychowującą syną ,ponieważ jestem wdową,ale pracuję,bo chcę aby syn miał godne warunki.

#22 ~Kk~

~Kk~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 03:20:20

Co wy wiecie o tej rodzinie z filmiku? Że córki lepiej traktowane? Osoba, która to napisała jest krótko mówiąc chora psychicznie. Znam tę rodzinę bardzo dobrze i to jest kochająca się rodzina. Gorsza, bo na czeczenii mieszkają? To może warto tu napisać, że to ani jego wina, że na czeczenii zamieszkał, ani jej. To wina ich rodziców. Rodzina występująca w filmie zapewnia swoim dzieciom wszystko czego dzieci powinny mieć i też to czego rodzice sami nie mieli. Ta dyskusja nie ma sensu. Dzieci są zadbane, dobrze się uczą, rodzice spłacają swój dług by się wyrwać z tej patoli. Przykro mi jest czytać te smutne komentarze... Sama miałam normalne dzieciństwo i życzę wam wszystkim tego samego. Pozdrawiam was serdecznie. Nie bądźcie złośliwi dla innych. Katarzyna

#23 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 05:13:23

Czynsz 500 zł.???Buahahahaha dobre.Zacznijmy od tego kto tam w ogóle płaci czynsz?Prąd też co chwilę ciągną na lewo.Przestańcie ich bronić, bo sami sobie zafundowali takie życie. Jakby tam komuś było tak bardzo źle, to wszystko by zrobił, żeby to zmienić. No ale jak ktoś liczy na drapane, to sory...

#24 ~Dać szansę dzieciom~

~Dać szansę dzieciom~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:05:50

Podstawowym błędem władz jest pozwolenie na mieszkanie rodzin z małymi dziećmi w jednym bloku z pijakami i menelami. Dzieci widzą jak pijacy bezkarnie dewastują mieszkania i wspólne części budynku i trudno je nauczyć szacunku dla otoczenia. Pani Wiceprezydent przez wiele lat zajmowała się nauczaniem więc powinna zainteresować się w jakich warunkach żyją dzieci i odizolować je od pijaków i nierobów. Wiadomo, że "czym skorupka za młodu nasiąknie ty na starość trąci". W jakich warunkach teraz żyją,tak będą żyć w przyszłości.

#25 ~Dać szansę dzieciom~

~Dać szansę dzieciom~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:11:56

No jak się chleje to się zwykle traci zdrowie i pracę. Zresztą byli więźniowie i żerujący na 500+ pracy nie potrzebują. Ino gorzałki właśnie :D

Byłych więźniów i pijaków trzeba odizolować od rodzin z dziećmi. Małe dzieci powinny mieć godne warunki życia. Rodzice powinni otrzymać normalne mieszkanie z daleka od staczających się łudzi.

#26 ~Pracownik placówki wychowa~

~Pracownik placówki wychowa~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:57:52

Nie trzeba izolować tych dzieci bo i tak wrócą do tego środowiska i będą takie same szkoda zachodu bo taka jest reguła niestety

#27 ~Samodzielne i niezależne~

~Samodzielne i niezależne~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 09:27:25

Nie trzeba izolować tych dzieci bo i tak wrócą do tego środowiska i będą takie same szkoda zachodu bo taka jest reguła niestety

Nie płeć byle czego! W rodzinach wielodzietnych jest większa wrażliwość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka. Tam starsze dziecko opiekuje się młodszymi i pomaga rodzicom. W zamożnych rodzinach dzieci są roszczeniowe i traktują najbliższych jak maszynki do spełniania zachcianek. Dzieci z rodzin wielodzietnych szybciej się usamodzielniają, a w rodzinach zamożnych często do 40 lat mieszkają z rodzicami i są na ich utrzymaniu.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 10:54:39

Jak ten Pan jest porządny to raczej nic o tej rodzinie nie wiesz.A opieka niech lepiej się przyjrzy im jak traktowane są dzieci.Dziewczynki lepiej A syn gorzej bo to nie jego mów i że pracuje A dzieciom do szkoły na gapę autobusem każą jeździć.

Czynsz 500 zł.???Buahahahaha dobre.Zacznijmy od tego kto tam w ogóle płaci czynsz?Prąd też co chwilę ciągną na lewo.Przestańcie ich bronić, bo sami sobie zafundowali takie życie. Jakby tam komuś było tak bardzo źle, to wszystko by zrobił, żeby to zmienić. No ale jak ktoś liczy na drapane, to sory...

Ta rodzina płaci czynszu i spłaca zaległość.Do Twojej wiadomości robią wszystko co mogą

#29 ~Kj~

~Kj~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 10:59:01

Jak ten Pan jest porządny to raczej nic o tej rodzinie nie wiesz.A opieka niech lepiej się przyjrzy im jak traktowane są dzieci.Dziewczynki lepiej A syn gorzej bo to nie jego mów i że pracuje A dzieciom do szkoły na gapę autobusem każą jeździć.

Nie pleć głupot każde dziecko jest traktowane tak samo.Znam tą rodzinne osobiście więc wiem.Zawistnosc ludzi....

#30 ~matrix~

~matrix~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 18:09:42

Po prostu czeczenia

#31 ~luki607~

~luki607~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 18:12:43

No, aż bieda piszczy dosłownie bida

#32 ~Jk~

~Jk~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 20:15:56

Bieda jest wszędzie i to nie tylko na "czeczeni".Zanim się kogoś oceni powinno się mieć w sobie trochę.Nawet nie wiesz jacy tam dobrzy ludzie mieszkają.Podzieliliby się z Tobą ostatnią kromką chleba.A taki co ma za dużo nie da Ci nic....

#33 ~Gosx~

~Gosx~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 22:45:52

PorzadnA rodzina ojciec cpun a matka nie powiem cala ta rodzina to jedna wielka patologia gorzej od tych pijakow co tam mieszkaja

#34 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 23:24:44

Ludziom łatwiej ocenić niż zrozumieć. to po pierwsze! Psy żyją w lepszych warunkach. to po drugie! Panie Prezydencie Biedroń wiele Pan robi ale może pan zrobić więcej, Mieszka tam wiele rodzin które nie są patologią zaś tej rodzinie poprostu życie nie było przychylne, Znam tę rodzinę i wiem że, zasługuje ona na godne życie jak na ludzi przystało, Prosze złożyć tam wizytę a co tam Pan zobaczy to zmrozi Panu krew w żyłach! Pozdrawiam serdecznie,

#35 ~Metale i getta spoleczne~

~Metale i getta spoleczne~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:14:03

Ludziom łatwiej ocenić niż zrozumieć. to po pierwsze! Psy żyją w lepszych warunkach. to po drugie! Panie Prezydencie Biedroń wiele Pan robi ale może pan zrobić więcej, Mieszka tam wiele rodzin które nie są patologią zaś tej rodzinie poprostu życie nie było przychylne, Znam tę rodzinę i wiem że, zasługuje ona na godne życie jak na ludzi przystało, Prosze złożyć tam wizytę a co tam Pan zobaczy to zmrozi Panu krew w żyłach! Pozdrawiam serdecznie,

Pani Wiceprezydent tak chce poprawić warunki bytowe "w getcie przy u.Leśnej" może zainteresuje się "gettem społecznym" przy ul. Przemysłowej gdzie naprawdę dzieciom tam żyjącym w dzieje się krzywda. Dlaczego dziecko ma wychowywać się wśród ludzi z marginesu?

#36 ~Zadbajmy o dzieci~

~Zadbajmy o dzieci~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:53:51

Dla Pani Wiceprezydent MURALE ważniejsze są od warunków w jakich wychowuje się nowe pokolenie słupszczan.Chce poprawić warunki bytowe "w getcie przy u.Leśnej",a może zainteresuje się "gettem społecznym" przy ul. Przemysłowej gdzie naprawdę dzieciom tam żyjącym w dzieje się krzywda. Dlaczego dziecko ma wychowywać się wśród ludzi z marginesu? Malowanie obrazów na ścianach rozsypujących​ się budynków nie poprawi warunków w jakich żyją dzieci, które są naszą przyszłością.

#37 ~Gy~

~Gy~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 13:16:43

PorzadnA rodzina ojciec cpun a matka nie powiem cala ta rodzina to jedna wielka patologia gorzej od tych pijakow co tam mieszkaja

Patologią to jesteś Ty.Nie wszyscy mieszkańcy są tam patologią

#38 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 23:53:52

Owszem nie wszyscy ale oni akurat tak i wiem.co pisze :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czeczenia, słupsk, pożar, przemysłowa 35, menelownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych